Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

Panik yapmayın diyen arkadaşlar için yazıyorum,

Panik falan yapmıyoruz,

Şu an resmen sinirden kuduruyorum, bu memleketin çivisi hakikatten çıkmış arkadaş...

Transfer döneminde transfer yaptık. İstediğimiz gün istediğimiz saat başkanıyla görüşüp transfer döneminde oyuncuyu alabiliriz deyip geçsin.

Başka cümle kurmaya gerek yok..

Adnan Başkan 'ın vereceği ayar öyle böyle olmaz ama. Benden uyarması...

şimdi fenerliler dua ediyorlardır inşallah birşey cıkar diye :))

Valla biktirdilar artik. Sürece göre hareket edecegim. Türkiye Ligi´ni kesinlikle takip etmem söylenen seyler yapilirsa.

Alirim Dortmund kombinesi, farkli bir heyecan yasarim bundan sonra.

Böyle karanlik bir ülkenin hicbir spor faaliyetini takip etmem bundan sonra.

Belki futbolun paralarini basketbola kaydirip bi CSKA seviyesine gelirsek, basketbol maclarini izlerim

Sen Dortmund kombinesini zaten alsana. Ne güzel olur ya orada maç izlemek. Vay be

Valla biktirdilar artik. Sürece göre hareket edecegim. Türkiye Ligi´ni kesinlikle takip etmem söylenen seyler yapilirsa.

Alirim Dortmund kombinesi, farkli bir heyecan yasarim bundan sonra.

Böyle karanlik bir ülkenin hicbir spor faaliyetini takip etmem bundan sonra.

Belki futbolun paralarini basketbola kaydirip bi CSKA seviyesine gelirsek, basketbol maclarini izlerim

aynen renkdas.gider vfb stuttgart ve hoffenheimi izlerim mis gibi.

Dün ergenekondan içeri atarlar demiştim, yaklaştım sanırım biraz.

playofftan önce takımı ligden çekin yeter artık bu ne la.

Onu bunu bırakın da bir şeyi es geçiyoruz.

Tamam biz suçsusuz, bir şey yapmadık. Ama ya üzerimize bir suç atılır ve yalan dolanla suç sözde ispatlanırsa ne olacak.

Bize de şike yaptınız yaftasını yapıştırırlarsa ne olacak.

O zaman muhtemel 5 yıl cezada sesimizin az çıkacağını mı düşünüyorlar acaba

Belli olmaz yani, güvenim sıfırın altında

cok beddua almak iyi değildir.bir bakmışsın amansız hastalığa yakalanmışsın.

şubeye kilit vursunlar gram üzülürsem şerefsizim.

Herkesten herşeyden büyük ALLAH var...

Unutma bu dünya fani, elbet yapışırız yakana!!!!

Adama yaklaşılır, cebine beyaz bir poşet bırakılır, polis aranır "bir ihbarda bulunacağım" denir...

bundan birşey cıkmaz,transfer döneminde necatiyi almışız ne var bunda

Aziz yıldırımın bu son çabaları,! daha 3-4 yıl metrisde kalacak.

Sen Dortmund kombinesini zaten alsana. Ne güzel olur ya orada maç izlemek. Vay be

Ya ben Almanya Ligi´ni Türkiye Ligi kadar takip etmezdim. Cok da cazip gelmiyordu bana acikcasi. Galatasaray sevgisi kücüklügümden beri digerlerini önemsiz kiliyordu. Normal bir futbolsever gibi takip ediyordum sonuclari, önemli maclari vs.

Almanya´da tuttugum bir takim olmadi hicbirzaman. Schalke´nin bölgesinde yasiyorum ama Dortmund sempatizaniydim herzaman. Ben cocukken cok basariliydi Dortmund cünkü Hitzfeld döneminde. Severdim.

Ama bu durumda artik Almanya Ligine gecis yapma vakti geldi diye düsünüyorum. Cok komik olmaya basladi hersey

Ya ben Almanya Ligi´ni Türkiye Ligi kadar takip etmezdim. Cok da cazip gelmiyordu bana acikcasi. Galatasaray sevgisi kücüklügümden beri digerlerini önemsiz kiliyordu. Normal bir futbolsever gibi takip ediyordum sonuclari, önemli maclari vs.

Almanya´da tuttugum bir takim olmadi hicbirzaman. Schalke´nin bölgesinde yasiyorum ama Dortmund sempatizaniydim herzaman. Ben cocukken cok basariliydi Dortmund cünkü Hitzfeld döneminde. Severdim.

Ama bu durumda artik Almanya Ligine gecis yapma vakti geldi diye düsünüyorum. Cok komik olmaya basladi hersey

Kesinlikle. Ben de şunu yapıcam,

Avrupa falan olmazsa yüksek ihtimalle değil banko Terim gider.

Hangi takıma giderse o takımı desteklerim napalım

Ben de aynen böyle düsünüyorum. Bu isin sonu cok moktan biryere gidiyor. Alirim Stuttgart kombinemi, giderim burda maclara. Bundesliga beni pek ilgilendirmese bile hic olmazsa tertemiz futbol izlerim.

Onu bunu bırakın da bir şeyi es geçiyoruz.

Tamam biz suçsusuz, bir şey yapmadık. Ama ya üzerimize bir suç atılır ve yalan dolanla suç sözde ispatlanırsa ne olacak.

Bize de şike yaptınız yaftasını yapıştırırlarsa ne olacak.

O zaman muhtemel 5 yıl cezada sesimizin az çıkacağını mı düşünüyorlar acaba

Belli olmaz yani, güvenim sıfırın altında

çıkıp delikanlı gib bank asyada bir yıl oynar geri geliriz.şikeciler gibi kıvırmayız.eninde sonunda masumiyetimiz ortaya çıkar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt