Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu

keita satılmayabilirdi.

neden gio konusu sorulmadı bonservisi alınabilirdi..........

keita satılmayabilirdi.

neden gio konusu sorulmadı bonservisi alınabilirdi..........

zorda oldugu her sorunun cevabi belli

para der cikar isin icinden

ama en basarili yonumuz finansal duzluge cikmis olmamiz der

nasil bir tezattir bu bende zor anlarim.

feneri ve azizi poh phlayarak gecti gitti program

en komigide forumda keita kendi gitmek istedi diyip kendini oyle avutan arkadaslarin simdi sessizlige gomulmesi

Mehmet Yalcin,

Yazini okudum, son derece dogru tespitler ki Adnan Polat ve yönetimi bu kulübü batmak üzereyken kurtarmış ve önünü açmıştır. Bu bir gerçek, anlamak istemeyen anlamaz bunu.

Ama Lucescu konusuna katılmıyorum. Yani daha doğrusu verdiğin örneklere, Del Bosque - F. Rijkaard hatta Tocshak hatta Hiddink. Bunlar dünya futbolunun kendi ülkelerinde ve çalıştığı kimi takımların efsane hocaları.

Aklı hovarda tanımlaman çok saçma. Rijkaard'ın "para...para..." diyerek transfer yapılmamasını belirtmesi zaten bunun göstergesi.

Hiç bir teknik adam, (Rijkaard dışındaki örneklerde dahil buna) "alın şu 20 M. Dolara oyuncuyu!" demedi.

Sen ben ne kadar biliyorsak bu işi, bu adamlar 10 kat daha fazla biliyorlar.

zorda oldugu her sorunun cevabi belli

para der cikar isin icinden

ama en basarili yonumuz finansal duzluge cikmis olmamiz der

nasil bir tezattir bu bende zor anlarim.

feneri ve azizi poh phlayarak gecti gitti program

en komigide forumda keita kendi gitmek istedi diyip kendini oyle avutan arkadaslarin simdi sessizlige gomulmesi

Ekonomiden anlar mısın ? Para döngüsü ne demektir bilir misin, likitide'nin öneminden anlar mısn

Ayrıca ben bu kadar enformasyon kirliliği yapan bir insan görmedim. Fener ve Aziz pohpohlaması ile geçti diyorsun. Ben bu kadar büyük yalan görmedim.

Asil dikkat edilmesi gereken konu, Adnan Polat´in hep Rijkaard´in onayi vardi her transferde demesi. Peki neden sormadiniz neden sadece onay veriyor diye? Niye Rijkaard´in hazirladigi listedeki futbolculari almadiniz diye? Neden sormadiniz, yani bu liste sizin listeniz, Rijkaard´in listesi degil diye?

Verilen Liste Rıjkaard ın listesi olduğunu söyledi zaten demek ki arada kaçırmışsın bu konuyu..

HAtta verdiği listede 3 tane alternatif vardı dedi..Biz ilk sıradakini almak için bu kadar bekledik dedi..

belki sportif açıdan başarısız olduk ama ekonomik açıdan düzlüğe çıktık sayılırız 2 sene sonra fb yi geçeriz ekonomik açıdan işte ozaman transferler son güne kalmaz istediğimiz oyuncuyu alırız

Ekonomiden anlar mısın ? Para döngüsü ne demektir bilir misin, likitide'nin öneminden anlar mısn

Ayrıca ben bu kadar enformasyon kirliliği yapan bir insan görmedim. Fener ve Aziz pohpohlaması ile geçti diyorsun. Ben bu kadar büyük yalan görmedim.

o sorularina oyle cevaplar veririmki neye ugradigini sasirirsin

qvt nin bizi neden dava ettginin detaylarini bir anlatabilirmisin bana sayin likidite uzmani arkadasim:)

Herşey iyi hoş da ben beklediğim sorunun cevabını açık ve net aldım.Rİjkaard ile devam edilecek bunu anladım ya yeter bu bana :).

Herkes transfer konusunda yönetime sallarken ve Rijkaard napsın yönetim istediği oyuncuları almıyor derken aslında işin öyle olmadığını Sayın Başkan çok güzel açıkladı. Neymiş gerçek olan :Tüm transferler Rijkaardın onayı ile alındı. yANİ mUSA, Mehmet Btdal, sERDAR,çAĞLAR, Ali Turan, Cana, Pino, Kewell, Misimoviç, iNSUA hepsi Rijkaardın onayı ile alınmış futbolculardır. Bundan sonra Rijkaardın istemediği oyuncu transfer edildi diyererek Rijkaardı savunmaya kalmak ancak bu gerçeği görmek istemeyen ve hala Rijkaardı dev aynasında görenlerce yapılacaktır. Rijkaard bu oyuncuları onaylamışsa o halde oyuncular yetersiz veya kalitesiz gibi açıklamalar yapılması ne kadar doğrudur. Hala transferler Rijkaardın onayı olmadan yapıldı denilebiliyorsa Rijkaardda birazcık karakter varsa istifa ederdi. Öyle bir şey olmadığına göre bu saatten sonra Rijkaarddan en azından güzel futbol, doğru hamleler beklemek herhalde hakkımız olmalı değilmi.

Herkes transfer konusunda yönetime sallarken ve Rijkaard napsın yönetim istediği oyuncuları almıyor derken aslında işin öyle olmadığını Sayın Başkan çok güzel açıkladı. Neymiş gerçek olan :Tüm transferler Rijkaardın onayı ile alındı. yANİ mUSA, Mehmet Btdal, sERDAR,çAĞLAR, Ali Turan, Cana, Pino, Kewell, Misimoviç, iNSUA hepsi Rijkaardın onayı ile alınmış futbolculardır. Bundan sonra Rijkaardın istemediği oyuncu transferler edildi diyererek Rijkaardı savunmaya kalmak ancak bu gerçeği görmek istemeyen ve hala Rijkaardı dev aynasında görenlerce yapılacaktır. Rijkaard bu oyuncuları onaylamışsa o halde oyuncular yetersiz veya kalitesiz gibi açıklamalar yapılması ne kadar doğrudur. Hala transferler Rijkaardın onayı olmadan yapıldı denilebiliyorsa Rijkaardda birazcık karakter varsa istifa ederdi. Öyle bir şey olmadığına göre bu saatten sonra Rijkaarddan en azından güzel futbol, doğru hamleler beklemek herhalde hakkımız olmalı değilmi. oynatmalıdır.

Şu yazdığın yazı ile Rijkaard'ın karakterini sorgulayacak en son adamsın.Senin ve senin gibiler yüzünden 2 senede bir yeni tenik direktör istemiyorum ben.Klübeye baktığımda güven duyuyosam bu bana yeter.Uzun yıllardırda bu güveni yaşamıyordum,Rijkaard ve Nesskens ile bu güven tam bende .Umarım başkan sözünde durur ve 2 sene daha uzatır sözleşmeyi.

Ya çok merak ediyorum, Adnan Polat yalancı, Adnan Polat sahtekar. Kim gelsin Ali Dürüst mü ? :)

ahahaha

konuyu degistirme ekonomi bilgini goster arkadasim

hadi bekliyorum cevabi

benden iyiymis finans ekonomi bilgin

tafra atmak kolay

once cevap ver goreyim bilgini

ben ilkokul mezunuyum ama senden cok bilgim var finans konularinda bence

girelimmi iddiaya

konuyu degistirme ekonomi bilgini goster arkadasim

hadi bekliyorum cevabi

benden iyiymis finans ekonomi bilgin