Adam gibi adam... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adam gibi adam...

Cevap: Adam gibi adam...

Huh! Adnan Polat taraftarları artmış! Ben Adnan Polat taraftarı değil, Galatasaray taraftarı olduğumu bildirim; Zira takımız ligde 10. sıradaki yerini koruyor.

Stadın durduğu noktada başbakanın imzası var. Tüm riskleri göze alarak tamamlamaya çalışan toki başkanı bakanlar koskoca Devlet-erkanı. Sen ise kendi stadında bile ıslıklanan camianda istenmeyen yalnız bi adamsın etrafın ihanetlerle kahpelerle dolu.

...? Ne yapabilir Polat Holding ve Galatasaray Başkanı ?

Taraftarın ADnan Polat'a tepkisi nerelerde toplanmış bir bak istersen.Hepinizin sevdiği Haldun Üstünel'e,çoğumuzun sevdiği Gerets ve Rijkaard'a kendi dönemlerinde destek sözü verilip nasıl yollanmışlar daha sonra.Ben bunu kabullenemiyorum işte.Sonra 2 mağlubiyet alınca kimse kazan kaldırmayacak o zaman,bam üçlüsüne bizi mahkum ettin kaç zamandır,Rijkaard'ın eline kadro vermedin demeyecek.2012 kriterlerini kullanarak da laf atmaycak kimse.Türk insanı duygusal işte.

Polat holding başkanı sıfatını buraya yazmanın ne gibi bir mantığı var ayrıca.bu adam Galatasaray'ın başkanı bu sıfat onu gözümüzde önemli kılıyor.Gerisi boş.

Adem sen demez misin her zaman ideolojiler kemikleşmiş olmamalıdır, değişmek dönmek demek değildir diye? Samimiyet sorgulamak da bize düşmez bence...

Komik bulmam aslında hoşuma gittiği içindir. Ama samimiyet farklı bir şeydir. Ben duyguların aklın önüne geçmesini sevmem, kızarım da... Bu yanılgıya insan olarak bende çok düşüyorum ama dün istifa olayı ciddiye binince aklı kullanmasını bildik, bazıları hala bunun aksini yapıyordu.

İdeoloji dediğin fikirdir, üzerinde uzunca düşünülen bir olgudur. Ben arkadaşların bunu ihmal ettiğini düşünüyorum. Bu açılan başlık da tamamen değişim içerisinde olan duygu ile alakalıdır. Yarın Adnan Polat istifa başlığı açılırsa o zaman görürüm.

Tuhaf, Özhan Canaydın olayı gibi bu da. İlk geldiğinde seviliyordu, sonradan nefrete dönüştü, adam öldü peşinden ağlandı. E komik lan, Özhan Canaydın 10 kat daha başarısızdır Adnan Polat'a göre. Çıkıp şu konuşmayı yapamayacak kadar da saf bir yapıya sahiptir, iyi niyete. FB'nin 6 golünü alkışladığını da hatırlatırım size, taraftar satmak nasıl olur daha net görün.

Geçin aga bunları, Adnan Polat'a herkes duacı olacak elbet. Tekrar ediyorum, ben de sövmüşümdür, çok ağır laflar etmişimdir, çok kızmışımdır ama bıraksın demişliğim yok. Hakkını da veririm yani.

Adnan Polat ne derse desin zerre kadar güvenilirliği yok artık gözümde . Koskoca Galatasaray futbol kulübünü abuk sabuk işlerle mahalle takımına döndürdü. Takımın marka değerini ayaklar altına aldırdı. Timsah gözyaşlarına karnımız tok artık....

Buraya son kez yazıyorum son kez söylüyorum. Kimisi duygulu desin kimisi samimi değil desin. Herkesin kendi görüşü ama anlatmak istediğim şuydu aslında çokta basitti.

Adnan Polat geldiğinden beri ilk defa bu sezon istifa sesleri duyulmaya başlandı. Bundan öncesinden herşey normal gidiyorken tek bu sezon hayal kırıklığı yaşadık ve biz Galatasaray taraftarı olarak ciddi sınavımızı atlatamadık. Ya da atlatmaya çalışıyoruz. Bu kara günde bizleri tarihimizin en karanlık dönemlerinde yalnız bırakmayan Adnan Polatı yalnız mı bırakıcaz yoksa küllerimizden yeniden doğup bugün verdiği masadaki sözleri yerine getirmesi için destek mi olucaz ?

Ve en önemlisi sözleri yerine getirmesi için başkan bu vereceğimiz zamanı ve desteği sizce hak etmiyor mu? Sadece söyleyin hak etmiyor mu?

Konuya abuk sabuk işaretlerle hiç bir yorumda bulunmadan fikri paylaşamadan salya bulaştırmayın.

frank rijkaard...

yapilan haksizliklara, yalanlara dolanlara entrikalara ragmen durusunu hic bozmamistir...

gittikten sonra da kimsenin arkasindan bir kötü söz dahi etmemistir...

takim kalitesiz dedigi zaman yerden yere vurulmustur...futbol zeki adamlarlar oynanir deyince yine...

simdi (fr dedikten 1 yil sonra) herkes hemfikir: takim kalitesiz...yerli kalitesi yerlerde sürünüyor

adam gibi adam: FR ..büyük hocaydi...bize agir geldi

Tuhaf, Özhan Canaydın olayı gibi bu da. İlk geldiğinde seviliyordu, sonradan nefrete dönüştü, adam öldü peşinden ağlandı. E komik lan, Özhan Canaydın 10 kat daha başarısızdır Adnan Polat'a göre. Çıkıp şu konuşmayı yapamayacak kadar da saf bir yapıya sahiptir, iyi niyete. FB'nin 6 golünü alkışladığını da hatırlatırım size, taraftar satmak nasıl olur daha net görün.

Geçin aga bunları, Adnan Polat'a herkes duacı olacak elbet. Tekrar ediyorum, ben de sövmüşümdür, çok ağır laflar etmişimdir, çok kızmışımdır ama bıraksın demişliğim yok. Hakkını da veririm yani.

Ah Sertaç Ah..Özhan Canaydın çok iyi bir adamdı rahmetli. İdari yönden başarısızdı. İyi bir adam ölmüşse ve o adam çok seviliyorsa elbetteki ağlanır arkasından. "Kör ölür badem gözlü" kalmaz ama. Yapılan hatalar, yanlışlar, artılar ve eksiler söylenir.Özhan Canaydın'nın Fenerbahçe'yi alkışladığı maçta "İstanbul beyefendi"sine yakışır duruşu sergiledi. He kimilerine göre Özhan Canaydın yanlış yaptı, kimilerine göre olumlu(Belkide olumlu diyen çok az kişi). Buda aldığın eğitim ve dünya görüşüyle ilgili tabii. Nasıl bakarsan.

Sen çok farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak "taraftarı nasıl sattı gördünüz" diye enterasan bir yorum yaptın :) Sorgulayacak değilim. Ama enterasan.

Birde yazılanların havada kalmaması için, niye herkes "Adnan polata duacı" olacak onu açıklarsan hoş olacak.

Adnan Polat ne derse desin zerre kadar güvenilirliği yok artık gözümde . Koskoca Galatasaray futbol kulübünü abuk sabuk işlerle mahalle takımına döndürdü. Takımın marka değerini ayaklar altına aldırdı. Timsah gözyaşlarına karnımız tok artık....

takımın stadı oldu ekonomisi git gide düzeliyor. Yapılan projeler ortada. Futbol takımında da 4-5 yıl önce hayal edemeyeceğimiz adamlar getirdi. Amatör branşlar daha iyi durumlara gelecek. Bu seneden önce herkes Allah polatı başımızdan eksik etmesin diyorlardı.

Abi ben anlamıyorum. Bu nasıl bir zihniyet yahu? Futbol kötü gidiyormuş, evet gidiyor. Rijkaard'ı da harcadı, çok da kızıyorum bu yüzden. Hagi'yi ve Tugay'ı da harcayacak böyle giderse, Ümit'e yazık etti. Daha neler neler... Ama biraz makul düşünün, çok zor değil. Bu herif çıkıp canlı yayında gururunu ayaklar altına alıp para dilendi lan. Koskoca herif sırf Galatasaray için cebinden para koyup üstüne bir de dilendi. Koca Polat Holding'in başındaki adamdan bahsediyoruz yahu. Bu nasıl zor birşey bilir misiniz? Kaçınız gevşek gevşek geri ödeyeceğiniz parayı isteyebiliyorsunuz ihtiyacınız olunca? Adam ödeyemeyeceği parayı istedi yahu. Kolay mı bu? Özhan Canaydın bırakınca cesaret etti takımın patronluğuna. Kolay mı o dönem o cesareti göstermek. Sırf Galatasaray'ın başarısı için gitti bir önceki seçimde rakibi olan Yiğit Şardan'la görüştü. Siz kaçınız rakibinizi, hem de belki en büyük rakibinizi ortaklığa davet edecek cesarete sahipsiniz? Liseli değilsin diyip adamı istemeyenler olmasına rağmen kalkıp aday oldu. Üstüne üstlük kurduğu yönetim kurulunun yarısı liseli yarısı değil. Kaç Galatasaray'lı buna cesaret edebilir?

Çok acımasız olabiliyorsunuz, yeri geldi ben de sövdüm ama bıraksın demedim hiç. Kaldı ki adam bırakmayacak kadar da cesur.

İmza...Yazı gerilerde kalmasın!

Ah Sertaç Ah..Özhan Canaydın çok iyi bir adamdı rahmetli. İdari yönden başarısızdı. İyi bir adam ölmüşse ve o adam çok seviliyorsa elbetteki ağlanır arkasından. "Kör ölür badem gözlü" kalmaz ama. Yapılan hatalar, yanlışlar, artılar ve eksiler söylenir.Özhan Canaydın'nın Fenerbahçe'yi alkışladığı maçta "İstanbul beyefendi"sine yakışır duruşu sergiledi. He kimilerine göre Özhan Canaydın yanlış yaptı, kimilerine göre olumlu(Belkide olumlu diyen çok az kişi). Buda aldığın eğitim ve dünya görüşüyle ilgili tabii. Nasıl bakarsan.

Sen çok farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak "taraftarı nasıl sattı gördünüz" diye enterasan bir yorum yaptın :) Sorgulayacak değilim. Ama enterasan.

Birde yazılanların havada kalmaması için, niye herkes "Adnan polata duacı" olacak onu açıklarsan hoş olacak.

Sattıyı ben söylemiyorum ki, ona sallayanlar söylüyor. Adnan Polat'ın yaptığı taraftar satmaksa bu daha çok koyar bana, bu daha çok satmaktır. Farkı görün diye yazdım. Yoksa taraftarını sattı çok saçma bir laf.

Duacı kalacak evet, çünkü mali yönden inanılmaz işler yaptı. Adam Elano'yu, Keita'yı, Baros'u getirecek parayı Haldun'a verirken sadece Haldun'u konuşmak yetmiyor işte, ona o kaynağı sağlayan adama da bakmak lazım. Kulübün mali yapısıyla ilgilenen, öncelik veren adama.

Kısacası diyorum ki, geçiniz.

Sattıyı ben söylemiyorum ki, ona sallayanlar söylüyor. Adnan Polat'ın yaptığı taraftar satmaksa bu daha çok koyar bana, bu daha çok satmaktır. Farkı görün diye yazdım. Yoksa taraftarını sattı çok saçma bir laf.

Duacı kalacak evet, çünkü mali yönden inanılmaz işler yaptı. Adam Elano'yu, Keita'yı, Baros'u getirecek parayı Haldun'a verirken sadece Haldun'u konuşmak yetmiyor işte, ona o kaynağı sağlayan adama da bakmak lazım. Kulübün mali yapısıyla ilgilenen, öncelik veren adama.

Kısacası diyorum ki, geçiniz.

Mali işlerinin hepsi GSYİAD kuruluşunun yardımıyla yapıldı, Sertaç.

Bence Haldun Üstünel'i göndermek büyük yanlıştı tabiki. Konuşmak lazım. Niye konuşmayalım? Düşünsene, Haldun Üstünel gibi bir adamı yanında tutma rahatlığını gösterebilen bir Adnan Polat daha da karizmatikleşirdi taraftarın gözünde? Kaldı ki Haldun Üstünel ile Adnan Polat aynı kulvarın insanları da değil. Haldun Üstünel genç bir yönetici olarak sevgi görürken, sevilen bu genç yöneticiyi sağ kolu yapan Adnan Polat, "Adnan baba" olarak saygı görür, taraftarın yanında daha da bir ağırlık kazanırdı.

Neyse, oturup, düşünmek gerek. Ve ne kadar başarısız bir sezon olursa olsun, atılacak her adımda Galatasaray'a yaraşır şekilde doğru, dürüst ve vicdanlı davranmak gerekir.

Unutmadan, "Bizler fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür bir topluluğun fertleriyiz."

Konuşmaları etkilemiş yine bazılarını,başkan adam kandırmada prof. sonuçta.Tez zamanda gitsin inşallah.

Üst Alt