Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu

Cevap: Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu

İbrahim Çağlar diye bir yönetici konuştu.. "Nasıl hazmedecekler" diyor yaşananları!! Şaka gibiler, hepsi aynı format bu yöneticilerin!! Her mikrofonu gören "kongreyi ve delegeleri" suçluyor...Bu kadar vizyonu dar bir yönetim bir daha görmeyeceğizi tahmin ediyorum, insan kendi öz eleştirisini yapmaktan neden bu kadar korkar!!

Futbol haricinde çok emeği geçmiştir Polat'ın.Ama futboldaki bu rezillik onu hep negatif bir imajla hatırlamamıza sebep olacaktır.

Levent Tüzemen konuşurken sanki Adnan Polat konuşuyormuş gibi hissediyorum. Kendi personeli bu kadar güzel savunamaz Adnan Polat' ı!! Çatır çatır giydiriyor herkese; kongre üyelerine, delegelere, taraftara, muhaliflere....Yürü be Tüzemen!!! Bu arada kendisinin 17 Ocak tarihli Sabah gazetesindeki yazısından bir paragraf paylaşmak isterim..Yorum sizin.

"Spor aşığı bir Başbakan'a TT Arena'da gösterilen tepkileri kınıyorum. Her ne kadar misafire yapılmış bir saygısızlık olarak gösterilse de, ben Başbakan'a misafir gözüyle bakmıyorum.O, TT Arena'nın sahibidir."

Levent TÜZEMEN

iflah olmaz adnan polat karşıtlığı iflah olmaz başbakan karşıtlığı olarak değiştiriyorum...

bu irmak neden her konusmadan sonra, stüdyo'ya baglanip herseyi tekrar en ince detayina kadar anlatiyor?Komedi gibi yayin...

Bugüne kadar hiç bir Galatasaray başkanı bu kadar dile düşmemişti.Eşikten,beşiğe makara konusu.Yazık adama,seçimler olsada konu kapansa.

Adnan Polat "Ruhum sizden hep davacı olacak" demiş?? Hadi buyur şimdi; özrü kabahatinden büyük derler ya, işte tam o hesap. Özür dileyeceği, "sizleri çok üzdük, hakkınızı helal edin" diyeceği yerde faturayı yine bize çıkardı!! Adnan Polat'ın çok acil uzun süreli bir tatile ihtiyacı var, maalesef artık sağlıklı düşünemiyor..

Adnan Polat "Ruhum sizden hep davacı olacak" demiş?? Hadi buyur şimdi; özrü kabahatinden büyük derler ya, işte tam o hesap. Özür dileyeceği, "sizleri çok üzdük, hakkınızı helal edin" diyeceği yerde faturayı yine bize çıkardı!! Adnan Polat'ın çok acil uzun süreli bir tatile ihtiyacı var, maalesef artık sağlıklı düşünemiyor..

yasin adam gönderildiği için değil bu şekilde gönderilmesine kırılıyor... hepimiz insanız bu muameleye heleki galatasaray başkanı layıkmı ? hangi puan türü bunu mazur gösterir biraz vicdan muhasebesi yapmak lazım.. cocouğu yaşındaki adamlar neler dedi .. bırak adnan polatı orada bir makam var beğenirsin beğenmezsin... sana bir sır veriyimmi umarım bu yönetim başarılı olur yoksa adnan polatın başına gelenin en az iki katı başlarına gelecektir... inşallah polatın ahı tutmaz..

yasin adam gönderildiği için değil bu şekilde gönderilmesine kırılıyor... hepimiz insanız bu muameleye heleki galatasaray başkanı layıkmı ? hangi puan türü bunu mazur gösterir biraz vicdan muhasebesi yapmak lazım.. cocouğu yaşındaki adamlar neler dedi .. bırak adnan polatı orada bir makam var beğenirsin beğenmezsin... sana bir sır veriyimmi umarım bu yönetim başarılı olur yoksa adnan polatın başına gelenin en az iki katı başlarına gelecektir... inşallah polatın ahı tutmaz..

Hak etti bu şekilde gönderilmeyi. Yoksa 2012'de ancak seçimleri görürdük.

Üst Alt