Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı

Cevap: Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı

Oyuncu ile ilgili değil de, bu haberin doğruluğu ile ilgili biraz erken timsah olmuş olabilir. Henüz daha Avrupaya gideceğimiz, kimlerin kalıp kimlerin gideceği ve yabancı sayısı konuları henüz belli değilken bu haber erken olmuş.

Haa görüşmüş bir söz-fikir edinilmiş olabilir. Ancak "Anlaştı" demek hatalı olur. Hayırlısı olsun. Acelemiz yok. 3 nokta yabancı transferi şart. 2-3 de yerli.

Olsson'ın kız kardeşi Nowitzkinin sevgilisiymiş.Bu gereksiz bilgiyi vereyim dedim

Serdar Aziz

Muhammet Demir

Hasan Ali

Valbuena

Elia

Berbatov

görev tamamlanmıştır :)

Bence Hasan Ali iyi ancak yetersiz be Bersan. Yani erken henüz Kesimal falan örnekleri dolu. Kötü oyuncu değil biraz erken gibi.

Onun yerine Töre-Hamit gibi biraz daha hücum gücü olan isimler olabilir.

--------------Muslera-------------

Ebue ----Semih----Ujfa-----Olsson

Hamit-----Selçuk----Melo-----G.Töre

------Yabancı Santrafor------Elmander----------

Bir tane YABANCI genç ama iyi bir kanat oyuncusu almalıyız.

Yabancı Santaforlardan birini çıkartıp Necati seçeneği kullanıldığında Kanat için oyuna alınmalı.

Defans için kesinlikle alternatif düşünülmeli.

serdar azizi almamız gerekiyor hamit yerine başka alternatif alınmalı bence bakalım FT nasıl bir kadro kuracak.

Ancak bu şike dosyası belirsizliğini sürdürürse adam gibi trasnfer beklemeyin.

--------------Muslera-------------

Ebue ----Semih----Ujfa-----Olsson

Hamit-----Selçuk----Melo-----G.Töre

------Yabancı Santrafor------Elmander----------

Bir tane YABANCI genç ama iyi bir kanat oyuncusu almalıyız.

Yabancı Santaforlardan birini çıkartıp Necati seçeneği kullanıldığında Kanat için oyuna alınmalı.

Defans için kesinlikle alternatif düşünülmeli.

Halit şimdiden 7 yabancı oluyo. O değilde şu yabancı kontenjanı olayı gerçekten sıkıcı bir durum.

Biraz daha kadroyu incelediğimde Olsson transferinin olmayacağı hissine kapıldım. Ya da Melo pahalı geleceği için almama gibi bir riske girebilir Fatih Hoca ki bu çok kötü olur. Ortasahada Emre-Selçuk ya da Engin-Selçuk ikilisini düşünüyor olabilir. Her halükarda Melo' yu deliler gibi ararız.

Yabancı forvet kesinlikle alınacaktır. Bence Hakan Balta devam edecek sol bekte. Söylemişti dersiniz.

Bence Hasan Ali iyi ancak yetersiz be Bersan. Yani erken henüz Kesimal falan örnekleri dolu. Kötü oyuncu değil biraz erken gibi.

Onun yerine Töre-Hamit gibi biraz daha hücum gücü olan isimler olabilir.

Hem Avrupa hem lig hem kupada devam edeceğiz.

Hakan Balta bu zorlu periyodu kaldırmazsa ya da olası bir sakatlık durumunda solbekte çok ciddi sıkıntı yaşarız.

Malum,ülke olarak kaleci ve sol bek yetiştirmede özürlüyüz.

Şuanda eldeki en önemli alternatif Hasan Ali.Başka da yok zaten.

Hamiti ben de isterim.Fakat sol açığa yabancı alınacaksa,sağ açığa da hamit gelecekse, Engin Baytar ne olacak?Onun sarfettiği enerjiyi takıma başka kim sağlayabilecek?

Kadro derinliği açısından tabiki gelmeli.Ama ilk 11 nasıl hazırlanacak.Sıkıntı yani.

Bu yıl aslında kolay geçiyor.Tek kulvardayız.Rotasyonda kullanılan oyuncu sayısına bi bakın.14,bilemedin 15.Gerisinin alayı hep yedek zaten.

Ama gelecek yıl öyle olmayacak.3 kulvarda da yardırıcaz.Bu sebeple Sercanın yiğitin gelecek yılki performansları çok önemli.Bu yılki gibi katkı veremezlerse,kadro rotasyonuna katkı sağlayamazlarsa,çok net söylüyorum topu dikeriz..

7.5 çok değil .Dünya'da bizim alabileceğimiz kaç tane solbek var sanki. 3-4 tane adam sayarsınız konuşulan paralar aşağı yukarı aynı olur

1 sezonda ne değişti ?

Geçen sene herkesin ilk 11'inde Hamit vardu...

Yabancı sınırlamasının olduğu bir ülkede Hamit gibi futbolcuya takımda mutlaka yer bulursun.

1 sezonda ne değişti ?

Geçen sene herkesin ilk 11'inde Hamit vardu...

Yabancı sınırlamasının olduğu bir ülkede Hamit gibi futbolcuya takımda mutlaka yer bulursun.

Şimdi kadroyu yazıyorum sana.

Muslera

Eboue Urfalı Semih Balta

Engin melo selçuk yabancı transfer

elmander necati.

Hadi birini çıkarıp yerine hamit koy.1 kişi çıkarırmısın çağatay?

Şimdi kadroyu yazıyorum sana.

Muslera

Eboue Urfalı Semih Balta

Engin melo selçuk yabancı transfer

elmander necati.

Hadi birini çıkarıp yerine hamit koy.1 kişi çıkarırmısın çağatay?

Engin . Hatırlatırım Hamit'in oynadığı takımlar vs Engin'in oynadığı takımlar kalite farkını ortaya koymaya yeterde artar bile.

Engin . Hatırlatırım Hamit'in oynadığı takımlar vs Engin'in oynadığı takımlar kalite farkını ortaya koymaya yeterde artar bile.

Hamit engin kadar koşacak mı?

Takımın kondisyon yükünü çekecekmi?

Onun verdiği katkıyı verebilecek mi?

Ben sana söyliyim.

hamit gelecek.Yürüyerek oynayacak.Takımda komple yürüyecek oynayacak.Sıkışan maçlarda o golü bir türlü bulamayacaksın.Tıkanıp kalacaksın.

Maç Sonucu 0-0..

Hamit'in üst üste 5 maç oynadığına ben hiç tanık olmadım açıkçası. Belki oynamıştır ama ben kendimi bildim bileli bu adam kulübedeki Recaro'ları eskitiyor.

Edit: Ama buna rağmen isterim. İyi bir yerli ve kadro derinliği açısından iyi olur.

Hamit engin kadar koşacak mı?

Takımın kondisyon yükünü çekecekmi?

Onun verdiği katkıyı verebilecek mi?

Ben sana söyliyim.

hamit gelecek.Yürüyerek oynayacak.Takımda komple yürüyecek oynayacak.Sıkışan maçlarda o golü bir türlü bulamayacaksın.Tıkanıp kalacaksın.

Maç Sonucu 0-0..

Bütün maçları Engin kurtatırıyor ?

Engin olmasa Play-off şansını zorluyorduk senin mantığına göre :lol:

Hamitin kondüsyonu ve pres gücü her halükarda Enginden iyidir.Saçmalamayın

Hamit'in üst üste 5 maç oynadığına ben hiç tanık olmadım açıkçası. Belki oynamıştır ama ben kendimi bildim bileli bu adam kulübedeki Recaro'ları eskitiyor.

Edit: Ama buna rağmen isterim. İyi bir yerli ve kadro derinliği açısından iyi olur.

10 yaşındayken Shalke zamanlarını izlemediysen hatırlamazsın .

Üst Alt