Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"

Cevap: Adnan Öztürk: "2 yıldız gelecek"

Ronaldinho'ya razı olmaya başladım --ki karşı durduğum bir transferdi şu ana kadar-- takımdaki yaratıcı oyuncu eksikliğini görmeye başladıkça.

Çok mutluyum devre arası Drogba gelcek. xDxDxDxDxDxD En büyük yönetim bizim yönetim. xDxDxDxDxDxD

Sol kanat Forvet ve ofansif yönü kuvvetli Ortasaha sart

Taş gibi takım olmak istiyorsak hala eksik cok tabi sol bek stoper sag acık bunlara ilaveten gerekli ama öncelik onlarda

drogba arshavin gelsin dert mert kalmaz. hamit altintop da gelirse tatlı niyetine...

drogba arshavin gelsin dert mert kalmaz. hamit altintop da gelirse tatlı niyetine...

Arshavin gelirse ona da en az Riera'ya olan tepki kadar tepki gelme ihtimali yüksek. Ayrıca Drogba bizi ancak 11-12 sezonunun sonuna kadar idare eder.

Ben Podolski'nin gelmesinden yanayım, bir de Love ayarında (daha disiplinlisi) birisi gelse şahane olur. Doumbia veya Tevez olsa keşke :(

Podolski , Gokhan Töre ve Serdar Aziz...

Bu üçlüden devre arasında sadece Podolski'nin transfer edilebileceği görüşündeyim.

Bursa başkanı zaten Serdar'ı satmıycaz dedi, o iş en erken sezon sonu biter. G.Töre daha bu sene gitti Hamburg'a, takımın önemli bir oyuncusu, gelmesi için Hamburg'un düşmesini bekleyeceğiz.

Ben devre arasında Podolski+Forvet bekliyorum.

Üst Alt