GSC Portal - Adnan Polat Aday mı Oluyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Adnan Polat Aday mı Oluyor?

Bunu da mı savunacaksın Dursunu savunduğun gibi?

sent via GSC
Çamur atılırsa tabii ki... iftiraya niye sessiz kalalım retoriği geçelim ne hainliğini gördün o dönemi hatırlamayan renktaşların beyni böyle böyle yıkanıyor bir yalan 100 defa söylenirse maalesef gerçek zannediliyor sen somut bir şeyler söyle savını destekleyecek...Bir galatasaraylıyı hain olarak ilan ediyorsun üstelik ömrünü galatasaraya vakfetmiş birini...Somut sırala 1 2 3 diye...

Elano-Baros-Keita-Meira-Kewell-Stancu-Culio-Yekta-kiralıklar-yerliler vb vb oyunculara tonla para verip 0 başarı gelmesi
Bu kadar adama para verip Emre için pahalıydı demesi
En önemlisi az daha küme düşürüyordu.Daha ne olsun?
Bunların hepsi sportif başarısızlık bunlar ne zamandan beri ihanet? eğer ihanetse adnan polata gelene kadar özhan canaydın var o zaman...

Avrupa'da Karpaty'e elenip,ligde 8.olup,kupada Antep'e elenip,trabzon-bjk-fb uclusune icerde yenilmedik mi?Sene basinda da Keita'yi satmisti.Daha ne olmali senin icin?
Bunlar sportif başarı rezalet denecek şey idari hatalardır adam sahaya inip oyuncuların yerine mi oynayacaktı? Suçlu arıyorsanız rijkard suçlu o zaman geldiğinde taraftar alkışlıyordu tutmayınca rezalet mi oluyor?

Suç taraftarın sevgilisi haldun üstünel'de gidip ileri hattı dünyaca ünlü yıldızlardan kurup orta sahayı ayhana barışa mustafaya bıraktı stoper almadı gitti meirayı sattı suçlu niye mustafa sarp oldu, adnan başkan oldu da haldun üstünel olmadı, rijkard olmadı ?

Bunlar sportif başarı rezalet denecek şey idari hatalardır adam sahaya inip oyuncuların yerine mi oynayacaktı? Suçlu arıyorsanız rijkard suçlu o zaman geldiğinde taraftar alkışlıyordu tutmayınca rezalet mi oluyor?

Suç taraftarın sevgilisi haldun üstünel'de gidip ileri hattı dünyaca ünlü yıldızlardan kurup orta sahayı ayhana barışa mustafaya bıraktı stoper almadı gitti meirayı sattı suçlu niye mustafa sarp oldu, adnan başkan oldu da haldun üstünel olmadı, rijkard olmadı ?

Ben Rijkaard'i da Haldun'u da begenmem de Meira'yi kimin sattigini Polat'tan dinleyelim istersen.

Galatasaray camiası, hayati önemdeki Hamburg maçı öncesi Meira'nın Zenit'e satılmasının şokunu yaşarken, başkan Adnan Polat transferin nedenlerini Akşam Gazetesi'nden Bahri Havadır'a açıkladı.

Tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu belirten Polat, bu transferden çok iyi kar elde ettiklerini açıkladı.

Adnan Polat, Meira'yı neden sattıklarını ise şöyle dile getirdi:

Meİra Galatasaray'a bir türlü uyum sağlamadı. Ruhunu sahaya yansıtamadı. Burada mutsuzdu. Kendisini Zenit'e 5.8 milyon euroya verdik. İyi de kar ettik. Bu icraatımız UEFA Kupası'ndaki Hamburg maçı öncesi çok riskli görülebilir. Ancak ne pişmanlık duyuyoruz ne de üzülüyoruz. Yolu açık olsun.'

"Bunlar sportif başarı rezalet denecek şey idari hatalardır adam sahaya inip oyuncuların yerine mi oynayacaktı?"

Bu dedigin cumleyi hayretler icerisinde okuyorum.Keita'yi satip yerini Serdar Ozkan'la doluran,Keita'dan gelen parayi Misimovic'le carcur eden adama da birak 2 kelam edelim.

Ben Rijkaard'i da Haldun'u da begenmem de Meira'yi kimin sattigini Polat'tan dinleyelim istersen.

"Bunlar sportif başarı rezalet denecek şey idari hatalardır adam sahaya inip oyuncuların yerine mi oynayacaktı?"

Bu dedigin cumleyi hayretler icerisinde okuyorum.Keita'yi satip yerini Serdar Ozkan'la doluran,Keita'dan gelen parayi Misimovic'le carcur eden adama da birak 2 kelam edelim.
Dilediğini söyle üstat iftira atanları kastettim zira hain deyip bırakmak müfterilik olmuyor mu ayrıca başkan delikanlılık yapmış yine meirada sorumluluk bende diye...Esas müsebbib teknik heyettir...

Dilediğini söyle üstat iftira atanları kastettim zira hain deyip bırakmak müfterilik olmuyor mu ayrıca başkan delikanlılık yapmış yine meirada sorumluluk bende diye...Esas müsebbib teknik heyettir...

Teknik heyet elinde stoper yokken niye adami satsin?Deli mi bu adamlar?Basbayagi kendi satmis.Utanmadan da para kazandik falan demis iste.

Hehehe tek sportif başarılı değildi, suç Rijkaard in ve Haldun Üstünel in. Adnan Sezgini de frank Rijkaard getirdi.... İlla o dedi misimovici alın diye filan. Yada korkarak kewelli değil nondayi yollamak

Üst Alt