GSC Portal - Adnan Polat Aday mı Oluyor? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Adnan Polat Aday mı Oluyor?

Dursundan tek farkı Terimi getirmeyi önce akıl etmesidir

Eleman diye dalga geçtiği Galatasaray efsanesi olmadan ne haltlar yediğini gördük.Saçma sapan gaza gelmese 5 yıldızı almayı konuşuyorduk

Doğru bunların içinde bir adım ileridedir ama pek fark göremiyorum açıkçası.Bazılarına göre efsane başkan merak ediyorum bu zor zamanlarda efsane başkan neden aday bile olmadı acaba :/

Aysal Terim'i kovduktan sonra en azindan ligde 2. olup,CL'de gruptan ciktik bir de kupayi aldik.Obur sezonda basaramayagini anlayinca cekti gitti.

Polat 2008'de son 6 hafta varken baskan olmustu yanilmiyorsam.Ondan sonra ligde aldigimiz dereceler 5.lik,3.nculuk ve 8.incilik.Kaleci transferini geciktirdi Steaua'ya elendik CL'ye katilamadik sonra da Uefa'da giderken Meira'yi satti Uefa da gitti 08-09'da.Kupada da bir sey yapamadik 3 senede.Dursun donemi ayri bir fiyasko zaten.Aysal en azindan kendisi birakti.Dursun ve Adnan'i yollamak icin nelerle ugrastik.

Hal boyleyken Aysal en buyuk haindi yorumuna zerre katilamam.

haindir kardeşim

niyemi;

kümede kal gs tezahüratlarını sayesinde dinledik
yönetimi bölündü ve seçime gitmesi gerekiyodu,gitmedi,dahada kötüye gittik
stat açılışında ezdirdi camiayı siyasete
mesela fb stadındaki şampiyonluğumuzda ünal yerine adnan olsaydı kupayı sonra alırız diyip takımı floryaya götürürdü kupasız
uefada ilerlerken meirayı satıp şampiyonluğa engel oldu
ligdeki performansımıza,zaten yukardada yazılmış karpaty rezaleti,derbilerde sahamızdaki sürekli mağlubiyetlere hiç girmiyorum

başarısızlık tabiki olabilir her zaman şampiyon olucaz diye bişey elbette yok ama bunu anlayıp istifa edip gitmesi gerekirken ayak diremek düpedüz ihanettir

biraz daha açıyım yukardaki cümleyi;tudorda sportif olarak başarısızdı dimi,dursun tudoru gönderip şampiyon yapabilicek birini getirdi,bunu yapmasaydı hainlik yapmış olurdu

neymiş sportif başarısızlıkmış hainlik değilmiş

hainlik yaptı dememiz için yeğeninin otel masraflarını kulübemi fatura etmesi gerekiyodu

hoş böyle bi durum oldu yakın zamanda başka biri tarafından ama oda alkışlarla,tezahüratlarla ibra edildi

Aysal Terim'i kovduktan sonra en azindan ligde 2. olup,CL'de gruptan ciktik bir de kupayi aldik.Obur sezonda basaramayagini anlayinca cekti gitti.

Polat 2008'de son 6 hafta varken baskan olmustu yanilmiyorsam.Ondan sonra ligde aldigimiz dereceler 5.lik,3.nculuk ve 8.incilik.Kaleci transferini geciktirdi Steaua'ya elendik CL'ye katilamadik sonra da Uefa'da giderken Meira'yi satti Uefa da gitti 08-09'da.Kupada da bir sey yapamadik 3 senede.Dursun donemi ayri bir fiyasko zaten.Aysal en azindan kendisi birakti.Dursun ve Adnan'i yollamak icin nelerle ugrastik.

Hal boyleyken Aysal en buyuk haindi yorumuna zerre katilamam.

Senin düşüncen saygı duyarım

Benim gözümde de Dursundan zerre farkı yok.Umut satıp,vaat verip gerçekleştirdiği bir şey göremedim

Hele Prandelliyi ne vaatlerle getirmiş tam komedi.Adam kendisi demişti ben futboldan anlamam diye.Hala daha bu kadar desteklenilmesi ilginç bence.Başarılı olduğu dönemler Terim ve sermaye artırımının ekmeğini yedi fazlası değil

Adamı sadece başkanlığındaki sportif başarısızlığıyla hatırlayanlar ya ergendir yada balık hafızalıdır.başkanlık öncesi 3 şampiyonluğumuzun baş mimarıdır.başkan değil yönetici Adnan polat benim nazarımda 10 numara efsane bir adamdır..başkanlığı döneminde dibe vurduk hayal kırıklığı yaşattı ama kimse yazmamış borsayla ilgilenenler bilir en az 2 şampiyonluk kadar değerli şirket birleşmesini sağlayarak Faruk süren başkanın saçma şirketleşme fantezisi sonrası resmen kulübe uygulattığı kapitülasyondan kurtulmamızı sağladı..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Senin düşüncen saygı duyarım

Benim gözümde de Dursundan zerre farkı yok.Umut satıp,vaat verip gerçekleştirdiği bir şey göremedim

Hele Prandelliyi ne vaatlerle getirmiş tam komedi.Adam kendisi demişti ben futboldan anlamam diye.Hala daha bu kadar desteklenilmesi ilginç bence.Başarılı olduğu dönemler Terim ve sermaye artırımının ekmeğini yedi fazlası değil
Kitap gibi yazmışsın üstat 10 numara 5 yıldız...

Adamı sadece başkanlığındaki sportif başarısızlığıyla hatırlayanlar ya ergendir yada balık hafızalıdır.başkanlık öncesi 3 şampiyonluğumuzun baş mimarıdır.başkan değil yönetici Adnan polat benim nazarımda 10 numara efsane bir adamdır..başkanlığı döneminde dibe vurduk hayal kırıklığı yaşattı ama kimse yazmamış borsayla ilgilenenler bilir en az 2 şampiyonluk kadar değerli şirket birleşmesini sağlayarak Faruk süren başkanın saçma şirketleşme fantezisi sonrası resmen kulübe uygulattığı kapitülasyondan kurtulmamızı sağladı..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Üstat kimse 1996 öncesini hatırlamıyor o manchester zaferlerinde barcelona zaferlerinde kimin emeği var? saat kaç kimin lafzı? mecidiyeköydeki kafesteki aslanı hatırlayan var mı?

Polat Başkan ne etti size :)
ne edecek gs ın 100 milyondan fazla vergi borcunu %20 sini ödeyerek kapattı, Malî Gnl Krl da onaylandı ama halen aklanamadı adam.

Neymiş efenim AY ile arası iyiymiş. Ben GS ye başkan olsam AY nin yanında fb maçı izlemeye gider, onu da bizim maçlara davet eder üstüne birde alkışlattırırdım. Burası kesin.
Ama sportif başarı olursa bunlar evliyalık, başarı olmazsa aynı şeyler maskaralık vehatta hainlik olarak görülür.

Peki malî yapı ve insan ilişkileri ile sportif başarılar bu kadar bu kadar mı birbirini bağlamalı ??????????
Doğru cevap %51 gene sportif başarınıza bağlıdır. sportif başarı varsa birbirini bağlamamalı, aksi takdirle peşin yaftalı sehpa hemen hazır..

Beşiktaş ın efsane başkanı S.Seba vardı (Allah rahmet Eylesin) Bütün kulüplerle cankardeş ilişkisi vardı. Sportif başarıdan çok malÎ yapıyla çok içli dışlı idi. bjk yı futbolcu transferiyle değil gayrımenkul alımları ile borçlandırarak, borçlanmanın şeklini değiştirdi.
Birkaç yıl dahi geçmeden gayrımenkuller bjk nın borçlarının çoğunu sırtlayıp uzun vadeler yayacak hale geldi. Bugün bjk diye güçlü bir kulüp varsa DIŞARDAN PARA GÖMEREK DEĞİL, S.SEBA nın İÇ ÖZKAYNAKLARIN DOĞRU YÖNLENDİRİLMESİ İLE BU KADAR GÜÇLÜDÜR.

Aynı şeyleri Polat da benzer şekillerde yapmayı düşünüyor ama, sportif başarı ve çilek transfer eyyamcıları, bu işleri malî yapının önünde tutarak abuk-sabuk adamları etrafına toplayıp kamuoyuna polatı asın yaygarası yapıyolar.

Adnan polat'in da aysal'in da unutulmaz sampiyonluklari var ama ikisi de kara leke biraktilar bu Kulup te

Birinin döneminde takim 8. Oldu,digerinin döneminde yapilan sacma sapan harcamalardan dolayi Galatasaray gibi yeri avrupa kupalari olan bir Kulup men cezasi aldi

Polat ile Aysal , canaydin ile dursunu gordukten sonra "en azindan bazi acilardan" 5 basarlar

Seyirciye aysal , hesaplarla ilgilenenlere polat sempatik gelebilir ama aysal in projelerine israrla destek verilse idi farkli noktalara gidebilirdik

Ama polat ve aysal gibilerin hatalari goz onunde iken elestiriyorduk , dursunu gorunce kral gibi geliyor bu ikisi de

Polat krizi iyi yönetemedi , dibe de vurduk ama Özbek'le aynı yere koyamayız kesinlikle. En azından net bir duruşu vardı. Polat ve Aysal'dan sonra dik durabilen bir başkanımız olmadı ne yazık ki. Özbek , Yarsuvat şimdi de Cengiz biraz fazla insancıl.

Galatasaray gibi bir kulüpteyseniz rakibi bu kadar alttan almamalısınız bence.

He başkan adaylığını soracak olursanız?

Özbek ya da onun tayfadan birine göre tabiki tercih ederim , ama ilk tercihim olmaz tabi. Adnan Sezgin'den de kopması gerekir ayriyeten.

Üst Alt