Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı

Cevap: Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı

Bütün maçları Engin kurtatırıyor ?

Engin olmasa Play-off şansını zorluyorduk senin mantığına göre :lol:

bütün maçları kurtarmasa da skor olarak sıkışan maçları,evet kurtarıyor.

Hamit de Türkiye'ye gelirse ilk 11 garantisiyle gelir ancak.Engine yedek kulübesi görünür,orada da çürür gider.

Ben,hamit gelmesin demiyorum.Gelirse Engini yerinden eder diyorum.Yürüyerek oynar diyorum.

Yaşayarak görelim bakalım..Kim haklı?Kim haksız..

bütün maçları kurtarmasa da skor olarak sıkışan maçları,evet kurtarıyor.

Hamit de Türkiye'ye gelirse ilk 11 garantisiyle gelir ancak.Engine yedek kulübesi görünür,orada da çürür gider.

Yaşayarak görelim bakalım..Kim haklı?Kim haksız..

Hamit'in uzaktan şutlarıyla hiçbir maçı kurtarma ihtimali yok yani ?

Hala yanlışta olduğunuz bir konu var. Hala isimlerin üzerinde duruyorsunuz. Ancak gelecek oyuncunun sistem oyuncusu olması şart. Şimdi sizlere hatırlatmalar yapıyorum;

Yılın bidonu ödülünü almış olan Melo, Vasat futbolun üzerine bugüne kadar çıkamamış denilen Elmander, ala ala üçün birini aldık bu yaştaki adamı ne yapacağız denilen Ujfalusi, rakip takımlar yerli tüm iyi defans oyuncularını kaptı derken arada kimsenin adını sanını hatırlamadığı Semih, Bu adamda kaleci tipi bile yok elleri küçük denilen Muslera, Adam sorunlu beyler bize gelirse her maç kırmızı görür cacık olmaz bu adamdan denilen Engin, Necip bu çocuğa 10 basar, herifte fizik sıfır, bu fizikle süper lig topçusu olamaz denilen Emre Çolak, Arsenal' de Sagna' nın yedeği olan adamı biz niye alıyoruz, Arsenal taraftarı iyiki alıyorsunuz diye dalga geçiyor bizimle denilen Eboue, ala ala bunu mu aldık denilen Necati...

Bu oyuncuların hepsi bir sistem içerisinde iyi bir ekip oluşturarak bu başarıyı kısa süre içerisinde gerçekleştirdiler. Bu yüzden isimlere takılmaktansa sistemin parçası olabilir mi düşüncesiyle karar vermek ve eleştirip övmek gerek oyuncuları.

----------------------GK

------------------Muslera

--------------------Ufuk

----------Genç Takımdan 1 kaleci

DR--------- DC----------------DC-------------DL

Ebue ------ Semih----------- Ujfa----------Yabancı

????-------Serdar Aziz----Ömer Toprak-----H.Balta

----------------gökhan Zan--------------------------

MR / AMR--------MC / AMC----------DM / MC---------ML / AML

Hamit--------------Selçuk---------------Melo----------Gökhan Töre

Egin Baytar--------Mehmet Ekici-----Alper POTUK------Yabancı

Yiğit---------------Yekta ------------Ceyhun Gülselam------Emre Çolak

-----------------AFR / SC------------SC / AFL

------------------Yabancı---------- Elmander

------------------Necati----------- M.Batdal

--------Muhammet Demir--------Gerekirse 1 genç yabancı forvet

Bence 2012-2013 yılı takım planlaması buna benzer yapılmalı

Hala yanlışta olduğunuz bir konu var. Hala isimlerin üzerinde duruyorsunuz. Ancak gelecek oyuncunun sistem oyuncusu olması şart. Şimdi sizlere hatırlatmalar yapıyorum;

Yılın bidonu ödülünü almış olan Melo, Vasat futbolun üzerine bugüne kadar çıkamamış denilen Elmander, ala ala üçün birini aldık bu yaştaki adamı ne yapacağız denilen Ujfalusi, rakip takımlar yerli tüm iyi defans oyuncularını kaptı derken arada kimsenin adını sanını hatırlamadığı Semih, Bu adamda kaleci tipi bile yok elleri küçük denilen Muslera, Adam sorunlu beyler bize gelirse her maç kırmızı görür cacık olmaz bu adamdan denilen Engin, Necip bu çocuğa 10 basar, herifte fizik sıfır, bu fizikle süper lig topçusu olamaz denilen Emre Çolak, Arsenal' de Sagna' nın yedeği olan adamı biz niye alıyoruz, Arsenal taraftarı iyiki alıyorsunuz diye dalga geçiyor bizimle denilen Eboue, ala ala bunu mu aldık denilen Necati...

Bu oyuncuların hepsi bir sistem içerisinde iyi bir ekip oluşturarak bu başarıyı kısa süre içerisinde gerçekleştirdiler. Bu yüzden isimlere takılmaktansa sistemin parçası olabilir mi düşüncesiyle karar vermek ve eleştirip övmek gerek oyuncuları.

Takım olabilmek doğru seçimlerden geçer.Fatih hoca gerçekten mükemmel seçimler yaptı.Bunu da hepimiz zamanla gördük.

Takımın defans yükünü çeken oyuncularımız belli.Pas yükünü çeken oyuncularımız da belli.Kondisyon yükünü çekenler de belli.

Fatih Hoca ne diyor?Elimde hiç kanattan akacak oyuncu yok diyor.İç oyunculardan kurulu bir takımım var diyor.

Engin, gelecek yıl Avrupa maçlarında rakibi en aptallaştıracak oyuncular sırasında benim gözümde 1 numaradır.Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor delinin :D

Hamitse Eboue ile 3-5 paslaşarak ağır ağır organize gelmeye çalışacak.

Avrupalılar da bu pilavı kolay kolay yemiyor ama.

Rotasyon için gelecekse tabiki isteriz Hamit'i.

Hayırlısı bakalım.Fatih hoca işini bilir..

Engin iyi hoş, olumlu işler de yapıyor ancak kendisi sağ açık değil bu bariz. Rotasyonda her zaman yer verilecek bir oyuncu ancak Fatih hocanın oyuncusu olarak Hamit oynayabildiği bir çok bölgede takıma büyük katkı yapabilir. Sağ açık olarak düşünürsek de daha çok katkı vereceği bariz, yeter ki istesin. Aynı zamanda Melo ve Selçuk'un olmadığı maçlarda orta sahada çok sağlam alternatif, daha ne olsun.

Hamit Önümüzdeki sezon alınması gereken 1 numaralı oyuncudur.

Sağ Bek + Sağ Açık + Orta Sahanın Ortası + Forvet Arkası oynatabileceğin ender oyunculardandır.

bu adamın bonservisi 7,5m.euro +2,5*4yıllık parası 10m.euro

eder 17,5 milyon euro eder

bu para da yabancı kontenjanı olan bir ülkede bir bek oyuncusuna verilecek para değil bu 1

ikincisi sol bekte hakan balta öyle böyle gider gurbeetçi ATİLLA TURAN ı da alırsın1-2 m.euro ya tutarsa tutar ki bence rahat tutar izleyen arkadaşlar konuşsun

3. ise bu paraya ileri uçta bizi uçuracak bir 10 numaraya harcanabilir.ARTIK BİR 10 NUMARA İZLEMEK İSTİYORUM yyaaaaa yok mu aynı fikirde olan RONALDINHO olur başkası olurrr

bu para da yabancı kontenjanı olan bir ülkede bir bek oyuncusuna verilecek para değil bu 1

ikincisi sol bekte hakan balta öyle böyle gider gurbeetçi ATİLLA TURAN ı da alırsın1-2 m.euro ya tutarsa tutar ki bence rahat tutar izleyen arkadaşlar konuşsun

3. ise bu paraya ileri uçta bizi uçuracak bir 10 numaraya harcanabilir.ARTIK BİR 10 NUMARA İZLEMEK İSTİYORUM yyaaaaa yok mu aynı fikirde olan RONALDINHO olur başkası olurrr

aman aman 10 numara denilen tipte oyuncu gelmesin de herşeye razıyım:)

aman aman 10 numara denilen tipte oyuncu gelmesin de herşeye razıyım:)

boş konuşmayalım arkadaşlar hagiden sonra gerçekten bir 10 numara olarak lincoln geldi oda tutmadı şımarık adamdı

bana kimse iliç felip falan diye saymasın onlar 10 numara değil

10=ronaldinho=hagi vb. dir

yok.

boş konuşmayalım arkadaşlar hagiden sonra gerçekten bir 10 numara olarak lincoln geldi oda tutmadı şımarık adamdı

bana kimse iliç felip falan diye saymasın onlar 10 numara değil

10=ronaldinho=hagi vb. dir

Hagi gibi adam araya araya bu hallere geldik zaten,bize bu dakikadan sonra sistem oyuncusu lazım,tek hareket yapıp bütün maç yatacak,ya da kırk yılda bir süper oynayıp 10 maç boş boş sahada dolanacak adam gerekmez,ha alabiliyorsan Kaka gibi bir adam alırsın,öylesi de bize gelmeyeceğine göre 10 numara tabir edilen adam transferini denemek bile hata derim.

yıllık 2.5 milyon almaz bu 1

bu para solbek yetiştiremeyen bir ülkede solbeke verilir 2

hakan balta öyle böyle gitmez bizi felçeder 3

ileri uçta uçuracak on numara gibi 15 sene öncesinin laflarını edersen ben sana vizyonsuz derim bu da 4

Üst Alt