Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Adnan Polat % 100 Futbol'da Önemli Açıklamalarda Bulundu

Adnan Polat maşallah fenerbahçeyi ağzından düşürmedi...Çoğu taraftarda 90 derece döndü..Daha düne kadar istifa diyorlardı şimdi en büyük başkan..Bir adam beceriksizse beceriksizdir..Değişmesi mümkün değildir..Galatasaray başkanlığı Adnan Polata çok büyük gelmiştir..

Koskoca Galatasaray klüp başkanına beni konuşturma bak diyor adamın biri..Hemde öyle bir diyor ki mimikler falan etkileyici..O koskoca Galatasaray spor klübü başkanı ne diyor..Seni Allaha havale ediyorum...Ben başkan olucam,bu konuda masum olacağım,o Ahmet Ç.. denen sahtekarı evinden aldırırım..Yok öyle yamaaa.Yahu bunu bile aziz yıldırım araştırıyor başrolde olmamasına rağmen,kendisinide olaya karıştırdıkları için..

Bu taraftarlar bu tutumuyla ve başkan profiliyle başarısızlığa,özellikle fenerin gerisinde kalmaya mahkumdur..

:eek::eek::eek::eek::eek:

mafya babalarinin ve karanlik kisilerin yapacagi kanunsuz hareketleri Adnan baskan'dan yapmasini beklemeyi nasil dusunuyorsunuz.. o zaman gercekten baskan dogru isler yapiyor olmusmu olacak? bu nasil bir dusuncedir? Allah size akil fikir versin..

çok düzeysiz bir eleştiri. GALATASARAYLILIK duruşu sizin düşüncelerinizle birebir zıt. Yakışmıyor.

Dünkü Rıdvan ve Güntekin'in karşısında dik duruşu ile beğenimi kazandı, başka zaman salllamaktan çekinmeyen Rıdvan ve Güntekin bir soru sorarken özürdileyerek sordu nerdeyse, bu benim için yeter, Polat'ı bende eleştirdim, ama şu dünkü duruşu benim için önemliydi.

Canlı yayında kaçırmışım, az önce tekrarını izlerken farkettim. Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe kombinem var dediğinde Adnan Polat "Bedava mı" demesi güzel gönderme olmuş.

Güntekin de ısrarla "Quaresma nasıl? Beşiktaşı izlerken zevk alıyor musunuz?" falan diye sorup durdu. Başkan keşke "Geçen sene Keita'yı izlerken zevk aldınız mı? Peki sezonu kaçıncı bitirdik onu hatırlıyor musunuz?" diye sorsaydı.

Seneye Aslantepe'ye geçtikten sonra transferler artık tam zamanında yapılır, artık para var.

ey ahali

ben ingilterede yasamaktayim turk televizyonlarini internetten takip ediyorum.Adnan Polat in aciklamalarini tekrar tekrar izledim.Baskan diyor ki biz bir DAGIZ farelerle ugrasacak zamanimiz yok.

bir renktasimiz bu yorumu yapmis bir gazetede haberin altina, cok hosuma gitti paylasayim dedim.. :)

Dun aksam Baskan Lorik Cana için Geretsde alın falan dedi diyorlar dogrumu ben dınlıyemedım

konuşmak kolay destek şart.. Desteklerimizi esirgemiyelim sonra eleştirin adam 1 iğnesi yok külüpde başkanı eleştiriyor karşıyım.. başkan istifa etmeli ama onun yerinede adam gibi adam gelmeli şuanda o adam gibi adam yok

konuşmak kolay destek şart.. Desteklerimizi esirgemiyelim sonra eleştirin adam 1 iğnesi yok külüpde başkanı eleştiriyor karşıyım.. başkan istifa etmeli ama onun yerinede adam gibi adam gelmeli şuanda o adam gibi adam yok

Neden istifa etmeli? Ne adamsızlığını gördün de yerine adam gibi adam gelmeli diyorsun.

Gayet mantıklı açıklamalar yaptı başkan,forudaki bazı kişilei anlayamıyorum.

Konuşursam ağır konuşurum diye susuyorum.

Biz Baskani neden elestirdik? Genelinde mi elestirdik? Sadece transfer dönemindeki hatalarini elestirdik. Sportif anlamda Galatasaray´in gelecegini riske attigi icin elestirdik. Mali acidan bir kere elestirdik mi? Stat konusunda elestirdik mi? Bunlari anlatmasina gerek yoktu bence. Elestiriler o konuda degildi. Sportif anlamda cok gercekci konusmadi Baskan. Yani gec kalmadik, hersey güzel demeye getirdi. Ama öyle degil. Biz Haldun Üstünel olayini elestirdik ve transferlerdeki basarisizligi ve vurdumduymazligi elestirdik. Elestirmesemiydik?

"Rijkaard'ın herşeyi tamam, Rijkaard'ın bundan sonra bahanesi olamaz" lafı canımı sıktı benim..

A.Polat olumsuzlukları bilerek görmezden geliyor ve işi sanssızlıga vuruyor ve bunu bilinçli yapıyor. Cunku bu saatten sonra değişemeyecek seyleri eleştirmenin faydası yok.

Başkanlık konusunda G.Saray bu kadar borç içerisindeyse, 1.dereceden suçluları F.Süren, M.Cansun ve F.Terim'dir. Ribery olayı dısında (ki az buz değil 10m eurodan etmiştir bizi) Canaydın'ın ve Adnan'ların payı cok azdır.

G.Saray'ın temel açık sebebleri,

- AIG ile yapılan akıl almaz anlaşma , Butun kara AIG ortak ama zarara değil, G.Saray'ın butun yıllık gelirini, 30m$ karsılıgı AIG'ye verenler bu anlaşmayı yapanlar F.Suren yonetimi.

- 2000 sonrası gaza gelip abuk sabuk rakamlara olmayacak oyuncu alan M.Cansun. Borç paryla ucuk rakamlara oyuncu aldı ardından o borç para odenemedigi için bir de faiz yedi iyice buyudu. Borç odenmediği için bankalardan vs. hiçbir finans kuruluşundan para bulunamayarak, finans akışını da bozuldu.

Cansun diger nanesi, C.Uzan'a alet olan M.Cansun ve F.Altaylı durumu. Sırf Jardel'e sponsor oldu diye, jardel'e laf kondurmadılar. Halbuki Jardel gibi hiçbir zaman A sınıf kuluplerin ilgi alanına girmemiş, asla Porto ötesi oynayamayacak 27 yaşındaki bir oyuncuya 16.5m$ bonservis + yıllık 4m$ verildi, sonra maaşını bile odeyemeyince satmak orunda kaldın. Jardel'in alınışı fiyasko ( C.Uzan odeyecegim dedi ama ödemedi, Telsim gogus reklemını da kaldırdık sonra) Yani Jardel'in parasını Özhan Canaydın odemek zorunda kaldı. Jardel'in maaşı fiyasko (takım içi dengeyi bozdu, Emre B'oglu gibi 20 yaşındaki bir genci kaçırırken SÜREN, Jardel'e 6-7 katını vermeyi taahut etti. Maaşını odeyemeyince satmak zorunda kaldılar.) Satışı fiyasko. (Elano'daki gibi yuksek maaşlı ve kurtulmak istedigini herkes bilince teklifler dustu. Takasa girdik, iyi hoş. Peki biz ne yaptık? TD'nin onayı olmadan yoneticinin belirledigi adamları takasla aldık, ustune birde bu adamlarla 3'er yıllık mukavele yaptık mı?! Spehear, Mpenza ve Horveth. Td istemeyince bir de tek taraflı fesh ettik mi? şaka gibi. Sizin gibi çocukların anlamsı için soyle diyeyim: FM-CM oynarken bir dunya para verip oyuncu alıyorsun, bir gun sonra da sozlesmeyi fesh ediyorsun. Oyuncularda Fifa'ya gidiyor haklı olarak. Paralarını fazli bir şekilde çatır çatır oduyorsun mecburen. Ama Cansun doneminde odeme yapılmıyor tabi kabak Canaydın ve Polat'a patlıyor.

Terim geliyor Felipe'yi ciddi paralara aldırıyor, oyuncuyla kavga ediyor ustune maaşını odenmemesini sağlıyor (aklı sıra burnunu surtecek salak) Adamda fifa'ya verip 0-sıfır- bedelle bonservisini alıyor :) Bir dunya saçma sapan oyuncu getiren, De Boer dahil, terim kulubun mali acıdan içine ediyor. Revivo diye ısrar eden Terim, sozde bonservissiz ama Revivo'ya 1.5m$ imza parası veriliyor (maaş ayrı) Lalatovic, Xavier, sarr, Christian, Pinto, Muslim, M.Erdogan vb. Terimn sağolsun butun eski tufek, sorunlu tipleri topluyor Abdullah Ercan'a emekli ikramiyesi gibi bir kontrat sunup, H.Unsal'la birlikte sol kanatı cokertiyor. Yaz yaz bitmez. Prensi Vedat İnceefe için Emre Asık'ı harcıyor. M.Bolukbaşı için de Kerem İnan'ı. Daha ornek cok.

Butun bu fesihlerin maliyetleri kartopu misali, faiz nedeniyle buyuyor ve taksitlendirildigi için surekli oteleniyor. Yani borcu yapan farklı yonetim odeyen farklı yonetim. Şimdi 2012'de tekrardan fazla vermeye başlayacagız. Başkan adayları artar artık hatta başa geçip, cogu sizin gibi bilinçsiz, genç tarfatarın gonlunu transferlerle feth eder. Borca girer ama 2-3 sene borclar sorun cıkarmaz cunku vadelendirilmiştir. Ama sene 2015 ve sonrası G.saray'ın 2.cokusunu hep birlikte goruruz. Kan emici elit tayfa gitmedikten sonra bu iş olmaz. Altaylı-Cansun-Suren-Ayhan Akbin hepsi aynı populist kafada.

Arada 2 sene basırı geldiyse Lucescu sayesindedir. Lucescu yerine hovarda iş bilmez bir hoca gelseydi (Del Bosque, Aragones, Rijkaard gibi 2004'te kulup kapanırdı herhalde.

Asil dikkat edilmesi gereken konu, Adnan Polat´in hep Rijkaard´in onayi vardi her transferde demesi. Peki neden sormadiniz neden sadece onay veriyor diye? Niye Rijkaard´in hazirladigi listedeki futbolculari almadiniz diye? Neden sormadiniz, yani bu liste sizin listeniz, Rijkaard´in listesi degil diye?

Gayet mantıklı açıklamalar yaptı başkan,forudaki bazı kişilei anlayamıyorum.

Konuşursam ağır konuşurum diye susuyorum.

Bende katılıyorum,başkan gayet mantıklı ve samimi konuşdu.

Bizim mali açıdan büyümemiz lazım,sportif başarı sonra zaten gelecek demeye getirdi dün akşam.

Bencede mali yapılanma sportif başarıdan daha önemli zira 10 yıldır mali açıdan bizi geçen ama başarılı olamayan feneri bir şekilde yakalamak zorundayız aksi halde avrupada başarı vs beklemek hayalcilik olacak dolayısı ile mali yapılanmaya yönelmenin doğru olduğunu düşünüyorum ve geleceği parlak bir klübünde başkan adayı adedinin fazlalaşacağını düşünerek başkan polat ve yönetimine düzenli saldırılar yapıldığına inanıyorum ben.

Bazı şeyleri artık görmek lazım..

Üst Alt