Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı

Cevap: Adnan Öztürk Türk futbol tarihine geçecek bir hamle yaptı

"Uyuyan devi uyandıracağız"

Galatasaray başkan adaylarından Adnan Öztürk çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Öztürk, seçimi kazanması durumunda yönetim kurulunda görev vereceği Hayrettin Kozak, Reşit Sinanlı, Candemir Berkman ve Mehmet Cibara'yı da yanına alarak medya mensuplarıyla kahvaltıda biraraya geldi ve uyuyan devi uyandıracaklarını söyledi.

BOMBA AÇIKLAMA: "PETER KENYON İLE ANLAŞTIM!"

Futbol AŞ'nin başına Ali Dürüst'ü getireceklerini belirten Öztürk, şok bir açıklama da yaptı !.. Adnan Öztürk, profesyonel futbol yöneticiliği denince tüm dünyada akla gelen isimlerden biri olan ve Chelsea ile Manchester United'ta görev alan Peter Kenyon ve ekibiyle anlaştığını açıkladı... Eğer Öztürk seçilirse bu dev isimlerden biri Galatasaray CEO'su olacak!

Video

Kaynak: Ligtv.com.tr

Değil Kenyon'ı getirmek Messi'yi transfer etse bu adamın seçilmesi büyük haksızlıktır Adnan Polat'a.Adam bir enkazı devralıp nerelere getirdi klübü.En az bir dönem daha başkan kalmalı Adnan Polat.

Haldun Kenyon'u getirsin.. Polat tekrar seçilsin :) Şaka deil getirir Haldun onu....

Ne çabuk unuttuk Adnan Polat özhan canaydın döneminde full yetkilerle donatılmış as başkan değilmiydi o gider bu gelir neticede kazanan galatasaray olur.Haldun Üstünelin vermiş olduğu hizmetleri kimse tartışmasın Öztürk seçilir Polat seçilir önemli olan Galatasaray'ın her zaman bünyesinden böyle değerli yöneticileri çıkartmasıdır. Sonuçta Tüm emekler Galatasaray içindir.Sonuç ne olursa olsun Kazanan Galatasaray olsun

Adnan Öztürk'ün hamlelerinin biraz göz boyama amaçlı olduğunu düşünüyorum. Evet anlaştığı spor adamları çok ünlü ve başarılı olabilir ama bizim için getirileri ne olur orası meçhul. Şu durumda kulüp tam pozitif bir ivme yakalamışken başkanın değişmesi Galatasaray adına zarar olur diye düşünüyorum. İnşallah Adnan Polat kazanır :)

Çok güzel bir hamle yaptı A.Öztürk.Taraftarın aklını karıştırmayı başardı.Haberi okuyana kadar A.Öztürk'ün kesinlikle seçilmemesi gerektiğini düşünüyordum,şov yaptığını düşünüyordum ama bu hareketiyle ne olursa olsun seçimde kazananın GALATASARAY olacağının göstergesi.

Sayın Öztürk hemlesini yaptı bakalım Adnan Başkan ne yapacak.Gerçi onun şu iki yılda yaptıkları yeterde artar bile.Her ne kadar A.Öztürk'ün hamlesi kafamı karıştırsa da mevcut yönetimin en az bir dönemde kalmayı hakettiğini düşünüyorum.

Ayrıca Haldun Üstünel'in olmadığı bir yönetim de istemiyorum.

Joker olsun Haldun abi:D:dedikodu:

Peter Kenyon'u beyenmeyenler Adnan Polat Peter Kenyonu getirseydi öve öve bitiremiyodunuz biraz objektif olun seçimi hangisi kazanırsa kazansın Galatasaray kazanıcak

Kenyon'u beğenmeyen filan yok herkes olabilecekleri düşünüyor.

Biraz Los Galacticos anlaminda bir dalis olmus. Adnan Ozturk konusma seklini ve degindigi onemsiz konularda medyaya cikmasi ile baya bir eksi puan almisti benden, ama burda kimse yalan soylemesin, bu liste baya ama baya bir buyuk adim atmis oldu.

Sahsen Adnan Polat'in Bu projelerini bitirmesine izin verilmeli diye dusunuyorum.

Haberi iste az once okudugum icin fazla birseyler soyliyemiyorum Adnan Ozturk bu 3 ismi listesine almissa ve bunlarin kesinlikle uzun sureli gorev almayi dusunuyorlarsa ozaman :eek::eek:mg::90: demekten baska birsey kalmiyor..

bu 3 ismin Galatasarayimizda uzun yillar gorev alacagini basarabilirse ozaman gercekten cok buyuk is yapmis olur.

once bir sakinlesim, belki yarin biraz daha sakin ve objektif yorum yazarim simdilik soktayim....:90:

Adnan Öztürk seçilirse futbol tarihine geçecek esas hamleyi Rijkaard'ı göndererek yapacak. Belki yurtdışından tecrübeli isimler futbolun başına geçecek ama Galatasaray bünyesinden yetişmiş Haldun Üstünel gidecek. Olaylara biraz da bu yönden bakmak lazım.

Bir kenyon ile tabi Adnan Polat'ın tahtını alamaz ama iyi bir hamleydi, kabul etmek gerekir.

Adnan Öztürk seçilirse futbol tarihine geçecek esas hamleyi Rijkaard'ı göndererek yapacak. Belki yurtdışından tecrübeli isimler futbolun başına geçecek ama Galatasaray bünyesinden yetişmiş Haldun Üstünel gidecek. Olaylara biraz da bu yönden bakmak lazım.

Icimdeki korkulardan birisi bu, Hazir uzun yillar icin bir strateji yerlestirilmis Rijkaard ve Neeskens gibi efsaneler takimin basindan gonderilmesi. ve tabiki Haldun 007 Ustunel in yaptiklari acik ortada.

rijkaard'ı gondericem dedi mi??? gonderecek olsa bile diyemez onu... Hatta Barcelonadan yonetici getiricem rijkaard ile iyi analaşırlar dedi şakayla karışık....

herzaman dedım gene dıyorum adnan öztürk bu secımlerın değil 4 5 secim sonrasının yani geleceğin baskanıdır şimdi dere gecılırken at değiştirilmez adnan polat projelerını hedeflerını bıtırmeden gıdemez ustelık traftar ona bukadar asıkken...öztürk geleceğin baskanıdır ölede olacak şimdiki durusuyla hedeflerı ve dusuncelerıyle bunu bellı edıyor.öztürk gercekten bos adam değil arkadaslr hemde hiiçç...

rijkaard'ı gondericem dedi mi??? gonderecek olsa bile diyemez onu... Hatta Barcelonadan yonetici getiricem rijkaard ile iyi analaşırlar dedi şakayla karışık....

Sezon ortası hoca yollamam sezon sonuna kadar Rijkaard'la çalışacağım demek, sezon sonu yollayacağım demektir bana göre. Zaten Rijkaard'ın sözleşmesine laf ediyor, yüksek maliyeti bahane etmesi olası

Sezon ortası hoca yollamam sezon sonuna kadar Rijkaard'la çalışacağım demek, sezon sonu yollayacağım demektir bana göre. Zaten Rijkaard'ın sözleşmesine laf ediyor, yüksek maliyeti bahane etmesi olası

Adnan Öztürk Rejikardın kalitesi belli onunla yola devam edicez demişti

Adnan Öztürk Rejikardın kalitesi belli onunla yola devam edicez demişti

Kesin birşey söylemiyo ama benim düşüncem devam etmeyeceği yönünde. Her fırsatta sezon sonuna kadar kısmını vurguluyo.

" Profesyonellerin işine karışmak tarzım değil. Ancak başarısızlıklarda hesap sormayı da biliriz. Rijkaard’la sezon sonuna kadar devam edeceğiz."

Adnan Öztürk Rejikard la devam edicem demişti bu gün yaptığı şakaylada en az Adnan Polat kadar Öztürkünde Rejikarda saygı duyduğu ve Rejikardla devam ediceği belli bundanda kesini olmaz

Yanlız hala isim acıklamıyor Adnan Ozturk. Ucunden biri olacak diyor. Peter Kenyon, Tomas Kurth, Esteve Calzada.. bu ne demek şimdi? bu saate kadar belli olmaz mı kim CEO olacak. şurda kaç gun var seçime?? Cumartesi açıklayacakMIŞ....

GS seçimleri her zaman seçim günü lisenin bahçesinde kazanılırmış.. son gune kadar belli olmaz kimin kazanacağı....

Üst Alt