Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

Cevap: Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi

helal olsun ama umarım kinci padişah ve vezirleri reddettik diye bizimle uğraşmazlar.

Buradan konuyu okuyan kuslara seslenıyorum. Ali Sami Yen kımındi lan dıngıller???? Türkiyenın en pahalı arazısını verdık, tamam tapusu bızım degıl ama alır 50 yıl daha cıkmazdık?? devlet alırmıydı 800 Mılyon ??????? devlet bıze 150 mılyon dolara stad yaptı gerı kalan parayı cukkaya attı? buda bızım enayılıgımızden..

Bız o kadar enayıyızkı sızın gıbı ........cocu-klarını konusturabılıyoruz, bu ısden kazıklanmamıza ragmen... Madem verginiz var, GİDİN ULAN KAYSERIDEN,BURSADAN,YENI YAPILACAK 17 STADYUMDAN ALIN!! onlarınkınden devlet 1 Kuruş KAR etmeden stad yapıyor!! bızden VURGUN VURDU VURGUN!!

Son olarak bu ulkede 20 mılyon Galatasaraylı var olduguna göre onların vergılerı bızım stadı her turlu karsılıyor!! sız gıdın sızın vergılerınızın hesabını sorun!! bızımkısını degıl!!

of of nası bi kapaktır bu helal olsun

sadece 23 nisanda bir günlüğüne bejekeye izin verilebilirmiş :D ama o da kesin değil talepleri değerlendireceğiz diyo adnan reis

Orman çıkamadı içeriden bir türlü. Bakana stad bul bana diye yalvarıyordur kesin. Keşke Saraçoğlu'na sulansalar şimdi de :eek:

Cevap: Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

Zaten bizim olan stadla ilgili tek başımıza kullanıyoruz diye sevinmemiz üzücü ama ne yapalım burasıda böyle. :)

Beşiktaş'ın yüzsüzlüğü devam eder,yine alttan alta haber yaptırıp ortalığı bulandırmak isteyebilirler,beklenir ama Öztürk'ün dik durması güzel.

tribün lideri oğuz altay takımın lideri fatih terim... ADNAN ÖZTÜRK e bakıp biraz duruş öğrenin..yani 20 milyonun adına konuşurken 2 kere düşünün.yine ua liderininkinin mantığı var bjk maçından önce ortam gerilmesin diye söylemiş olabilir ama f.terim istediğin kadar iyi bir gs li ol bu takıma kazandırdıklarını kimse inkar edemez ama ilk defa bu stat konusundaki boş konuşmaların yüzünden seni gözümüzde fazla büyüttüğümüzü düşündüm...

şurası kesin adnan öztürk olmasaydı bjk arenada oynardı.

Başına bir sürü sıfat ekleyebileceğim Sn Orman'ın sesini duyamadım:D:D

Forzayı okuyorum da bunlara gelecek maçta Fener'in yaptığı gibi "itaat et" gibi birşey yapmak farz olmuş. Fikrimizi soran mı varmış :eek: Ya da balon uçuralım bizde :asd:

türk telekom şeref bey stadı imiş.

1 ay önce şeref beyi de tanımıyordunuz..

tribün lideri oğuz altay takımın lideri fatih terim... ADNAN ÖZTÜRK e bakıp biraz duruş öğrenin..yani 20 milyonun adına konuşurken 2 kere düşünün.yine ua liderininkinin mantığı var bjk maçından önce ortam gerilmesin diye söylemiş olabilir ama f.terim istediğin kadar iyi bir gs li ol bu takıma kazandırdıklarını kimse inkar edemez ama ilk defa bu stat konusundaki boş konuşmaların yüzünden seni gözümüzde fazla büyüttüğümüzü düşündüm...

şurası kesin adnan öztürk olmasaydı bjk arenada oynardı.

Sence Galatasaray da başkan(Galatasaray başkanlık sistemiyle yönetilir) ve yönetim kurulu bu kararı almış olmasaydı Öztürk o toplantıya gidebilir miydi?Bu herkesin başarısıdır, şahıslara indirmek diğerlerine haksızlık olur.Ama Öztürk net ve dobra bir şekilde daha önceden kararını söylemiştir ve taraftarın ve camianın gözüne girmiştir.İnşallah siyasi irade bundan sonra bizimle uğraşmaz.

Bu konuda çıban başı, Fikret orman dır o göreve geldikten sonra bu konu gündeme gelmeye başladı.Geçen seneden zaten stad açılışından yarası olan bazı akıllı bürokrat ve heyecanlı bakanlar konu gündeme gelir gelmez hemen üzerine zıpladılar.

Biriler geçen sennin rövanşını alacak, birileride bundan faydalanacaktı.Ulan biz BJK yi yıllarca KARTAL olarak bilirdik, meğerse ÇAKAL larmış.

Bu stad işi olmazsa Fikret Orman istifa bile edebilir, belliki en büyük projesi Arenada oynamak loca ve tirübün gelirlerini arttırmak.

di-DVCLNEI2.jpg

Üst Alt