Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"


9a842adnan_ozturk_genel_600_T11HO.jpg
Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Drogba transferi konusunda sarı kırmızılı taraftarı heyecanlandıracak sözler söyledi. İşte Öztürk'ün transfer ve şike konusunda çarpıcı ifadeleri..Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"Hurraaaa :DAdnan Öztürke güveniyorum, bu çok iyi bir haber. Devre arası 2 tane çok kaliteli isim gelirse, lig bizim için çok daha rahat geçecektir.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"İş yapacak takımı ileriye taşıyacak adamlar lazım.Takviye yapacaksak illa yıldız olma şartı aramamak lazım.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"Allah aşkına sağlam bir ofansif ortasaha oyuncusu alalım. Başka birşey istemez :eek:
 
Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"Riera ya,culio ya,stancuya yıldız diyen yöneticilerden bahsediyoruz,hemen gaza gelmeyelim.1 stoper,1 oyun kurucu,1 forvet,1 kanat oyuncusu alınmadıkça bu takımdan bişey olmaz.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"Yine başladı yıldız muhabbeti, haber doğru ise bu demeçlere hiç gerek yok. Sonra nerde kaldı yıldız transferi diye söylenmeye başlıyoruz. Sessiz sedasız iyidir.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"drogbayı veya iyi bir forveti getirmek bu takıma ilaç olmaz kanatlardan bir tane atak getiremiyoruz 10 numara mevkisi yok bunlara çare bulmak lazım
 
Üst Alt