Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

o degilde transfer konusundan emniyete cagrilmak ilk oldu galiba bu ülkede.

KIRAT - 30.03.2012 13:25

(antu)

programımızı sabaha kadar diye yapalım.

Allah izin verirse:

17:00 -20:00 Toplanış

20:00 - 21:00 Kıyamet

21:00-22:00 - Tahliye kararı ve çıldırış

23:00 - 00:00- Çağlayan - Metris

02:00 - Sarı Yer ile Lacivert Gökyüzünün Başkan´a kavuşması

02:00 - 03:00 - Metris - Kadıköy

03:00-06:00 - Kadıköy yanıyor

--------------------- devamını getireyim

15 mayıs küme düşüş

16 mayıs itiraz

20 mayıs cezanın onanması

transferde usulsüzlük yapılmış.para vermedik birşey yapmadık.ne usulsüzlüğü

Deliricem yemin ederim...

Çıkın açıklama yapın arkadaş,

Hak yerini buluncaya kadar futbol faaliyetlerini durdurduk diye...

Amac insanlari futboldan sogutmak zaten,burda biz tuzaga düsüyoruz gibi,konu futbol,futboldan insanlari uzaklastirmak,izlenebilir bir futbol birakmiyacaklar,suan kim zevkle izliyor bizim ligi,Galatasaray disinda bir takimi izlerken zevk alan var mi? Dönen dolap hakemlerin butonuna basildigi an biranda tuhaf kararlari,tiyatro seyretmiyormuyuz,ligtv oyunun kuralini belirlemiyor mu?

Dünyada tek bir avrupa ülkesinin ligi su durumdami suan ligin durumuna bakarmisiniz...

Galatasaray üstüne yapistirsinlar o sike yaftasini biz bizzat cezamizi verin demeliyiz,vermezlerse kendi kendimiz cekilmeliyizki madem futbolu öldürüyorsunuz yok öyle 3 kurusa 5 köfte deyip,bu ülkede ne ligtv ne futbol birakmaliyiz,diyorumya istedikleri bu belkide hazirlanan zemin felan budur belkide,2 ay sonra ne olacagini kestirmek mümkünmü ülkede,padisahin bir rüyasi olur,taaak u dönüsü...

Bizde bilmiyoruz ne olacagini,yaptirirlar bir kamoyu anketi oylari düsmüsse UEFA ne derse o derler...Sakayiz resmen saka :D böyle bir olay Almanya'da olsa neyin ne olacagini sonucunu herkes bilir,ingiltere'de olsa bilir,fransa'da bilir,isvicre'de bilir, bir bizde bilemezsin,cünkü neyin ne olacagina adalet degil,bir kisi karar verir.

İngiltere gibi 5 sene ceza çekmeyi kabul edelim diyen bir başbakandan ben herşeyi beklerim..Heryerden bizi de çekmek isteyecekler..Bu kavga olsun sonuna kadar karşı gelelim yemişim şampiyonluğu playoffu,Ordu maçında sadece protesto için gitmek istiyorum

Amac insanlari futboldan sogutmak zaten,burda biz tuzaga düsüyoruz gibi,konu futbol,futboldan insanlari uzaklastirmak,izlenebilir bir futbol birakmiyacaklar,suan kim zevkle izliyor bizim ligi,Galatasaray disinda bir takimi izlerken zevk alan var mi? Dönen dolap hakemlerin butonuna basildigi an biranda tuhaf kararlari,tiyatro seyretmiyormuyuz,ligtv oyunun kuralini belirlemiyor mu?

Dünyada tek bir avrupa ülkesinin ligi su durumdami suan ligin durumuna bakarmisiniz...

Galatasaray üstüne yapistirsinlar o sike yaftasini biz bizzat cezamizi verin demeliyiz,vermezlerse kendi kendimiz cekilmeliyizki madem futbolu öldürüyorsunuz yok öyle 3 kurusa 5 köfte deyip,bu ülkede ne ligtv ne futbol birakmaliyiz,diyorumya istedikleri bu belkide hazirlanan zemin felan budur belkide,2 ay sonra ne olacagini kestirmek mümkünmü ülkede,padisahin bir rüyasi olur,taaak u dönüsü...

Bizde bilmiyoruz ne olacagini,yaptirirlar bir kamoyu anketi oylari düsmüsse UEFA ne derse o derler...Sakayiz resmen saka :D böyle bir olay Almanya'da olsa neyin ne olacagini sonucunu herkes bilir,ingiltere'de olsa bilir,fransa'da bilir,isvicre'de bilir, bir bizde bilemezsin,cünkü neyin ne olacagina adalet degil,bir kisi karar verir.

Bence birazda "ne haliniz varsa görün, tamam gitmeyelim Arupa ya" derttirme çalışıyorlar... Canından bezdirmek.

cekin lan su takimi bu cürük ligden, havuz gelir diyorlar.

adalet ve temiz bir lig degil, para para diyorlar.

bakalim GS cekildimi nolucak bu havuzunuz ?!

Oyuna geliyorsunuz bir akıllı biz kalmıştık, Fenerle Bjk'i kurtarmak için bizide delirtmeye çalışıyorlar. Aziz'in oyununa gelmeyin.

Tuğrul Bey birde işin maddi boyutu var, bu addi külfetin altından kalkılmaz

Üstadım farkında değil miyim hiç...

Bıçak kemiğe dayandı artık, yeter yemin ediyorum yeter!!

Sansasyonel hamle gelmediği sürece, sert kaya olduğumuzu göstermediğimiz sürece istediklerini yapacaklar, devam edecekler..

Afedersiniz ama GALATASARAY olmadan o ligi bir tarafına soksun digitürk, siyasetse söz konusu camiayı alsınlar bakalım karşılarına..

Gene diyorum herkesten herşeyden büyük ALLAH..

Yeter yemin ediyorum..

!!!

Bir tek sesi çıkan adamı ifadeye çağrıyorlar bir de..Adnan Öztürk konuşuyor ifadeye çağrılıyor

Büyüklerin lafına karşı laf söylenmez Adnan bey, böyle 24 saat geçmeden mesajı alırsınız yoksa. Büyüklerimiz ne diyorsa haklıdır, ne istiyorlarsa o yapılmalıdır, bunu aklınızın bir köşesine yerleştiriniz.

cekin lan su takimi bu cürük ligden, havuz gelir diyorlar.

adalet ve temiz bir lig degil, para para diyorlar.

bakalim GS cekildimi nolucak bu havuzunuz ?!

yav yeter sende ne ligden çekilmesi ne saçmalıyorsunuz arkadaş ortada hiç birşey yok ne bu haralet heyecan yeter yaw

Üstadım farkında değil miyim hiç...

Bıçak kemiğe dayandı artık, yeter yemin ediyorum yeter!!

Sansasyonel hamle gelmediği sürece, sert kaya olduğumuzu göstermediğimiz sürece istediklerini yapacaklar, devam edecekler..

Afedersiniz ama GALATASARAY olmadan o ligi bir tarafına soksun digitürk, siyasetse söz konusu camiayı alsınlar bakalım karşılarına..

Gene diyorum herkesten herşeyden büyük ALLAH..

Yeter yemin ediyorum..

!!!

Biraz önce TVde seyrettim, İspanyadaki eyleme katılma oranı %77, birde bizim ülkemizi düşünsenize... Olan Sarı/Kırmızı ya olur. Bu sistem değişmeyecek, en iyisi sistemin parçası olmak.

colormatik gözlük, beyaz çorap, terlik, ince bir bıyık....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt