Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

Cevap: Son Dakika | Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi

Galatasaray'ın hakkı yokmuş ya stad üzerinde, böyle cahil cumbalaklara güzel bir cevap olmuştur sanırım. Ne komik insanlar var yahu şu memlekette.Herkes herşeyi biliyor...:eek:

Evet stad devletin ama sadece Aslantepe değil tüm stadlar GSGM'nin. Ve kiracılık hakkı,intifa hakkı denen birşey var. Bir evde kiracısınız,sizin üzerinize ev sahibinin kiracı getirme gibi bir tasarrufu olabilir mi angry birds sürüsü ? Angry birds sürüsünün küçük beyinlerine sığmayacak kararları sorgulamaması gerekir.

Cevap: Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi

Eee ne oldu şimdi gerizekalı kuşlar,hani stad devletindi o kimi isterse oynayabilirdi arenada.Kaçıncı yediğiniz kapak be doymadınız hala gökmenin gazetesi.

Yönetim kurulumuzu tebrik ediyorum, tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun.Kuşlar diğer kuş kardeşlerinin stadyumlarında oynayabilirler.

GS düşmanı bakan gelsin emir versin hadi size bundan sonra size yağmurlu havada su yok ulan Adnan başgan komutan edasıyla geldi olayı kapattı reis

Gelecekte ki reis Adnan Öztürk!!!Taraftar bunu unutmaz, yönetim saygınlığını,sevilirliğini artırdı.Helal olsun kuşlara da kapak olsun.

ne bakan ne başbakan ne de dünkü çocuk orman...kimse Galatasaray ı karşısına alamaz.

Toplantı bitmiş stadı vermemis gs .Bu kargalar bizim stada salça olmasınlar simdi??

anliti antudan :D

Buradan konuyu okuyan kuslara seslenıyorum. Ali Sami Yen kımındi lan dıngıller???? Türkiyenın en pahalı arazısını verdık, tamam tapusu bızım degıl ama alır 50 yıl daha cıkmazdık?? devlet alırmıydı 800 Mılyon ??????? devlet bıze 150 mılyon dolara stad yaptı gerı kalan parayı cukkaya attı? buda bızım enayılıgımızden..

Bız o kadar enayıyızkı sızın gıbı ........cocu-klarını konusturabılıyoruz, bu ısden kazıklanmamıza ragmen... Madem verginiz var, GİDİN ULAN KAYSERIDEN,BURSADAN,YENI YAPILACAK 17 STADYUMDAN ALIN!! onlarınkınden devlet 1 Kuruş KAR etmeden stad yapıyor!! bızden VURGUN VURDU VURGUN!!

Son olarak bu ulkede 20 mılyon Galatasaraylı var olduguna göre onların vergılerı bızım stadı her turlu karsılıyor!! sız gıdın sızın vergılerınızın hesabını sorun!! bızımkısını degıl!!

Üst Alt