Adil Rami Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adil Rami Fenerbahçe'de

Hacı yeterliyse aç keyifle Fener maçlarını izle, 3 mesajın 4ünde Fener über Fener süper yazarak nereye varmayı hedeflemektesin?
Ben de bunu anlamıyorum işte, kuş diyince de ortalığı yıkıyorlar. Açık açık çıkıp söylesinler ben şu takımın taraftarıyım diye. Muhalefet etmek başka bu tarz davranışların amacı başkadır gözümde
Araniza yeni katildim ama fenerin ve oyuncularin bu kadar övüldügü baska bir ortam görmedim. Disarda arkadaslarla dalga geciyoz. Ramiyi aliyoz dese yönetim taraftar yönetimi istifaya cagrir herhalde.
Haci feneri gunahim kadar sevmem bu fener yillardir neden bir bok olmuyor rakibi kucumseyip kendilerini dev aynasinda gormekten

Bu sene ciddi rakip olacaklar buda gercek

Gecen sene bir konu basligi actim on dakikada fenerli olmakla suclandim ustune konu kapandi. Halbuki dedigim "gercek Galatasaray'li feneri ovmez, fenere sover" di. Hala da diyorum. Ben fenerin taaa....

Bizim taraftara sorsan 29 yaşında belanda-feghouli 28 yaşınca cagne 28 yaşında nzonzi ve seri ile bayağı yaşlı takım oluyoruz aynı adamlar uff ne top oynuyorlar haftayada yenerlerse şampiyonluk olur diyorlar. Tutarsız milletiz
28-29 olan adamlar bile bizde gezerek oynamiyor. herkes topu ayagina bekliyor. ayrica beklerimiz net olarak cöp. herkes ayagina top bekliyor.

Hacı yeterliyse aç keyifle Fener maçlarını izle, 3 mesajın 4ünde Fener über Fener süper yazarak nereye varmayı hedeflemektesin?
reis ne hikmetse 1 ay once bakoyoko haberinden sonra ata sahin bakoyokoyu kotulemis 1 dakika gecmeden evren arkadasimizda donk ile bakoyokonun bir farki olmadigini soylemisti. gene ayni 2 kisi piyasaya cikti alemci rami iyi transfer diyor. antuda orgutlenip geliyorlar herhal

kus olmasa bakoyokoyu kotuleyip alemci ramiyi begenir mi adam. kus beyinli olman lazim

ha evren bazen korumacilik yapiyor hepten mal gibi belli olmayayim diye ama olmuyor.

Üst Alt