Adnan Polat l Seçim Senaryoları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat l Seçim Senaryoları

Cevap: Polat: "4 yıl hapis yatabilirim!"

Yerim öyle başkanı.

Bize yaşattıklarının yanında yüzüne söylesek az.

Eleştirmeyin demiyorum. Ama herşeyin bir sınırı var.

Koltuğun ağırlığı 14-15. sıraya düştü, neden bahsediyorsun ki sen? Şuan elin Konyaspor'unun başkanı bile senin başkanına kafa tutuyor, ne ağırlığından bahsediyorsun? Ağırlık fln kalmadı, o koltuğun da içine etti. Gitsin sınıf başkanı olsun bu dakikadan sonra.

Ben Galatasaray'ı sadece şampiyon oluyor diye tutmuyorum arkadaşım. Beğenmiyorsan her sene başka takım tutabilirsin.

Beyler.. Adam klübün öz değerlerini ya kovdu ya da satıyor, futbolcular perişan, Florya harap. Yiğit Şardan ve kadafarlarıyla klüpten ihalelerle malı götürdüler. Geleceğimiz karanlık belli değil. Beğenirsiniz beğenmezsiniz adam SÖZDE başkan. Ayıp oluyor yani ayağını öpmeniz lazım.

Ukalalık etmeye gerek yok.

Ne alaka şimdi Şampiyonluk çin sevmiyorumlar falan?

Bu adam kulübe leke değilmi sence şimdi?

Çıkar gözlüklerini arkadaşım.

adnan polat yapamadi basarisiz oldu ve gitti bunu anlamak cok mi zor yeni bir yüz yeni bir baskan lazimdi ve secime gittik Galatsaray herseyden üstün benim icin.

Ne alaka şimdi Şampiyonluk çin sevmiyorumlar falan?

Bu adam kulübe leke değilmi sence şimdi?

Çıkar gözlüklerini arkadaşım.

Walla bu seneki başarısı veya başarısızlığıyla ölçmem ben. Polat'ı burda çok eleştirdim. Antrenör seçiminden, transfere, yönetime kadar. Ama "Leke" kelimesi ayıp.

RJ başarılı olsa bugün bunları mı konuşuyorduk? Veya geçtim Arda bu kadar sakatlanmasa? Onu da geçtim birkaç hatalı penaltı ile 3er puanlar alsak bugün 60-70 arası bir yerde olsaydık şans eseri, o zaman ne dencekti?

Ben kimseyi tek sezondan yargılamam. Tamam bikaç senedir şampiyonluk yok ama olmayınca olmuyor napalım.

o yüzden senin gibi düşünen adnan polat o koltuktan darbeyle ındırıldı.bir dahada başkan zor olur işte

12.000 üye var. Darbeyi 500-600 kişi yapıyor. Cunta seçimde ayakta kalmaz :D

Cevap: Polat: 4 yıl hapis yatabilirim!

Alın buyrun polatcılar.

Kimseyi şucu bucu diye etiketlemenin ne anlamı nede faydası var... kaldıki mehmet helvacının açıklamarına itibar etmeyen biri nasıl olurda helvacının twitter yazılarını önemli bir atıfmış gibi sunuyorsunuz anlamak mümkün değil.

Açılışı hatırlıomusun peki?

Stat açılışı hani.Nasıl yalakalık yapcam diye çırpınıp toparlayamamıştı?

Arda sakatlıktan böyle değil uyanın.

Kendisi dedi bana sahip çıkmıyolar diye.

Adnan beyler sence sahip çıkabildiğimi Ardaya? Arda gidicek yer arıo şuan.

Onun sayesinde.

Hagi ne dedi arkamızdan?

Hagi,miz hani efsanemiz.

Küçülmüş dedi.Galatasaray 5 senede küçülmüş dedi.

Sen kendini ayrı bizi ayrı görme.

Bizde skor bağımlısı değiliz emin ol.

Walla bu seneki başarısı veya başarısızlığıyla ölçmem ben. Polat'ı burda çok eleştirdim. Antrenör seçiminden, transfere, yönetime kadar. Ama "Leke" kelimesi ayıp.

RJ başarılı olsa bugün bunları mı konuşuyorduk? Veya geçtim Arda bu kadar sakatlanmasa? Onu da geçtim birkaç hatalı penaltı ile 3er puanlar alsak bugün 60-70 arası bir yerde olsaydık şans eseri, o zaman ne dencekti?

Ben kimseyi tek sezondan yargılamam. Tamam bikaç senedir şampiyonluk yok ama olmayınca olmuyor napalım.

Olmayınca olmuyorsa yerine başka biri gelir o bi şeyler yapmaya çalışır. Polat yaptıkları ve yapamadıkları ile Galatasaray'da miyadını tamamladı. Bundan sonra devam etmeye çalışırsa yarardan çok zarar getirir. Ki şu dönemde hakkında çıkan bu haberlerleri yalanlamayarak seçim sürecine bile zarar veriyor. Şu saatten sonra adı bile zarar yani.

Olmayınca olmuyorsa yerine başka biri gelir o bi şeyler yapmaya çalışır. Polat yaptıkları ve yapamadıkları ile Galatasaray'da miyadını tamamladı. Bundan sonra devam etmeye çalışırsa yarardan çok zarar getirir. Ki şu dönemde hakkında çıkan bu haberlerleri yalanlamayarak seçim sürecine bile zarar veriyor. Şu saatten sonra adı bile zarar yani.

Açıkçası bugüne kadar polatının gitmesini istemeyiş sebebim liseli,lisecilerin onu gönderiş biçimi ve kongrede şahid olduklarımdı,neydi olanlar allah aşkına.. kellianfelli adamlar hop hop zıplayıp staddaymış gibi tezahürat yapıyordu.. rahatsız olmayanız vardır ama ben kendi adıma o görüntülerden utanmıştım .. ve bir nebze de olsa lisecilerin kendi içinde yönetime darbe yapmasını hazmedemiyordum ANCAK polat bu son mahkeme olayında liselilere güzel bir cevab verebilirdi seçime siz değil ben istedim diye giriyoruz diyip seçim kararı alsaydı daha iyi olur ve büyürdü.. şimdi bu işi uzatmak galatasaraya zarar verir...umarım seçim ertelenmez..

Kimseyi şucu bucu diye etiketlemenin ne anlamı nede faydası var... kaldıki mehmet helvacının açıklamarına itibar etmeyen biri nasıl olurda helvacının twitter yazılarını önemli bir atıfmış gibi sunuyorsunuz anlamak mümkün değil.

Helvacının hocayla anlastık 6 futbolcuyla anlastım acıklamalarıyla iglili diyoruz.

Secimle ilgili soylediklerini tabiki ciddiye alırım uzmanlık alanı cunku hukukcu.

Helvacının hocayla anlastık 6 futbolcuyla anlastım acıklamalarıyla iglili diyoruz.

Secimle ilgili soylediklerini tabiki ciddiye alırım uzmanlık alanı cunku hukukcu.

Orda uzmanlık alanını ilgilendiren bir durum göremedim ben ? daha çok niyet okuyuculuğu değilmi ? aynı şeyi okuduk sanırım

zorlamaya ne gerek var adnan polat büyük bir enkaz birakiyorsun yeni gelecek yöenetime taraftarlara daha fazla aci ciktirme yapamiyorsun basarisizsin her alanda tarihe gectin.

Bizler işyerlerimizde yöneticimiz bir şey ima etse istifayı basar çıkarız dimi...Koca G.Saray başkanlık makamına gelmiş Adnan Polat bunu yapamıyorsa, ben kendimle gurur duyarım..! Stadta istifaya çağrıldı bırakmadı, ibra edilmedi yine gitmedi, yuhalandı hala gitmiyor..Onur' un kelime anlamını hatırlamak isterim; "İnsanın kendine karşı duyduğu saygı, haysiyet, izzetinefis' dir Onur. İnsanı insan yapan tüm değerlerin bütünüdür" Hani???

Üst Alt