GSC Portal - Adnan Polat Aday mı Oluyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Adnan Polat Aday mı Oluyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adnan Ozturk kulak rahatsizligini bahane etmezse aday olabilir.Neden olmasin?

Beni az cok bilirsin.Unal'in Avrupa'dan ceza almamizin bas sebebi oldugunu,bizi sezon ortasi birakarak kacip gittigini soyluyorum falan ama

Dursun ve Adnan'in yaninda Unal muhtesem kalir.
Son cümleye kadar katıldım son cümlede bozdun ama olsun şahsi görüşün hürmetler...

Ben samimi bir şekilde izah ediyorum deminden beri kendi fikirlerine uyuşmuyor diye birine hain diyemezsin diyorum üstlik başkansa sen şimdi bana hain diyorsun? hayırdır sen kimsin ki bana hain diyorsun senin yaşın kaç ne vermişsin galatasaraya ki benim galatasaraylılığımı sorguluyorsun...eğer bilgi birikimin tartışmaya yetmiyorsa hakaret edemezsin katılmıyorum de benimle muhatap olma de sil o lafzı...

Adnan Ozturk kulak rahatsizligini bahane etmezse aday olabilir.Neden olmasin?

Beni az cok bilirsin.Unal'in Avrupa'dan ceza almamizin bas sebebi oldugunu,bizi sezon ortasi birakarak kacip gittigini soyluyorum falan ama

Dursun ve Adnan'in yaninda Unal muhtesem kalir.

Dursundan tek farkı Terimi getirmeyi önce akıl etmesidir

Eleman diye dalga geçtiği Galatasaray efsanesi olmadan ne haltlar yediğini gördük.Saçma sapan gaza gelmese 5 yıldızı almayı konuşuyorduk

Doğru bunların içinde bir adım ileridedir ama pek fark göremiyorum açıkçası.Bazılarına göre efsane başkan merak ediyorum bu zor zamanlarda efsane başkan neden aday bile olmadı acaba :/

İlginç sportif olarak başarılı olan Aysal kötü, Rezil olan ve dibe vuran Başkan çok iyi...

Ikiside vasat. Adnan sönük ve sessiz. Canaydın tipi başkan profili. En gıcık oldugum profil. Ama bağlantıları üst düzey. Idari yönleri iyi. Gerçek bir yönetici.

Aysal fırsatçı ve showman. Kurnazlık derecesinde akıllı. Ama kendini hep ön planda tuttu sonra kaçtı gitti. "Bad leadership quality"

Ikiside vasat. Adnan sönük ve sessiz. Canaydın tipi başkan profili. En gıcık oldugum profil. Ama bağlantıları üst düzey. Idari yönleri iyi. Gerçek bir yönetici.

Aysal fırsatçı ve showman. Kurnazlık derecesinde akıllı. Ama kendini hep ön planda tuttu sonra kaçtı gitti. "Bad leadership quality"
Altına imzamı atıyorum renktaş 10 numara tespitler...Adnan Öztürk-Ergin Ataman-Mesut Yılmaz benim ileride görmeyi istediğim başkanlar üçünün de tarzı farklı ama ortak noktaları işin özüne eğilebilmeleri...

Altına imzamı atıyorum renktaş 10 numara tespitler...Adnan Öztürk-Ergin Ataman-Mesut Yılmaz benim ileride görmeyi istediğim başkanlar üçünün de tarzı farklı ama ortak noktaları işin özüne eğilebilmeleri...
Ergin Ataman yapamaz o işi abi. Öztürk olacak ve bu işi iyi yapar gibi geliyor bana. Aysala benzer yanları var iş dünyasinda başarili diye biliyorum. Bloomberg'de izlemişligim var.

Üst Alt