Adidas ile olan sözleşme feshedildi! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Cevap: Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Henuz guzel Nike forma gormus degilim, fekat Umbro formalarin hepsi mukemmele teget olurlar. Olmadi Puma dusunulur.

Boşuna başka markaları tartışmayın duyumlara göre çok büyük ihtimalle Nike gelecek.Zaten Adidas'tan sonrada ancak Nike yakışır.

Umbro

new-man-city-kits.jpg

MaasAllah

Adidas iyiydi.Nike'tan iyi forma yapıyorlar.Ama daha fazla ödeyeceklerse Nike'ın gelmesi daha iyi...

Hangisinden daha fazla kazanacaksak o olsun.

Le coq sportif'i ben de severim, ama kişisel tercihim Nike olur.

Çok kişi değinmiş, ben de değinmek istiyorum yaka konusuna. Sade, sarı, kırmızı veya sarı ve kırmızı, boğmayan bir forma yapsınlar, yeterli.

adidas diğer takımlara gösterdiği özeni bize gösterseydi adidas ın kalmasını isterdim. şahsi görüşüm fenere daha güzel forma yapıyorlar. ayrıca ezeli rakibin adidas giymesinden dolayı, nike ın bizim formaları daha özenli yapma ihtimali yüksek. omuz çizgileri olmadığı için parçalıyı daha güzel yaparlar.

turuncu formayı nike yapsa mükemmel olurdu, ayrıca adidas ın 2 senedir yaptığı beyaz formalar rezalet ötesi. çok sıradan tasarımlar. 4-5 sene önce yaptığı berbat parçalılar ayrı konu. 2008-2009 da güzel bir parçalı yaptılar, onda da omuz çizgileri aykırıydı. bence adidas GS ye yeterli özeni göstermiyor, bu yüzden sözleşmenin fesih edilmesine çok sevindim.

Aman sakin bize boyle formalar yapmaya kalkmasinlar. Korsan formalara benziyorlar, ozellikle Ferhatin uzerindeki forma cok igrenc.

beyler şahsi görüşüm, parçalı formanın sade ve tam parçalı şeklinde(kollar fln) olması daha güzel geliyor bana. adidas ın parçalılarından gına geldi bana. ayrıca bize yaparken Trabzon ve Ankaraspor formalarına göre daha özenli yaparlar.

gelecek sezon şöyle sade beyaz bir forma üzerinde sağ veya sol kısımda üstten alta doğru sarı kırmızı çizgisi olan yuvarlak veya v yaka olan bir forma çok güzel olurdu. Bu forma tanıdık geldi zaten :)

beyler şahsi görüşüm, parçalı formanın sade ve tam parçalı şeklinde(kollar fln) olması daha güzel geliyor bana. adidas ın parçalılarından gına geldi bana. ayrıca bize yaparken Trabzon ve Ankaraspor formalarına göre daha özenli yaparlar.

Çok dandik görünüyorlar korsanı yapılırken zorluk çekilmez orjinali de imitasyon gibi...

Ezeli rakiplerinin kullandığı forma sponsorunun en büyük rakibi olan sponsoru kullanmak her zaman daha hoştur. O yüzden her ne kadar Adidas aşığı olsamda Nike olsun diyorum :D

Misal

NIKE - ADIDAS

İnter (Nike) - Milan ( Adidas)

Barcelona (Nike) - Real Madrid ( Adidas)

Arsenal (Nike) - Chelsea ( Adidas)

Paris Saint Germain (Nike) - Marsilya ( Adidas)

Manchester United (Nike) - Liverpool ( Adidas)

Porto ( Nike ) - Benfica ( Adidas )

Boca Juniors ( Nike ) - River Plate ( Adidas )

gibi rakibimizin formasından farklı olması daha iyidir.

Ayrıca ben adidas mağazasına girdiğimde Galatasaray forması yanında fb bjk forması görmeyi o renkleri görmeyi sevmiyorum. Artık aynı mağazada satılmayacak formalarımız böylesi daha iyi :D

images

Şu dizaynda 1 formamız olsa süper olur bence yıllardır hayranlıkla bakmışımdır PSG formalarına :(

?????

Oyle mantik mi olur?

tanıtıma bile beraber çıktılar dünya kupası formaları tanıtılırken, ingiltere diğer nike giyen ülkelerle tanıtıldı.

umbro eskiden olduğu gibi başlı başına bir marka değil demek istediğim, tasarım ekipleri vs. iç ice geçmiştir bile.

bak bu kanada 2011 forması tanıdık gelmiştir belki

canada-11-12-umbro-football-kits.jpg

Üst Alt