Adil Rami Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adil Rami Fenerbahçe'de

Çamurda güreş Adil Rami’nin sonu oldu! Marsilya biletini kesti…
Fransa Ligue 1 ekiplerinden Marsilya'nın, savunma oyuncusu Adil Rami'nin sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin nedeni ortaya çıktı. Fransız stoperin katıldığı bir TV şovunda çamur güreşi yaparken kendisini sakatlaması ayrılığın gerekçesi oldu...

SKOR DIŞ HABER13 Ağustos 2019 14:5

Bunu alıyorlar, alsınlar

fanatızımden gözü dönmüş holigan arkdaşlar dışındakiler yorumlayabilir mi bu ihtiyar moruk nasıl bi oyuncu?

tecrübesi çok fazla. Yıllarca büyük liglerin baş altı takımlarında oynadı. Geçen seneye kadar banko oynuyordu ama geçen sene Pamela Anderson ile yaşadığı sorunlar onu psikoljik olarak kötü etkiledi. Geçen sene yeterince maç yapamadı. En son çamurlu yarışmaya katılıp sakatlanınca sözleşmesi feshedildi.

Fiziki ve mental durumu nasıl bilmiyorum.. Riskli bir transfer. Bonservissiz olduğu için denemek istemişler sanırım.

En cok korktugum defans a saglam birilerini alirlarsa isimiz zorlasir diyodum. Ramiyi duydum acaip rahatladim. Sagol koç

Ujfalusi dediğin adam karakter. Bu adam tam bir çomar!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ne diyorsun kardeşim, ben adamı tanımıyorum karakterini de bilmiyorum. neden bu kadar tepki oldu anlamıyorum. onların ujfalusisi gibi bir şey olabilir en fazla dedim. bu kadar sorun olacak bir düşünce değil. üye olduğumda forumda okuyuculuk yapacağımı ve çok fazla mesaj atmak istemediğimi söylemiştim üye olunca. sebebi bunun gibi görüşlere karşı çok fazla yakınma olması. forum farklılığı ve objektifliği pek kabul etmiyor sanırım

dikkat edersen ujfalusiden kaliteli demedim. onların ujfalujisi olur dedim. kaldıki bize gelen ujfalusi şuanki ligde oynasa o dönemki etkinliğini gösteremez. yabancı sınırı sayesinde semihle iyi bi ikili olmuş gibilerdi. çünkü kendilerine hücum edenler çelimsiz türk futbolcularıydı.

burada kastedilen şey, en fazla 1 sene boyunca fenere üst düzey katkı verebileceğiydi. ama sırf adını ujfalusiyle yan yana yazdık diye kıyamet koptu

ne diyorsun kardeşim, ben adamı tanımıyorum karakterini de bilmiyorum. neden bu kadar tepki oldu anlamıyorum. onların ujfalusisi gibi bir şey olabilir en fazla dedim. bu kadar sorun olacak bir düşünce değil. üye olduğumda forumda okuyuculuk yapacağımı ve çok fazla mesaj atmak istemediğimi söylemiştim üye olunca. sebebi bunun gibi görüşlere karşı çok fazla yakınma olması. forum farklılığı ve objektifliği pek kabul etmiyor sanırım
Ujfalausi takimimiza gelmis en iyi stoperlerden biri idi,Semih bile iyi gorundu yaninda,en fazla Ujfa kadar olur demek biraz anlamsız olmus yoksa tabi ki goruslere saygi olmali haklisin.

dikkat edersen ujfalusiden kaliteli demedim. onların ujfalujisi olur dedim. kaldıki bize gelen ujfalusi şuanki ligde oynasa o dönemki etkinliğini gösteremez. yabancı sınırı sayesinde semihle iyi bi ikili olmuş gibilerdi. çünkü kendilerine hücum edenler çelimsiz türk futbolcularıydı.

burada kastedilen şey, en fazla 1 sene boyunca fenere üst düzey katkı verebileceğiydi. ama sırf adını ujfalusiyle yan yana yazdık diye kıyamet koptu
rami gerizekalinin teki. Maicon dan mal

Sana söylenmiş bir söz yok adama urfaluji olur demek adamı hic tanımadan yorum yapiyorsun demek hadi tanımıyorsun google yaz bak öğren sonra yorum yap. Urfaluji dediğin adam puyol gibi bir karakter rami dediğin ise ÇOMAR kılıklı adam sen niye başka bir şey anladın çözemedim?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 yıl önce iyi 1 stoperdi fakat son hali söylenenlere göre bitik.Ağır bir oyuncu.Oynadıkları sistem defansı önde kurmaya yönelik.En az 1 tane hızlı stoper almaları gerekirdi.Zanka ve Rami çok ağır adamlar.Hatta jailson oynasa bunlar için daha iyi olur stoperde.

Üst Alt