Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Öztürk İfade Vermek İçin Emniyete Çağırıldı

Bizim Baska'nin telegol programina ciktiginda bir söz söyledi,dediki avrupa yoksa bende yokum,hatta orda biraz bastirdilar agzindan kacirir gibi oldu takimi ligden cekeriz gibi bir cümle söyledi hemen telafi etti,Galatasaray camiasi durus olarak böyle bir tavir alabilir genel kurulda,Avrupa defteri kapanirsa bunu alabilirde söylede bir durum var,alindigi an ortada ne inan kirac kalir ne ünal aysal,o karari alacak babayigit cikarmi acaba bu yasta tüm mal varligini temizlenmesine göz yumacak hapiste cürümeyi göze alacak,empati yapiyorum o yüzden yöneticilerimizinde cagresizligini anliyorum,bakin Adnan Polati maymun ettiler Galatasaray taraftarinin nefreti haline getirdiler...

Adam mecbur eli mahkumdu ama anliyamadi bizim taraftar,gecen seneki sportif basarisizlik ortada nedeni ortada sikeli lig,protestoda düsünün taraftarimiz hakli deseydi Adnan polat kalirmiydi bu memlekette?

Korkaacak bişey yok bence. biz değil miyidk suçluysak biz bile olsak düşürün diyen. Aynı görüşteyim. Suçumuz varsa çekelim cezamızı. Yoksa aklanırız, herkese kapak olur.

yav yeter sende ne ligden çekilmesi ne saçmalıyorsunuz arkadaş ortada hiç birşey yok ne bu haralet heyecan yeter yaw

iste bu yüzden, ortada brisey olmadigi halde adam emniyete cagriliyor sabir bir yere kadar.

2 ligde bulunmasi gereken takimlar varken, böyle sacma sikayeti ciddiye alip emniyete adam cagrilmasi

bir acayiplik yani. gündem degistirmekten baska birsey degil.

biz zaten birsey var demedik, ama artik komediye cevirdiler isi.

yürüyen lige playoff cikarmalari istedikleri gibi davranmalari artik yeter.

bu ülkede kural diye birsey kalmadi !

Bizim Baska'nin telegol programina ciktiginda bir söz söyledi,dediki avrupa yoksa bende yokum,hatta orda biraz bastirdilar agzindan kacirir gibi oldu takimi ligden cekeriz gibi bir cümle söyledi hemen telafi etti,Galatasaray camiasi durus olarak böyle bir tavir alabilir genel kurulda,Avrupa defteri kapanirsa bunu alabilirde söylede bir durum var,alindigi an ortada ne inan kirac kalir ne ünal aysal,o karari alacak babayigit cikarmi acaba bu yasta tüm mal varligini temizlenmesine göz yumacak hapiste cürümeyi göze alacak,empati yapiyorum o yüzden yöneticilerimizinde cagresizligini anliyorum,bakin Adnan Polati maymun ettiler Galatasaray taraftarinin nefreti haline getirdiler...

Adam mecbur eli mahkumdu ama anliyamadi bizim taraftar,gecen seneki sportif basarisizlik ortada nedeni ortada sikeli lig,protestoda düsünün taraftarimiz hakli deseydi Adnan polat kalirmiydi bu memlekette?

Feneri düşürecek, başbakan dahil bir babayiğit çıkamıyor, Galatasarayı düşürecek bir şahıs dünya üzerine gelmemiştir sanırım :D

Korkaacak bişey yok bence. biz değil miyidk suçluysak biz bile olsak düşürün diyen. Aynı görüşteyim. Suçumuz varsa çekelim cezamızı. Yoksa aklanırız, herkese kapak olur.

Ömer dediklerinde haklısın fakat en az 5 maçta şike yapan takım damla ceza almıyor, TFF nin belirttiği yönergelerde transfer yapan takım ifadeye çağrılıyor. Hakmı şimdi bu? Senin adalet kavramınıda zedelemiyormu?

Bisey olmaz, fenerliler bu sike olaylarinda ismimiz gecmiyor ya kuduruyorlar, yine bir fblinin sikayetidir bu, bizim yonetim centilmenligi birakip sikecilerin ustune gitmeli

Bakalım Uğur Meleke yi hangi sebeple çağıracaklar..O da kollasın kendini, nasıl eleştirel bakabilirin sen Uğur Meleke!!

İddianamede ´´Müşteki´´ sıfatıyla yer alan Turgay Demircan‚ duruşmada verdiği ifadede‚ ´´Soruşturma sürecinde emniyete çağırdılar. İki gizli tanık iş yerimin yağmalandığını söylemiş. Ben de böyle bir şey olmadığını söyledim. ´Şikâyetçi misin?´ dediler. Şeker hastasıyım‚ yakın gözlüğüm de yanımda yoktu. Bu şekilde bana imza attırdılar ve gönderdiler. Sonradan öğrendim ki söylediklerimi de yazmamışlar oraya. Bu nedenle emniyetteki ifademi kabul etmiyorum´´ dedi

yazık ya yazık

İpini koparan Uefayla görüşmeye gidiyor Platiniye falan..Biz de gidelim bildiğin yapılanları konuşulanları direkt anlatalım videoları ile bildiğin şikayet edelim herşeyi..Bu ne pisliktir arkadaş

Ömer dediklerinde haklısın fakat en az 5 maçta şike yapan takım damla ceza almıyor, TFF nin belirttiği yönergelerde transfer yapan takım ifadeye çağrılıyor. Hakmı şimdi bu? Senin adalet kavramınıda zedelemiyormu?

Benim adalet anlayışımı zedeleyen bizden birinin ifadeye çağrılması değil, memleketteki herkesin bu adamlar suçsuz demek yerine birilerini aklamak için aman batarız laflarıyla kurtarma girişimleri. Şu soruya verielecek cevap asıl adaleti zedeleyen* Bu şike olayında sadece mersin yada Sivas'ın adı olsaydı bu kadar yaygara kopar mıydı? Daha sezon başlamadan bu takımlar düşürülmez miydi? hatta daha ileri gidiyorum bu kylüpler gibi 8 kulüp olsaydı ve içlerinde malum o 3 büyük kulüp olmasaydı yine gereken yapılırdı. Adaleti zedeleyen bu. Yoksa suçumuz varsa versinler cezayı eyvallah. Aynısını Fener için de diyorum. Adamlar suçsuzsa bıraksınlar içerdekileri, aklansınlar. Ama suçsuz diyemeyip aman şöye olur lig, böyle olur diye saçmalamak, akla, izana ve vicdana sığmıyor.

Baris Cenk Akkaya ‏ @bariscenkakkaya

Yanıtla RetweetlendiRetweetle Sil Favorilere eklendiFavorilere ekle · Kapat Aç Detaylar

ŞİKE SAHAYA YANSIMADIYSA, DARBE DE ÜLKEYE YANSIMADI.. KOMUTANLAR DA ÇIKSIN..5 YIL AVRUPA'YA GİTMESİNLER!

Yahu işte basına malzeme şike batağının içine nasıl çekeriz diye uğraşsınlar..

Baktılar Adnan Öztürk çok konuşuyor Necati Ateş transferiyle ilgili ifade verince ooo şike davasında flaş gelişme zaaa :D milliyetin sitesine hele hürriyettekiler daha akıllıymış gerçi onlar ufak yer ayırmışlar milliyet çok heyecanlanmış :D

varya merak ediyom bizi nasil sike davasina cekecekler diye, ancak o zaman rahatlarlar o herifler, baktilar baska turlu olmayacak planlar Galatasaray ustunden yurutuluyor..

Birşey olacağı yok yine eziklerin gazı alınıyor herzaman ki gibi.

Bize bir dava süreç oluşturulursa oyumu AKP'ye vereceğim. Etrafımda bu adamlara oy vermemiş adamlar var onlarada gerekli tüm baskıyı yapacam ki oy versinler. AKP'ye çalışacağım bundan sonra. Madem bu yüzde 50'yi verenler yüzünden bu haldeyiz bu durum devam etsin. Daha da devam etsin. Neye kızıyoruz ki...

Nasipse bu yaz sonu türkiyeden taşınıcam , bu ülkede yaşanmaz valla artık GS li olmak bile suç resmen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt