Adil Rami Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adil Rami Fenerbahçe'de

Marcao gecen senenin katkisini verirse evet Marcaonun oynamasini isterim. Ahmet Calikla bir alaka kuramadim ama Rami fenerin defansif problemleri cozebilecek bir adam degil.
Gustavo dedigim gibi eh iste Nzonzi kadar iyi birisi oldugunuda dusunmuyorum ve dedigim gibi Fenerin sorunu orta saha degil gelirsede cokta sey olmam acikcasi.
2 yıl şampiyon olmuş takım olarak keşke adam gibi kadro planlaması yapsalar da bunları hiç tartışmasak. Kadro kimyamız felan berbat seviyede umarım ben yanılırım.

İnşallah. Kağıt üstünde ligin üzerindeyiz tabi ama futbol sahada oynanıyor işte. Bugün 4-5 farklı galibiyet lazım.
Tamam da hocada yok kenarda daha lig sekillenmesi lazim daha 33 macimiz var neyin stresi bu anlamadim. 5-6 gol atarsak bugun millet ooo sampiyonuz felan diyecek. Bir ortamiz yokki bizim ya hersey yaprak gibi ya da dunyanin en iyi takimi biziz.

Sen ne anlatiyorsun ya? Diagne Selcuk ve Jimmy Durmaz ne alaka allah askina ? Diagne kotu forvet, Jimmy bence iyi. Selcuku soylemiyorum bile.

Sen rami gustavo iyimi diye sordunya demekki kotu oldugunu dusunuyorsun daha forvetin ve yedek forvetin yokken rakiple dalga gecmeyi birak biz kendi isimize bakalim 10 gunde kimi alicaklar ama adamlarin kadrosu tr ligi icin.cok cok yeterli bunuda kabul edin

Sen rami gustavo iyimi diye sordunya demekki kotu oldugunu dusunuyorsun daha forvetin ve yedek forvetin yokken rakiple dalga gecmeyi birak biz kendi isimize bakalim 10 gunde kimi alicaklar ama adamlarin kadrosu tr ligi icin.cok cok yeterli bunuda kabul edin
Hacı yeterliyse aç keyifle Fener maçlarını izle, 3 mesajın 4ünde Fener über Fener süper yazarak nereye varmayı hedeflemektesin?

dalga mi geciyorum? sacma sapan transferler yapyiorlar bunuda mi oveyeyim sen gibi onu mu istiyorsun? fenerbahcenin iki tane iyi transferi var biri vedat digeride altay. amma sey ettin sende bisey bilmedende hala konusuyorsun dirdir.

fenerin kadrosu yeterli değil bir kere. bizden daha çok eksikleri var. biz iyi forvet getirirsek favori biz oluruz. aldıkları stoper lig için iyi bir adam bence. ama biz alırsak istermiydim tabiki istemezdim. hem yaşı gereği, hem de avrupada hedefi olan bir kulüp için yeterli olmaz. o platformda böyle veteranların nefesini keserler. yalnız bizim lig öyle hafif bir lig ki böyle veteranlar iyi işler yapabiliyor.

bir artımıx daha var, biz oturmuş bir takımız. 3 senedir neredeyse aynı iskelet futbol oynuyor takımda

Araniza yeni katildim ama fenerin ve oyuncularin bu kadar övüldügü baska bir ortam görmedim. Disarda arkadaslarla dalga geciyoz. Ramiyi aliyoz dese yönetim taraftar yönetimi istifaya cagrir herhalde.
Alışırsın kardeş bu forumun adına kanma karışık takım fanlarindan oluşan sosyal bir forum burası. Istediğin gibi kuş övebilir TD umuze yöneticilerimize hakaret edebilirsin. Dert etme takıl işte!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyle birsey diyen olmadi lafi bi tarafindan anlayip ahkam kesmeyin adamlarin kadrosu lig icin yeterli rami de geldi gustavoda alirlarsa tek kulvar ve hakem yardimiyla favoriler bu benim gorusum saygi duymayi ogren

Dalga gececeginize nerde yanlis yapmisiz ona bakin

Allah allah ben de aynı fikirde olduğumuzu söyledim neden alınganlık yaptın renkdaş anlamadım .

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt