Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

Cevap: Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

evet stadlar kimsenin tapulu malu değil ama bu demek değilmişki elini kolunu sallaya sallaya istediğin yerde oynayabilirsin fiko ormi

cl maçları var,lig maçları var,kupa maçları var..bjk ninde lig ve kupa maçları eklenirse o sahaya çim dayanmaz..fiko

arkadaşlar sizce hükümet reddedilmekten hoşlanmıyor herkesin bildiği gibi bizle uğraşırmı ki başımıza başka işler açmasınlar

Stadyum kimsenin tapulu malı değildir, Galatasaray'ın malıdır ve biz diyene kadar da öyle kalacaktır.

Türkiyedir Galatasaray

Söz konusu Galatasaray ise gerisi teferruattır sizde o teferruatlardan birisisiniz.

Herkes böyle bilsin!!!

Medicana Sağlık Grubu, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı'na sponsor olmayacağını açıkladı.

Adamlar her yerden tokat yiyor..

Bunlar azıcık adam olsaydı, yönetim düşünsün bu konuyu derdim de bunlar ile 1 dakika bu konuyu konuşmaya değmediğini anladık zaman içerisinde.

AqSf7ZnCMAE5cJY.jpg:large

size vereceğimiz tek saha budur :)

yalnız beşiktaş forumları karıştı baya Ne FEDA sı be, allah kahretmesin hepiminizi, beşiktaşın borcu var lafıyla başladınız ebemizi silkelediniz BIRAKTIM artık ben bu kanser yapıcı takımı, ne hali varsa görsün , umrumda değil, giderim gs maçlarını izlerim aha :)

Besiktas'i Besiktas yapan Seba'ydi zaten, o gittikten sonra boyle gitikce kuculecekleri belliydi.

[video=youtube;Po9PGqM8JDU]https://www.youtube.com/watch?v=Po9PGqM8JDU[/video]

Helal olsun. Takımı bir kez daha gururlandırdı beni. Şikeci pisliklere, tüpçüye, onları kollayan siyasi iradeye Kadıköy'de gereken dersi verdik. Bu da 2 oldu.

Şimdi fb nın stada salça olacaklar kesin.Aylardır o stad devletin siz ne oluyorsunuz diyen angut fb liler ne oldu ulan.Şimdi sizin stada geldi sıra.

yalnız bjk bize 2003 te kapılarını açıp buyur oyna deseydi burda hiç bir gsli bjk gelmesin demezdi hatta gelsin oynasın derdi çoğu kişi nedemişler etme bulma dunyası

Yalnız bjk'liler de şu anda ölüm sessizliği mevcut.. Tek kalem yazı görmiyorum sağda solda..

İnsan bi yandan da acıyor her ne kadar nefret etse de.. Bu kadar zor durumda bu kadar mal bi yönetimle nereye gidiyorlar belli değil. Vuran Vurana olması da cabası..

Bilemiyorum..

Üst Alt