Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu

Hala transferde geç kalmadık demesi tuhafıma gidiyor.Bir de Rijkaard'ın istediği bütün oyuncuları aldık demesi.Yani Rijkaard orta sahaya adam gibi 1 tane bile mi oyuncu istemedi?Adam gibisini geçtim vasatın biraz üstü bir oyuncu alsaydınız şimdi belki de şampiyonluktan konuşabilecektik.

akşam en rahatsız olduğum cevabıydı,herşeyimiz tam olay rijkaarda bakar artık demeye çalıştı,topu rijkaarda attı..geri kalan bölümleri ise benim içino ldukça tatminkardı..yalan söylemeyeyim sanırım ki Galatasaray sevdamdan :) ben yeniden pozitif düşünmeye başladım :) başkanım beni kandırdı :) ne olursa olsun seviyorum ben bu adamı :) forever polat :D

Adnan Polat 'Beyin' yıkama işlemi başarıyla gerçekleşti. Mission Accomplished.

Merak ediyorum Fatih Altaylı, Hıncal ve Erman Adnan Polat'ın iddialarından sonra çıkıp ne diyecekler.

sizde hemen herseyi abartiyosunuz. belki rijkaard bana gago, kim veya VdVi getririn dedi, bunlar olmazsa hic hetirmeyin, sol bek, 10#, cana yeter bana, demis olabilir...sanki hepiniz kulübün icindesiiniz..

rijkaard eger 10 sene kalacagim dese, ama polat yoksa ben yokum dese, benim icin polat 10 sene baskan kalsin...finansal acidan baktigimizda hic kimse polata zaten su uzatamaz. futbol takimida 1 kötü sezon gecirdi, sanssizlik la gelen bir kötü sezon oldugunu unutmayalim.

ama ordada basari gelecek, ve hic kimse bizi tutamayacak, bu günleride unutacagiz. Herkes POLAT POLAT Büyük baskan vs. diye bagiracak...

+1905

PRO RIJKAARD

PRO A.POLAT

ANTI f5-MEDYASI

Evet kendisine kredi oluşturdu şuan.Ama çok değil olağan bir başarısızlıktan sonra yine aynı şeyler gündeme gelecek.Sadece gidişini uzattı Adnan Polat benim gözümde...

2-3 hafta içerisinde başkanın sözlerinin gerçekliğini anlayacağız...

Merak ediyorum Fatih Altaylı, Hıncal ve Erman Adnan Polat'ın iddialarından sonra çıkıp ne diyecekler.

Ne diyecekler. Her zaman ki gibi zırvalayacaklar. Özellikle Fatih Altaylı'nın artık dozu arttıracağını düşünüyorum. Hem kendi köşe yazılarıyla hem de Erhan TELLİ'ye yaptıracağı haberlerle.

Adnan Polat gitsin. Süren gelsin sonra milyonlarca zarara sokup bizi. Televizyonlarda mesajla para dilenelim. Fenerlilerin tekrar diline düşelim tek istediğiniz bu. Adnan Polat dönemindeki finansal kar nerede gözüktü. Adam çıkıp 184m€ 'ya çıkardık sponsor gelirlerini diyor 3 katına 3.

Ligtv.com.tr sitesinde dikkatimi çekti bu bölüm, belki göreniniz hatta bu açıklamayı yorumlayanınız bile olmuştur o kadar sayfada bakamadım ama;

Başkan Polat, yönetimden ayrılan Haldun Üstünel'in 3 gün önce kendisini arayarak, ne zaman isterse kendisine yardıma hazır olduğunu söylediğini dile getirdi.

En son yerleri felan izlememiştim, eğer böyle birşey varsa çok güzel gerçekten :)

Adnan Polat gitsin. Süren gelsin sonra milyonlarca zarara sokup bizi. Televizyonlarda mesajla para dilenelim. Fenerlilerin tekrar diline düşelim tek istediğiniz bu. Adnan Polat dönemindeki finansal kar nerede gözüktü. Adam çıkıp 184m€ 'ya çıkardık sponsor gelirlerini diyor 3 katına 3.

Neden sürekli Başkan değişsin denilince Süren diyorsunuz ??? Hiç mi kimse yok Galatasaraya Başkanlık yapacak.Adnan Polattan Faruk Sürenden başka adam mı yok ? Sanki Adnan Polat melek diğer adaylar Galatasaray düşmanı gibi gösteriyorsunuz o da ilginç

Neden sürekli Başkan değişsin denilince Süren diyorsunuz ??? Hiç mi kimse yok Galatasaraya Başkanlık yapacak.Adnan Polattan Faruk Sürenden başka adam mı yok ? Sanki Adnan Polat melek diğer adaylar Galatasaray düşmanı gibi gösteriyorsunuz o da ilginç

O kötü senelerde kimse elini taşın altına sokmamıştı.

cogunluk olarak herkes memnun baskanin aciklamalarindan sen ve senin gibi dusunen taraftara baskan cok fazla.. ben hatalari ve sevaplari ile Adnan baskana sonuna kadar guveniyorum.. 3 sene once geldiginde koca bir 0'dik.. ne cabuk unuttunuz.. cok merak ediyorum acaba baskandan ne bekliyorsunuz? ne yapmasini istiyorsunuz?

başkanlık için demeçler vermesi olabilir. Canaydın döneminde televizyonda toplanan paralardan sonra günü kurtarmıştık. Başkan adayı olarak sadece adnan polatın çıkması. Bazı şeyleri göstermiştir. İyi günde herkez başkan olur. Kötü günde sadece polatın çıkması tesadüf değildir. Dün kendiside dedi 4-5 kişi başkan adayı olucak diye. Çalışıyorlar dedi.

Adnan Polat kriz yönetimini çok iyi başardı, tebrik etmek gerek.

Jovanoviç transferinde resmi siteyle çelişti, talihsiz bir olaydı.

Rıdvan'a katıldığım bir diğer konu, bence de saha içinde şans olmaz yani.

Toz pembe bir tablo çizdiğine inanıyorum, son 2-3 ay içinde Rijkaard'la çakıştılar ancak "aramızda sorun yok" diyip geçiştirdi.

Mali konularda başkan çok rahattı, özellikle uçak biletin olayıyla "Artık milyar dolarlık değeri olan projeler yapıyoruz" sözü gerçekten 3-4 yılda kulübün katettiği aşamayı gösteriyor.

2-3 sene sonra tüm eğitim planlamam bitiyor, umarım tüzük de onaylanır. Böylece kulübüme de üye olurum; Aslantepe'de de "dünya yıldızlarını" izleriz. Riva'nın satılması ve Aslantepe'nin tam randımanıyla görevini getirmesi halinde borcumuzu sıfırlayıp yıllık 50 - 100 milyon € artılara geçeceğiz kısa vadede. Tesisleşmeleri şu anda gerçekleştirdiğimize göre (basketbol, voleybol salonları ve yüzmeyle ilgili çalışmaların projeleri tamamlanmış, onay bekliyormuş) bu rakamı tamamiyle futbola yatırabiliriz. Bu da 3-4 sene içerisinde rakiplerimizin Lviv'den Real Madrid'lere ulaşmasını sağlayacak gibi.

Adnan Polat bu kulübe en büyük hizmeti Rijkaard'la sözleşme yenilediğinde yapacaktır. İşte tam o gün, futbol takımında yerli futbolcuların değil hocaların düdüğünün öttüğü gün olacaktır.

Umarım kulüpte her şey Adnan Polat'ın ağzından çıkan gibidir, zira böyle düşünmek zorundayız. Karşınızda konuşan kişi mahallenin dedikoducusu değil 2000 yıllık geçmişi olan Galatasaray Spor Kulübü'nün Başkanı.

cogunluk olarak herkes memnun baskanin aciklamalarindan sen ve senin gibi dusunen taraftara baskan cok fazla.. ben hatalari ve sevaplari ile Adnan baskana sonuna kadar guveniyorum.. 3 sene once geldiginde koca bir 0'dik.. ne cabuk unuttunuz.. cok merak ediyorum acaba baskandan ne bekliyorsunuz? ne yapmasini istiyorsunuz?

İyi de ben başkanı eleştirmedim ki ? Hatta ben dünkü açıklamalarından sonra başkanı da övdüm.

Burada sorun şuydu : 1-2 maç kaybedildi, avrupa kupasından elenildi. Herkes başkanı eleştirdi ve çoğu kişi istifa etmesini istedi bu forumda. Ondan sonra Misi ve Insua transferleri yapıldı herkeste biraz yumuşama gerçekleşti bir de üstüne dünkü program ile birlikte büyük çoğunluğun desteğini yeniden sağladı.

İyi de ben başkanı eleştirmedim ki ? Hatta ben dünkü açıklamalarından sonra başkanı da övdüm.

Burada sorun şuydu : 1-2 maç kaybedildi, avrupa kupasından elenildi. Herkes başkanı eleştirdi ve çoğu kişi istifa etmesini istedi bu forumda. Ondan sonra Misi ve Insua transferleri yapıldı herkeste biraz yumuşama gerçekleşti bir de üstüne dünkü program ile birlikte büyük çoğunluğun desteğini yeniden sağladı.

ha o konuda haklisin sana tamami ile katiliyorum.. hatta transfer nobetinde birkac hafta once herkesle tartismis Adnan baskan'a sallayanlara herseyin medyada yazdigi gibi olmadigini anlatmaya calismistim.. sonucta ben hakli ciktim yonetim sadece oyuncu transferi ile ugrasmiyor, klubu yonetmek o kadar kolay degil her gun bir dunya sorunlarla karsilasiyorlardir..

Ya Süren gelir ya da kendisinin desteklediği kişi gelir. Son zamanlarda da bunun alt zemini hazırlanmaya başlandı.

Adnan Polat maşallah fenerbahçeyi ağzından düşürmedi...Çoğu taraftarda 90 derece döndü..Daha düne kadar istifa diyorlardı şimdi en büyük başkan..Bir adam beceriksizse beceriksizdir..Değişmesi mümkün değildir..Galatasaray başkanlığı Adnan Polata çok büyük gelmiştir..

Koskoca Galatasaray klüp başkanına beni konuşturma bak diyor adamın biri..Hemde öyle bir diyor ki mimikler falan etkileyici..O koskoca Galatasaray spor klübü başkanı ne diyor..Seni Allaha havale ediyorum...Ben başkan olucam,bu konuda masum olacağım,o Ahmet Ç.. denen sahtekarı evinden aldırırım..Yok öyle yamaaa.Yahu bunu bile aziz yıldırım araştırıyor başrolde olmamasına rağmen,kendisinide olaya karıştırdıkları için..

Bu taraftarlar bu tutumuyla ve başkan profiliyle başarısızlığa,özellikle fenerin gerisinde kalmaya mahkumdur..

Gelmeyİn cemaat oyunlarina... Adnan polat doĞru hamleler yapiyor... İnsanlar aliŞik olmadiklari durumlarda yenİlİklerde tepkİ koymalari normaldİr. Ama cemaat taktİĞİ ve stratejİlerİyle gelecek Şampİyonluklar gerİde kalacak... Adnan polat'i kulÜp İÇİndekİ bİr takim kİŞİler al aŞaĞi etmek İstİyor. Benİm kİŞİsel fİkrİm ve gÖnlÜmden geÇen; nasil kİ tek aŞki galatasaray olan metİn oktay bİzİm gÖnlÜmÜzde hep taÇsiz kral olarak anilip unutulmayacaksa adnan polat'ta yaptiklariyla ve yapacaklariyla hep bÜyÜk baŞkan olarak kalacaktir.

Şayet bahsİ geÇen eskİ baŞkanlar bİraz planli hareket etselerdİ Özellİkle 1996-2006 arasindakİ galatasary'in prestİjİnİ, vİzyonunu ve yaptiklarini doĞru hamlelerle yÖnetİm anlaminda baŞariya ulaŞtirsalardi kulÜp geÇmİŞte dÜŞtÜĞÜ zor durumlara dÜŞmezdİ. Alt yapi her zaman Üst yapiyi oluŞturmuŞtur. KulÜbÜmÜz artik sirti sivazlanarak ve gaz verİlerek alinacak baŞarilardan Çok planli,programli,bİlİmsel ve sİstemlİ bİr baŞari peŞİnde olmalidir. Sİstem kurulduĞunda baŞarilar ardi ardina gelecektİr. DÜnyada bunun Çok sayida ÖrneĞİ var.

bÜyÜk galatasaryin bÜyÜk taraftarina dÜŞen; kulÜbÜ salt futbol kulÜbÜ olarak deĞİl, herŞeyİyle (Ünİversİtesİnden-İlkÖĞretİmİne;kÜrek takimindan-tekerleklİ baksetbol takimina;gs storedan-gs mobİle kadar bÜyÜklÜĞÜmÜze yakiŞir Şekİlde desteklemektİr. Nasil kİ barcelona sevenlerİ tarafindan bİr spor kulÜbÜnden Öte anlamlar taŞiyorsa; galatasaray ve galatasaraylilikta bİzler İÇİn bİr spor kulÜbÜnden Çok bİr yaŞam bİÇİmİ halİne gelmesİ lazim. Galatasarayli 1000 kİŞİnİn arasinda asaletİyle kendİnİ gÖsterİr hepİnİze kulÜbÜmÜz kadar saygilar...

Üst Alt