Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu

Cevap: Divan Kurulu Toplantısı yapılıyor | NTV Spor & Lig TV Canlı

taraftarlari provokatör yaptiklari yetmedi, simdi de üyeleri karaliyorlar...yaziklar olsun

basarisiz olmasina ragmen bunu kabullenmiyor ve kenidisni kahraman ilan ediyor...

buna cok uyuz oluyorum....

basarisiz oldugunu kabul et artik !!!

basarisiz olmasina ragmen bunu kabullenmiyor ve kenidisni kahraman ilan ediyor...

buna cok uyuz oluyorum....

basarisiz oldugunu kabul et artik !!!

Şunu anlayamıyor futbolda bir marka olan Galatasaray ligde 14. sırada ise başarıszsındır ve o koltukta oturamazsın.

Adnan Polat:Mali genel kurulda bize yapılanları sindiremiyorum.Asla affetmeyeceğim

Çok kırılmış kongrede yapılanlardan dolayı , ama Polat bey sen çıkıp daha ilk konuşmanda seçim yapılacak desen bunlar yaşanmazdı ki sen kendin istedin bunların yaşanmasını .

allahim yarabbim temel atmis...yuh bee yuhhh bee...

son 5 yilda hangi dalda ilerledik ???

sadece bir stadimiz oldu, onu da kendisi yapti sanki parasini cebinden verdi

acilisi bile yüzüne gözüne bulastirdi...

basarisisizligin ala'sini yaptin hala kahraman gösteriyor kendisini

Çok ayıp artık. Hala daha yapılanlar Galatasaray camiasında kara bir lekeymiş de bilmemneymiş. Ya takım 14. sırada, borç desen 500 trilyon, futbol takımında Galatasaray'ı seneye temsil edecek zorlarsan 5 tane adam var, stadın kullanım hakkı 4 ay geçti hala daha alınamadı, tüm devlet ahalisinin hakemlerin federasyonun şamar oğlanına döndük... Bu ayıplar ne olacak peki? 200 tane adamın yaptığı ayıbın peşine düşeceğine kendi yaptığı ayıplara baksın. O çıktı tv kanallarından başkalarının ayıplarını konuşabiliyor biz bu ayıpları kime şikayet edebiliyoruz. ,

Yazık yazık utanma yoook arlanma yok. Bir özür bile dilemek yok. Hala daha Ali Sami Yen'in yazdıklarından medet umuyor. O Ali Sami Yen bir mucize olsa da yattığı yerden kalksa ilk iş kalkar senin suratına tükürür be!!!

Başkan başarısızdır ama kongre konusunda kesinlikle haklıdır, orada yapılanlar Galatasaray'a hiç ama hiç yakışmayan şeyler.

Orada yapilanlari kendisi hazirlamistir. Herseyin sorumlusu sayin Polat`tir. Bukadar acik ve net. Evet yapilanlar hos degildir, Adnan Polat kendine ne yakisiyorsa diger üyeleri buna itmistir.

Başkana sormak lazım, şuan Galatasaray'ın ligde ki durumunu içine sindirebiliyor mu acaba?

Başkan başarısızdır ama kongre konusunda kesinlikle haklıdır, orada yapılanlar Galatasaray'a hiç ama hiç yakışmayan şeyler.

Neden yakismasin anlamiyorum. Burasi Galatasaray. Iyice dibe batmisiz, ne yapacakti üyeler? Sayin Polat lütfen futbola agirlik verin, lütfen bizi bu durumdan cikarin mi diyecekti? Dayak yemedigine sükretsin. Rezil rüsva etti bizi, buna ragmen hala nazikti üyeler.

- Polat o gün dedi ki, 2012´ye kadar bekleyeceksiniz, ondan sonra istediginizi secersiniz

- Ibra edilmedikten sonra da, ben zaten secim karari alacaktim dedi

Böyle birsey var mi ya? Ne dedigini bile bilmiyor Polat. Sen inat edersen, Galatasaray´in iyiligi icin bir karar almazsan, üyeler de buna bir dur deme hakki görür kendinde. Üyeleri Adnan Polat sinirlendirdi. Ilk konusmasinda, arkadaslar zor bir durum yasiyoruz, Galatasaray´in iyiligi icin bunu düzletmemiz lazim, secim yapmamiz lazim deseydi herkes ayakta alkislardi onu. Ama kendi kasindi. Bunun laga lugasi, yakisip yakismamasi yok. Kendi böyle istedi. Hala konusuyor ya, deli ediyor beni. Allah o üyelerden razi olsun

Cevap: Adnan Polat l Divan Kurulu Toplantısında Konuşdu

Utanmadan cikmis bide hala konusuyor. Yemin ediyorum son zamanlarda bukadar nefret duydugum bir insan hatirlamiyorum.

Allah`im beni affetsin. Nefret duymak cok büyük günah ve cok kötü biseydir. Polat diyince kendimden geciyorum, Kurtlar Vadisini bile artik izlemiyorum lan bu adma yüzünden.

Cevap: Adnan Polat l Divan Kurulu Toplantısında Konuşdu

Adnan Polat´a sunu sormak lazim

Sen degilmiydin konusmanda 2012´ye kadar bekleyeceksiniz, sonra istediginizi secersiniz diyen?

Sen üyelere sakin davranma sansi verdin mi yoksa aksine provoke mi ettin?

Bence baya kibardi üyeler. Bize yakisir sekilde sert elestiriler yaptilar. Orda taraftar olsaydi, ben olsaydim mesela, ayakkabi, telefon, cakmak ne varsa firlatirdim suratina :D

Üst Alt