Adnan Polat l Seçim Senaryoları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat l Seçim Senaryoları

Cevap: Polat: "4 yıl hapis yatabilirim!"

mutlaka izleyin...

özellikle 40. saniye'den sonrasini cok dikkatli izleyin

[video]https://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91307[/video]

Cevap: Polat: 4 yıl hapis yatabilirim!

Orda uzmanlık alanını ilgilendiren bir durum göremedim ben ? daha çok niyet okuyuculuğu değilmi ? aynı şeyi okuduk sanırım

Sana katılamadığım tek konu zannediyorum bu. Bence Adnan polat'ı bu kadar savunma. Haa şunuda söliyim; bende çok güveniyordum çokta seviyordum kendisini ama kendisine olan bu sevgimizi güvenimizi yine kendisi bitirdi..

Sana katılamadığım tek konu zannediyorum bu. Bence Adnan polat'ı bu kadar savunma. Haa şunuda söliyim; bende çok güveniyordum çokta seviyordum kendisini ama kendisine olan bu sevgimizi güvenimizi yine kendisi bitirdi..

Hocam ben adnan polatı savunmuyorum.. ben gönderiliş biçiminin yanlılş olduğunu ve lisecilere izin verilirse bundan sonra bu yolun açık olacağı beğenmedikleri her yönetimi adeta bir cunta gibi indireceklerini düşünüyorum mesele adnan polat meselesi değil yani..

Balon haber gibime geliyor. Mahkeme böyle bir karar alabilir ama yinede karar yönetime bağlı.

Hocam ben adnan polatı savunmuyorum.. ben gönderiliş biçiminin yanlılş olduğunu ve lisecilere izin verilirse bundan sonra bu yolun açık olacağı beğenmedikleri her yönetimi adeta bir cunta gibi indireceklerini düşünüyorum mesele adnan polat meselesi değil yani..[/QUOT

Pardon o zaman ben yanlış anlamışım..

insan da gurur şeref olur olur sende hiçbiri yok bu adam yalanlarıyla destekledik sabrettik daha ne yapalım defol git be kanser ettin bizi illaki suikast mı düzenliyelim anlamadım senden sınıf başkanı bile olmaz

adnan polat: "ben naptim, ne yapmisim ben ?!"

orada bol bol düsünme firsati bulursun.

belki hatalarinin da farkina vararsin.

ne güzel iste

onurlu şerefli gururu olan insanlara bir yerde defol deniliyorsa adam gider,gitmediği zaman şerefsizdir,onursuzdur,

Hocam ben adnan polatı savunmuyorum.. ben gönderiliş biçiminin yanlılş olduğunu ve lisecilere izin verilirse bundan sonra bu yolun açık olacağı beğenmedikleri her yönetimi adeta bir cunta gibi indireceklerini düşünüyorum mesele adnan polat meselesi değil yani..

liselilermi yalnizca begenmiyordular,

taraftarda gina gelmisdi be qardas

news_manset_resim_pr_secim.jpg

Galatasaray'daki olaylı mali kongre ve 14 Mayıs'ta yapılması planlanan seçim gündemi işgal etmeyi sürdürüyor.

Bugün mali kongreyle ilgili avcıya ifade veren G.Saray Başkanı Adnan Polat, Jerfi Fıratlı'nın cenaze töreninde çok tartışılacak sözler söyledi. Cenazede Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül sohbeti Lig TV kameralarına yansıyan Polat, 'Seçim ne olacak?' sorusuna "Seçim olmayacak ki zaten, yargı seçim yapamazsınız diyor" dedi.

Video

Kaynak: Ligtv

Cevap: Polat: "Seçim olmayacak ki zaten.."

adamdaki pişikinlige bakarmısın nekadar rahat söylüyor. bu adam GS ın 1. DÜSMANIDIR..

Cevap: Polat: "Seçim olmayacak ki zaten.."

Anlasildi bu adam gitmeyecek, mahkemenin kararin arkasina siginan bir savalisin adnan polat. sende gurur murur olsa cikarsin ve istifa edersin. ama bildim birsey var sirf ceplerine para doldurabilmek icin kaliyorsun o koltukta.

Üst Alt