Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

Cevap: Adnan Öztürk’ten Açıklama Geldi | Video

Adnan Öztürk içeride hepsini mum yapmış galiba

-Sen bir şey mi dedin,sen mi ,söyle şimdi,dinliyorum söyle,söylesene ne istiyorsun,beni ayar etme :lol:

Besiktaslıların vergileri döndü biyerlerine girdi böylelikle sizin vergilerinizle biz stad yaptırdık var mı lan diyeceğiniz pis tinerciler:D Galatasaray'ın önünde saygıyla eğilirsiniz siz ancak, şimdi kasımpaşa'nın stadında mı oynarsınız yoksa oralarda halı saha mı kiralarsınız tabii kira parasını ödebilecek durumunuz varsa:D

Olsun beyler FEDA :D:D

sekiztaş :D haha

Transferlere de Adnan Öztürk el atsın,sadece oyuncu alınacak kulüpten içeri girsin kafi :lol:

Fikret Orman : "Transferde Galatasaray'ın bütçesini kullanacağız. Nasıl olsa parayı onlar değil Lidyalılar buldu."

cevabımız :

[video=youtube;mEJyuDkisV4]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mEJyuDkisV4[/video]

Bu saatten sonra AKP illede oynayacak derse tepkiden baska birsey cekmez,cidden AKP'ye oy atan milyonlarca Galatasarayliyida karsina alir,cünkü Galatasaray dik durmustur ve benim cevabim net hayir demistir,bu saatten sonra zannetmiyorum Besiktas külübüde istemez oynamayi devlette israrci olmaz,cünkü bu gerilimden cikacak olaylarin sorumlusu israr edenlerin olur,Galatasaray taraftariyla hicbirseyiyle istemiyor kardesim nerde oynarsaniz oynayin bizden uzak durun!

Stat devletin seve seve paylaşacaksınız diyen beşiktaşlılar fenerliler neredesiniz ??

Stat devletindi diyenler neredesiniz la :D

Fikret Orman konuştu şimdi, bir kez daha bir araya geleceğiz, kendimiz için olumlu karar çıkacağına inanıyoruz dedi. Malesef sonuç yok gibi şimdilik..

Fikret Orman konuştu şimdi, bir kez daha bir araya geleceğiz, kendimiz için olumlu karar çıkacağına inanıyoruz dedi. Malesef sonuç yok gibi şimdilik..

Fikretin ne dediginin önemi yok,Adnan öztürk bizim icin Galatasaray icin konu kapanmistir dedi,kendi camiasini gazlamak icin öyle konusuyor,bundan sonrasi kavga gürültüyle olur ancak.Sonuclarinada katlanir herkes!

Bence Kasımpaşa Stadı konum, kapasite ve ambiyans olarak Beşiktaş için ideal. Neden bizim stada sulandıklarını hiç anlamıyorum. Dörtte birini bile dolduramazlar stadın.

Adnan Öztürk ün konuşmalarını cok seviyorum. Net açık korkmadan. Gelecekte başkanlığa yakışır..

Üst Alt