Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum"

Cevap: Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum"

hem salondakiler şu cevabı vermişler sen 500 kişiyi affetmeyeceksin ama seni 30 milyon affetmeyecek demişler ve doğru demişler bolat ne haaaabeerrrrr..

İşin ilginci forumda başkan kim olsun diye anket düzenleniyor 96 kişi Adnan Polat demiş..Millet farkında değil mi 14 .sıradayız..Küme düşme hattındayız..Ya da içimize sızan fenerlisi becekelisi veriyor herhalde bu oyları

Tepkisel! oylar var anladığım kadarıyla. Bazı Adnan Polat 'ı eleştirenleri hatırlıyorum ama oyları da Polat 'a?

Tepkisel falan da davranılmamalı çünkü rezil etti gerçekten..Birincisi şu ki,2 sene önceden çok yüksek vizyon sahibi olan bir kulübü şuan ki vizyonsuzluk anıtı haline getirmek üniverstelere tez konusu olmalı..Benim canımdan çok sevdiğim takımımı getirdiği bu haller umarım şirketleriinin de başına gelir..

Cok basarisiz bir baskandin ama 20:45i bu taraftar asla unutmayacak,yolun acik olsun,Polat dönemi bitti,artik adami asaglamayi birakip kendinize su soruyu sorun:`ben taraftar olarak kendi üzerime düseni yaptimmi acaba´

Taraftari suclamayi birakin , taraftar her noktada gorevini yapmistir. Macina gitmistir , urununu almistir , stadinin sikintisini cekmistir ,gereken tum destegi vermistir. Taraftar = enayi degildir , klupte yanlis gordugu seyler senelerce duzeltilmedikce , buna ek olan sportif basarisizlik da uzerine tuz biber oldugunda boynunu kisip oturacak degildir , elbette kendi tepkisini gostermekte haklidir. Ne Ardayi korumak ,ne de GS nin devlete karsi haklarini savunmak taraftarin gorevidir , bunlar yonetici ve idari profesyonellerin isidir.

Ustelik hemen her birimdeki kisiler oldukca ciddi paralar kazanirken , bu paralari farkli yollarla finanse eden de taraftardir. Bekledigi sadece mutluluktur ! Bu mutlulugu da senelerdir sampiyon olamayan bir takimla acilar cekerken bulamamasina ragmen vakur durusunu korumustur. Birakin da artik bir isyan noktasi olustugunda iki kelam da taraftar etsin !

BU DEDİKLERİNE kendisi inanıyosa lafım yok. lan takım 14. sırada seneye avrupadada yok bi sürü futbolcu gidip gelecek. hazine gibi klüp bıraktım diyor. gelde sövme. asıl hazine 14 mayısta senin baskanlıktan gitmenle yasanacak..

ibra etmeyenler arayıp özür mi dilemiş?

kendisi inanıyor mu acaba kendi dediklerine?

Aday ol be salak herif, kafan hiç mi çalışmıyor? Aday ol da pes etmediğini göster yahu.

Adnan Polat hakikaten iyi işler yaptı.

Ama işin vitrinini öyle bir eline yüzüne bulaştırdı ki

Futbolu öyle kötü yönetti ki...

adnan polat hazine bırakmış

hazine maun sandığın içindeymiş

Inanilmaz rakamda borc...

Komple takim cürük...

14. siradayiz

hazine nerde ?

İşte hazine olarak Mehmet Helvacıyı bıraktı.Adam altından daha değerli.

artık hangi kimyasalı kullanıyorsa açıklasın

nasıl bir hayal gücün var senin polat?

Üst Alt