Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum"

Cevap: Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum"

Kim ne derse desin, futbol şubesi dışında başarılıdır Adnan Polat. Yüzüncü yılda play-out oynayan erkek basketbol takımını ne çabuk unuttunuz. Aynı sezon kadın basketbol takımı küme düştü. Şuanda bu takımlar ne halde. Hem erkek hem kadınlar da şampiyonluğa oynuyoruz. Erkek takımı Euroleague seviyesine getirildi.

Diğer amatör branşlarda da başarılıyız. Voleybol'da bile play-off'lara girdik.

Futbol'da Rijkaard'ı dinleseydi yetersiz takımın gereksiz adamlarını gönderip, yerlerine doğru düzgün adamlar alınsaydı şuanda küme düşme mücadeleside vermezdik.

Rijkaard'ı göndermeyecektin Adnan Polat.

Yok canim maddi acidan bahsetmiyordur.. Sonucta insanin hazinesi maddi olcak diye bisey yok.. Kisi icin cok cok onemli herhangi bisey de hazinesi sayilabilir , onu kastetmistir dimi?? :D

Ben hep diyorum ne iciyosa aynindan istiyorum.. Baya hos yapiyo insani anlasilan dunya toz pembe gorunuyo :D nasil bi hazineymis bu?? Batık hazine..

Sanırım uçan adam sabriyle çok takılıyor. Bu kadar piskinlik olamaz.

hazineyi senden daha çok dolduran çıkana kadar senin mührünle mi kapatıp açalım?

hey allahım ya

Galatasary'ın kendisi hazinedir,o da Adnan başkan gelmeden öncede mevcuttu zaten yeterince.

Haritasını da bıraksaydın keşke, şimdi arayaıp duracağız o hazineyi!

Galatasarayı gömdüğünü itiraf ediyor. Öyle bir derine gömdüki araki bulasın.

bu adam nasıl bir adam ya? bu kadar inatçı, ketum ve sığ düşünceli bir adam nasıl bizim başkanımız oldu ya.

Kurduğun Futbol takımının içindeki leş ordusunu kim temizleyecek onu düşünme zaten :) onlarda hazine dimi.

adnan bizle dalgamı geçiyo anlamadım ilk zamanlar yalanlarınla herkesi kandırdın ama artık herkesin gözü açıldı hazineymiş at yalanı adnan sezgin kılıksızı kaç para cukkaladı bu hazineden

Evet Barış,Mustafa Sarp,Hakan Balta,Ayhan,Gökhan Zan gibi futbolcularla dolu bir hazine Allah razı olsun.

Üst Alt