Adam gibi adam... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adam gibi adam...

Cevap: Adam gibi adam...

Adnan Polat son konuşmasını bir başkan edasıyla yaptığı için herkes doğal olarak yumuşadı, tepkiler azalmaya başladı. İşin iyi tarafı en azından bizleri düşüncesiz bir şekilde değil de oturaklı ve objektif düşünmeye sevk etti.

Nasıl ki kaos ortamından doğan negatif elektriğin tezahürü istifa sesleriyle yankılanıyorsa, bu diller sürekli istifa diyorsa; yeri geldiğinde de övmek için vazifesini icra eder.

Duyusal olmadığı sürece fikir değişikliği her zaman erdem ile karşılanacak bir durumdur. Sürekli fikir değiştiren birey, düşünen bireydir. Böyle insanlara saygısızlık yapanlara karşıyım. Ama o inci çizgiyi aşan, duyularıyla hareket eden insanlar da her türlü eleştiriye açık olmak zorundadır.

Adnan Polat'ın eleştirildiği noktalarda kimse haksız değildi. Geriye dönüp baktığımızda bunu rahatça algılayabiliriz. Bu gün fikir değişikliğine gidenler de haksız değil, sonuçta fütursuzca sezon ortası bırak git demekten daha mantıklı düşünmeye başladık.

Yani kısaca; iyiyiz iyi...

Not : Asıl bu başlığı ilgilendiren kısımlar olduğu için buraya da yapıştırıyorum. :)

"beni protesto edecekse Galatasaray taraftarı etsin"

"asacaksa beni Galatasaray taraftarı assın"

"Galatasaray kulübünün başkanı da ASLANDIR, Kuzu değildir"

Adnan Polat.

Başkan bugün tekrar başkan oldu bence!

hayırlı olsun.

Ben Adnan Polat düskünü bir Galatasarayliyimdir..! Forumda belkide en cok destekliyicisi bendim.. Taaa Feldkamp Günlerinden bugüne...!!

Adnan Polati cok severim ve son zamanlarda cokda elestirdim.. Kizdim ve cok acimasizca elestirdim..!! Özellikle Adnan Sezgin konusunda ve Rijkaard´i daha dogrusu cok Antrönör göndermesini cok elstirdim..!!

Amam bunlar benim Adnan Polat istifa dememe neden getirmemeli.. Baaazen öyle duygusal davrandimki sinirimden Istifa bile dedim..!!

Amaaa... Amaaaa... 2 Gündür bir Öz elestiri yaptim...!!

Dedimki...

"Hadi Adnan Polat istifa etti..

Ne degisecek..?

Kim gelecek..?

Bu Adam Baskan adayi dahi bulamadigimiz Gün geldi sahip cikti ve o Zor Dönemden bizlere Ümit dagitti..! Futbola bakis acimizi yine düzeltti..!!

Projeler üretti ve bitirdi..!!

Simdi onca sene verdigi emeklerin meyvesini toplama zamani geldi..! Kulüp Finans acisindan düzeldi..! Ve Adnan Polat bence Kulüp Baskanligini bide düzlükte yapmayi hak etti..! En azindan 2-3 Sene Kulüp Baskanligini düzgün bir Bütce saayesinde yapmayi hak etti..!!

4-5 Sene önce Baskan adayi olmayanlar Kulübü düzlükte görünce atlayacaklar Baskanliga ve bu beni daha cok sinir ediyor..!!

Buna Gönlüm razi olmuyor..!!

Kulüp Baskanligini su durumda saadece Adnan Polat hak ediyor...!!!!!!

Bu adam gibi adam başkanımız varya bizim kendisi öyle bir adamdır ki taraftarına aylarca masal okur,yalan söyler.Bu adam gibi adam ilk önce Skibbe'yi harcar.Takımı geleceğinden,belki de kazanacağı bir Avrupa Kupası'ndan eder.Bu adam gibi adam üstüne basa basa sözleşmesini uzatacağız ne olursa olsun dediği hocasını 3 ay geçmeden kovan adamdır.Bu adam gibi adam öyle bir adamdır ki taraftara aylarca yalan söyleyip beklentiye sokar,sonra kanser eder.``Formayı haketmeyen futbolcular yolcu`` deyip nerede yeteneksiz varsa beleş diye toplayan adamdır bu adam gibi adam.Hocasının transfer listesindeki tek bir futbolcuyu bile almayan,kafasına göre transfer yapan adam gibi adam.Seçimi Haldun Üstünel sayesinde kazanıp 2 ay geçmeden onu pasifize eden istifaya zorlayan adam gibi adam.Son olaylara girmiyorum bile.

Yaptığı zilyon tane yanlışı döşemeye devam ederim buraya ama ben bu taraftarı anlayamıyorum,dahasına gerek yok o yüzden.Ya sizin adamlık anlayışınız benden farklı ya da ben 2 senedir paralel evrende yaşıyorum.Ben aldığı bir galibiyetle mutlu olduğum,bir yenilgisiyle içinde olduğum günden nefret ettiğim takımımdan soğuduysam,artık yenilgiler beni zerre üzmüyorsa,galibiyetler sevindirmiyorsa işte bu adam gibi adam dediğiniz adam yüzündendir.Gerisi fasa fiso benim için.Konuşmasını da dinlemedim,yeterince hikaye anlattı 2 senede.Ne söylediği umrumda değil.Destek verenleri,yumuşayanları da anlamıyorum,anlamayacağım.Adam gibi adamınızla iyi uykular size,ben yemiyorum.

Ben Adnan Polat'a bir kez güvendim geçen seçimlerde sonucunu da gördüm. Şu sezon bir geçsin hele bende erken seçimden yanayım ama şu anda değil. Başkanın bu günkü konuşmasına rağmen fikrim değişmedi.

Ben başkana neden güveneyim. Galatasaray cazibe merkezi olmuş stadı varmış da markaları varmış da... O stadın şimdiden daha 3 yıllık gelirleri yenmedimi? Ayrıca isterse dünyanın en çok kazanan kulübü olsun futbolu Adnan Sezgin'e emanet eden başkanı ben desteklemem arkadaş. Başkan gene Haldun Üstünel Cemal Özgörkey gibi iş bilen iş yapan yöneticileri küstürecekse küçük düşünen çapsız adamların peşinden gidecekse ister kaplan olmuş ister aslan ne farkeder? Aslan gibi başkan ama hocasının arkasında durmaktan aciz. Fenere yenilmeyi göze alıp hocasının arkasında dursaydı 5 çıbanbaşını kadro dışı bıraksaydı gerçek aslan olacaktı o şansı o zaman kaybetti... Fatih Terim 2 kere fenere yenilmeyi göze aldı birinde 90 golle şampiyon oldu birinde de bjknin 100. yılında hakemlere yenildi...

Galatasaray Türkiye'nin takımıydı. Türk bayrağını Galatasaray göndere çekerdi. Şimdi bakanıyla milletvekiliyle Galatasaray'a sövmek küfür etmek moda oldu. Bu ayıplar temizlenene kadar aslanlıktan bahsetmesin başkan.

Kendi yöneticilik geçmişinden de bahsetmiş ama keşke Koemann'ı almaya gidip Kuzmanovski'yi aldığını, Saftig belasını başımıza nasıl musallat ettiğini, Mapezaları falan da anlatsaydı. Nalıncı keseri gibi safi kendine yontmayla olmuyor bu işler.

Adnan Polat yönetime girdiğinde ve başkan olduğunda hatta 2. seçiminde ne kadar mutlu olduğumu kelimelerle anlatamam. Her zamanda arkasındaydım ve sizin gibi projelerini bitirmesi gerektiğini zor dönemlerden sonra da görev alıp yaptıklarının meyvelerini toplama hakkının olduğunu söyledim. Şimdi yerden biten başkan adaylarının 2005'te nerede olduğunu söylerdim... Taa ki Rijkaard kovulana kadar. Anladım ki Adnan Polat'ta diğerleri ile aynı. Şimdiki yönetim kadroları ile Adnan Sezgin gibi bir adam ile Real Madrid gibi bütçeniz olsa kaç yazar?

Eğer adam gibi kadrolarla iş bilen insanlarla çalışacaksa Adnan Polat ne ala... Yoksa son 3 seneki rezillikten sonra meyve toplayacak diye kimseye müsamaha gösteremem...

Adnan Polat bu kadar iyi hitabet yeteneğiyle siyasete girse iktidar olur valla. Tam bizim halka göre, tarihimizde yaşamadığımız kadar rezillik yaşadık ama yarım saat etkili konuştu herkes yumuşadı. Galatasaray kongresi standart vatandaşlardan oluşmadığı için Galatasaray'da bir daha görev almayacak neyseki.. Rezil ettin bizi be Polat, Fenerbahçe'den rezil bir hale soktun valla helal olsun.

Adam madam kayarım ben buna.

Serbest çağrışım, sevgili başkanımız, ulu şahsiyet, heykeli dikilesi, helvadan putu yapıp yenilesi Adnan Polatla alakası yoktur

herhalde sanırsam galiba

Adam gibi adam olsa verdiği sözlerin arkasında durur, don değiştirir gibi TD değiştirmez, Galatasaray 'ın gururu yerler altına alınmışken birilerine hoş görünmek için bir darbe de o vurmazdı. Taraftarın ne çapulculuğu ne fişlenmesi ne Galatasaraylılığı ne hainliği kaldı. Şimdi çıkmış konuşuyor birileri geri adım atınca. 2 ağlamaya herşey unutuldu. Valla bravo. Ama bu arkadaşların sayısı az çok şükür ki. Biz severiz böyle adam gibi adamları oynayanları.

Mazlumu oynayan iş yapıyor yine bu ülkede. Yalandan başka bişey bilmeyen Adnan Polat istifanı ver ve bir daha Galatasaray ile anılma. Senin yapacağın en büyük iyilik bu olur bu saatten sonra.

ah be başkan ne vardı bukadar iyi olacak.sen herşeyi yaptın,yaptırdın.ama insanlar nankör tünelden çıkdık düzlüğe girdik bütün vampirler sardı etrafını sen bu taraftara hep sahip çıkdın,keşke bu taraftarda sana pazar günü sahip çıksa ne güzel olurdu...

Birileri illa rezillik arıyorsa aynaya baksınlar. Geldiğinde kedi yavrusu gibiydik. Kim elimizden tutucakta çıkaracaktı bizi o durumlardan. Adam iyi şeylerde vaad etmedi zaten. Ama artık tam herşey yavaş yavaş rayına oturmuşken kendisininde dediği gibi artık futbolla ilgilenme zamanım geldi sözünü vererek, bizlerinde o günlerin hatrına bir vefa borcu olarak en azından bir süre daha tek yumruk olup dosta düşmana gerçek gücümüzü gösterme haysiyetinde bulunalım.

Evet şimdi Polat istifa etse bir sürü başkan adayı çıkar ortaya belki daha da iyi yönetirler ama önemli olan o günlerde çıkıp sahip çıkmaktı. Galatasaray göreve çağrıyor dediğinde bütün diğer hayatını geri plana atmaktır o adamın karakterine sahip olmak. Sizce başkan hak etmiyor mu en azından geldiği gibi uğurlanmayı..

Bence görev süresince destek olalım. Bunu hak ediyor en azından...

ah be başkan ne vardı bukadar iyi olacak.sen herşeyi yaptın,yaptırdın.ama insanlar nankör tünelden çıkdık düzlüğe girdik bütün vampirler sardı etrafını sen bu taraftara hep sahip çıkdın,keşke bu taraftarda sana pazar günü sahip çıksa ne güzel olurdu...

Aynen reis gün artık köstek değil destek olma zamanı. Son bir haykırış son bir destek son bir tek yumruk. Eminim başkan bunlara kayıtsız kalmayacaktır. En azından borcumuzu ödeyelim ona karşı. Kötü günde yalnız bıraktılar demesin beni. Bakın bugün 2. başkan çıkıyor rest çekiyor. Böyle ihanetçilerin arasında kalmış. Ders almıştır kesin. Ama şimdi ona bu kara günde destek olmazsak sonra çok pişman oluruz.

Birileri illa rezillik arıyorsa aynaya baksınlar. Geldiğinde kedi yavrusu gibiydik. Kim elimizden tutucakta çıkaracaktı bizi o durumlardan. Adam iyi şeylerde vaad etmedi zaten. Ama artık tam herşey yavaş yavaş rayına oturmuşken kendisininde dediği gibi artık futbolla ilgilenme zamanım geldi sözünü vererek, bizlerinde o günlerin hatrına bir vefa borcu olarak en azından bir süre daha tek yumruk olup dosta düşmana gerçek gücümüzü gösterme haysiyetinde bulunalım.

Evet şimdi Polat istifa etse bir sürü başkan adayı çıkar ortaya belki daha da iyi yönetirler ama önemli olan o günlerde çıkıp sahip çıkmaktı. Galatasaray göreve çağrıyor dediğinde bütün diğer hayatını geri plana atmaktır o adamın karakterine sahip olmak. Sizce başkan hak etmiyor mu en azından geldiği gibi uğurlanmayı..

Bence görev süresince destek olalım. Bunu hak ediyor en azından...

2 cümleyi koyulaştırdım. Bir tanesi senin dengesiz insan olduğunu gösterebilirdi ama konunun içeriğine ve yaşına bakarak dengesiz değil duygusal biri olduğunu düşünüyorum. Hoş, yine de hakaret etmeye hakkın yoktu ya neyse.

Diğer cümle de senin Galatasaray 'ı bilmemenden kaynaklanıyor. Galatasaray 'ın sahipsiz dönemi olmaz. En kötü birileri ekranda çıkıp dilenci gibi para toplar yine başkanlık için sivrilirdi. İlk geldiğinde desteklemek olması gerekendir. Ama bir ana avrat düz gitmediği kalan bu Adnan Polat isimli vatandaşa hala destek olmak kandırılmaktır artık ve bu durumu haketmektir.

Bir de bu sene kötü günler yaşamışız gibi konuşmayın. İyi günümüz varsa onu yazın. Bu sene başladı ''Adnan Polat İstifa'' lafları. O kadar da olsun artık izin verin de.

2 cümleyi koyulaştırdım. Bir tanesi senin dengesiz insan olduğunu gösterebilirdi ama konunun içeriğine ve yaşına bakarak dengesiz değil duygusal biri olduğunu düşünüyorum. Hoş, yine de hakaret etmeye hakkın yoktu ya neyse.

Diğer cümle de senin Galatasaray 'ı bilmemenden kaynaklanıyor. Galatasaray 'ın sahipsiz dönemi olmaz. En kötü birileri ekranda çıkıp dilenci gibi para toplar yine başkanlık için sivrilirdi. İlk geldiğinde desteklemek olması gerekendir. Ama bir ana avrat düz gitmediği kalan bu Adnan Polat isimli vatandaşa hala destek olmak kandırılmaktır artık ve bu durumu haketmektir.

O birileri çıkmadı işte. O vatandaş dediğin adam çıktı dilenci gibi para topladı. Zaten ilk geldiğinde de kimseye iyi şeyler vaad etmiyorum dedi kimse penbe tablo beklemesin benim amacım kulübü ekonomik krizden kurtarmak dedi. Buna rağmen almadı taraftar onu omuzlarına. Neden iyi şeyler bekliyorsunuz ki adamdan? Zaten delikanlı gibi çıkıp söylemedi mi her yerde. Ona rağmen Galatasaray tarihinin en pahalı kadroları kuruldu. Tamam yanlışları oldu ama doğruları da çoktu. Şimdi bu adam diyor ki artık gün futbola dönme zamanı futbola döneceğim diyor ve herkes istifa et defol git diyor. O zaman hepimiz dönek gibi bişey oluyoruz. Bazı şeyler iyi yola girmişken tam destek zamanı iken sırf futbol takımı şampiyonluktan koptu diye bu kadar vefasızlık yapılmaz. Görev süresi boyunca destek olmalıyız.

Benim Galatasarayı bilmem veya bilmemem önemli değil ki bu konuyu tartışmam zaten. Burada önemli olan bir vefa borcumuz var onu ödeyelim sonra ne olursa olsun. Bu kötü günde yalnız bırakmıyalım başkanı.

rafik arkadaş.tamam istifa etsin tamam başarısız.peki bundan önce neredeydi bu vampirler,tabi şimdi stad var birleşme oldu,riva tamam,gs bonus,gs mobile,gs net,gs store,hepsi tamam eeee adnan polat geldiğinde bunlardan hangisi vardı nekadar işlevseldi,senin gibi düşünen zihniyet hep günü kurtardı geleceğimizi kararttı,o karanlıkdanda bizi bu adam çıkarrtı,onunda değerini anlarsınız öldüğünde açarsınız taziye defteri vs.vs.

bu adam yıldız topçu aldımı kardeşim(baros,kewell,keita,misimoviç gibi)bu adam kariyerli hoca aldımı(rejkaard gibi)eee bu adam aziz gibi taraftara sırtını döndümü,hep taraftarla hareket etti eee daha çıkıp başkanmı oynayacak topu

yani nesini beğenmiyosunuzda bu kadar öfkeli ve kızgınsınız...bi taraftar bunları görmüyorsa ya ark niyetli,yada bedavadan çalışan yolları kapanmışdır başkada izahı yok...

Şimdi bu adam diyor ki artık gün futbola dönme zamanı futbola döneceğim diyor ve herkes istifa et defol git diyor. O zaman hepimiz dönek gibi bişey oluyoruz. Bazı şeyler iyi yola girmişken tam destek zamanı iken sırf futbol takımı şampiyonluktan koptu diye bu kadar vefasızlık yapılmaz. Görev süresi boyunca destek olmalıyız.

Benim Galatasarayı bilmem veya bilmemem önemli değil ki bu konuyu tartışmam zaten. Burada önemli olan bir vefa borcumuz var onu ödeyelim sonra ne olursa olsun. Bu kötü günde yalnız bırakmıyalım başkanı.

Erken oldu ya daha 5-6 sene sabrederiz nasılsa başkan olmuş desteği hakediyor. Vefa borcunu kaç sene ödememiz lazım? Yada bugün peşin -50 puan verilsin de gitsin Adnan Polat. Onu da kabul edersin sen? Şampiyonluktan koptu diye vefasızlık yapılmıyor. Zaten kaç senedir şampiyonluğa bağlanmadık bu sene istifa denmiş sen 2 damla yaş görünce açtığın konuya bak.

Yediği sözün haddi hesabı olmayan kişi ''Adam gibi adam'' oluyor. 5 sene sonra ''Yeter ulan Galatasaray bu değil, küçülttünüz iyice istifa edin'' diyen de dönek ve rezil oluyor. Stat açılışından sonra söylediği sözleri nasıl toparlamak için beli kırıldı adamın hala dönek olan taraftar. Adam kafada 1 çuval leblebi kırmış hala leblebi dediğini anlamamışsınız. Vefa borcu çoktan ödendi, alacaklıyız artık.

Adnan Polat bikaç senedir sıvamıyor kaç çıkıyor adeta.

rafik arkadaş.tamam istifa etsin tamam başarısız.peki bundan önce neredeydi bu vampirler,tabi şimdi stad var birleşme oldu,riva tamam,gs bonus,gs mobile,gs net,gs store,hepsi tamam eeee adnan polat geldiğinde bunlardan hangisi vardı nekadar işlevseldi,senin gibi düşünen zihniyet hep günü kurtardı geleceğimizi kararttı,o karanlıkdanda bizi bu adam çıkarrtı,onunda değerini anlarsınız öldüğünde açarsınız taziye defteri vs.vs.

bu adam yıldız topçu aldımı kardeşim(baros,kewell,keita,misimoviç gibi)bu adam kariyerli hoca aldımı(rejkaard gibi)eee bu adam aziz gibi taraftara sırtını döndümü,hep taraftarla hareket etti eee daha çıkıp başkanmı oynayacak topu

yani nesini beğenmiyosunuzda bu kadar öfkeli ve kızgınsınız...bi taraftar bunları görmüyorsa ya ark niyetli,yada bedavadan çalışan yolları kapanmışdır başkada izahı yok...

Vampir dediğin adamlar Adnan Polat 'ı bu mevkiye getirdi. Bu da Adnan Polat 'ın uyduruk laflarından biri. ''Zor zamanda nerdeydiniz?''. Sandık başında sana inanıp seni başkan seçmek için oy veriyorlardı.

Gs Mobile falan benim için birşey ifade etmiyor. Ordan gelen para ne saçma transferlere, teknik direktör tazminatlarına gitmiştir bile. 2 lafından 2 'si de yalan Adnan Polat 'ın. Maddi anlamda çok ferahladığımızı düşünmüyorum. 15 senelik hazırlık/Avrupa maçlarını yani geleceğini ipotek ederek düzlüğe çıkılmıyor. Denizbank 'tan 70 milyon dolar çekti bazı projeler için. Riva bilmem ne yazılıyorsa bunlar da yazılsın. Kaldı ki Riva 'yı bize Adnan Polat da kazandırmadı.

Yıldız oyuncu almış olabilir de hani nerde onlar? Keita, Misimoviç yazmışsın neredeler? Yine yönetimin yalanlarına alet olmuş bu isimler.

Sen taraftara çapulcu, hain, Galatasaraylı değil, hepsini yakalatacağım diyip taraftara sırtını dönmüş oluyorsun bir yerde. Taraftar bunları görmüyorsa demişsin ya, taraftar bunları görüyor ve Adnan Polat da görüyor. Artık son vakitleri zaten o koltukta.

Üst Alt