Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

Cevap: Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

Sıkıyorsa işi yokuşa sürmek için mahkemeye gider ,ondan sonra klüpten içeri sokarlarmı adamı dünkü kongrede gördüğü gibi görür.

Sanmıyorum. Adnan Polat'ın bunu yaptığında düşeceği durumu hesap edecek kadar zekası vardır herhalde. Açık açık ben hainim yahut ben koltuk sevdalısıyım dedirtmez. Kendine kuş kondurmaz yani, zaten bu yüzden ibra edilmedi ya neyse...

Tüzükle pek bir alakasi yok bunun. Tarihi bir rezalet yasadigimiz icin bugünlerde, böyle bir refleksin ortaya cikmasi cok dogaldi. Bir daha kolay kolay böyle birsey yasanmayacaktir. Bunu göreceksiniz. Bunun disinda Adnan Polat´a en az 10 kisi yalvardi secim karari al, böyle birsey yasanmasin diye. Dinlemedi. Iyiki tüzükte böyle bir madde var.

Tüzük saçma neresi iyi.

Adam başarılı olsa bile düşmanıysan ve arkan kuvvetliyse rahatça indirirsin oradan.

Rahat olun beyler,sadece kendini ve yönetimi aklamak icin mahkemeye gidiyor,süreci etkilemeyecek.

Bugün sabahtan beri yazılı ve görsel medya organlarında Sn.Adnan Polat' a ciddi bir destek havası hakim..Sürekli mağrur edebiyatı ile Adnan Polat' ın hakkının yenildiği ve bunu haketmediği vurguları yapılıyor..Kimse bu kararı verenlerin G.Saray kongre üyeleri olduğunu ve onların hür iradelerine saygı duyulması gerektiğini açıkça söyleyemiyor. Bununda sebebi inanın bana yine Sn.Adnan Polat' dır. Dün şayet kapanış konuşmasında kürsüye gelip tüm üyelere verdikleri oylardan dolayı teşekkür edip, karara saygı duyduğunu söyleyebilse bugün bunlar tartışılmayacaktı!! Fakat kendisi ne yaptı; tarihi geçme fırsatı bulduğu son cümlelerinde dahi "kulübün sıkıntılı bir dönem geçirmemesi dilediğini" söyleyerek kibarca aba altından sopa gösterdi...Siz hala o kutsal makamın ne anlam ifade ettiğini anlayamamışsınız Sn.Adnan Polat..

Adnan POLAT Galatasaray Spor Kulübü nün başkanına yakışır duruşunu kaybetmiştir.Kendine güveniyor, yaşanılan sıkıntı ve olaylarda haklı ve mantıklı bir açıklaması olduğuna inanıyor olsaydı zaten seçime giderdi.

Kendi şirketinde acaba bu şekilde yönetim sergiliyebilirmiydi ? Böyle bir makamda olan bir insan kucaklayıcı ve birleştirici olmalıdır, ama eylem ve söylemleri artık camiayı bölmeye ve zarar vermeye başlamıştır.Akılcı , planlı programlı hareketler yerine politik ve popilist davranışlar göstermeye başlamıştır.

kim ne derse desin...adnan polata asiri derecede muhalif olmama ragman genel kurul'daki olaya cok üzüldüm...keske kendisi istifa etseydi....

ne düsünerek istifa etemdi anlamak mümkün degil...üstelik istifa etse idi kesin yeniden secilecekti...zaten bu yönetim ile devam etmesi mümkün degildi...

3 kisi ayrilmis (özgörkey, sezgin, üstünel), bunlarin ikisi zaten futboldaki sag koluydu...3 kisi yönetim icinde muhalefet yapiyordu...isin celebi "beyaz ve siyah türkler" lafi ile kendisini bitirmistir...

yigit sardan zaten basketbol olayindan sonra yeniden yönetime girmesi tamamen sacma, arada yazik olan tek murat yalcindag...hic bir tersligini görmedim ama o da gümbürtüye gitti...yazik

adnan polat rekorlarin ve ilklerin baskani oldu...tarih asla unutmayacak onu ve ibret-i alem olarak örnek kalacak...(eksi averaj, en cok maglubiyet, küme düsme potasi, en cok oy alan baskan ve ayni zamanda ilk ibra edilmeyen baskan)....iyi olan yani ise bundan sonra yönetimlerin daha dikkatli hareket olacak olmasi cünkü önlerinde ibra olamayan bir yönetim var

bu arada genclerin genel kurulda olmasi cok iyi oldu, cünkü genelde onlar ibra etmedi...demekki gs sahipsiz degil ve bir cogumuzun zannettigi gibi yaslilar kulübü de degil, herkes son derece entelektüel ve duruma hakimdi...baskanlik makamina herkesin saygisi var ama oraya layik olmayani da indirmesini biliyorlar...dün gs'li oldugum icin bir kez daha gurur duydum...

f5'de insanlar cilkini cikartamiyorlar baskanlarina...bizde 7'den 70'e herkes hesap sorabiliyor...sevindirici bir olay...ama yinede bazi elestirilerin haddini de astigini düsünüyorum dün

mahkemeye gitmesi cok üzücü bir olay olur...tabiki hakkini aram sonucta hakki ama insanin istemedigi yerde de durmamasi lazim...zaten damgali ve herkes onu bu sekilde hatirlayacak bari insanlarin icine cikacak yüzü olsun ve gs'yi daha fazla yipratmasin

Mahkemeye gtmesi olayi uzatir ve muhtemelen gelecek senemizide heba etmek durumunda kaliriz sanki

Adnan Polat'ın anlamadığı ya da anlamak istemediği olay sanırım şu.

Galatasaray bir spor kulubüdür. Kulubün lokomotifi de profesyonel futbol takımıdır.

' Şimdiye kadar futbol takımına zaman ayıramadım, bundan sonra zaman ayıracağım ' şeklinde bir söylem hiçbir zaman kabul edilemez.

Stadyum, şirket birleşmesi veya gelir getirici herhangi bir proje ile fazla uğraşmak, futbol takımını ihmal etmeye neden olmamalı,

Madem ihmal edeceksin o halde futbol takımını, taraftarı ve kongre üyeleri dahil tüm camianın % 99'unun tasvip etmediği bir şahsa emanet etmeyeceksin.

Bununla birlikte, hatırlanacağı üzere sezon başındaki mazeretimiz futbol takımına zaman ayıramama değil, 2012 kriterleri idi.

Dolayısı ile burada da bir tutarsızlık var.

Transfer bütçesini 5 Milyon Lira olarak tespit edip, kaliteli oyuncuları bonservis karşılığı satarak, yerlerini bonservissiz oyuncular ile ikame etmeye çalışırsan kalite kaybı yaşayacağın çok açıktır. Bu tüm dünyada böyledir. Bu zihniyetle - istenirse tüm zaman futbola ayrılsın, Florya'da yatılıp kalkılsın - başarı olmak mümkün değildir.

Ve üstelik kongreden bir gün önce yapılan açıklamada 'başarıya aç, paraya tok futbolcular alacağız ' söylemi de aynı zihniyetin önümüzdeki sezonlarda da devam edeceğinin bir sinyali idi.

Kimbilir, belki de bu açıklamadan sonra aslında ibra etmeye niyeti olan bir çok kimsenin fikri değişti ve bugünlere gelindi.

Ne ekildi ise o biçildi.

Futbol takımı hiç bir mazeretin kurbanı olamaz. Olmamalı,

sanırım birileri tarafından daha iyi anlaşılmıştır.

Ben herşeyi bir kenara bırakıyorumda naylon faturadan yakalanmış galatasarayın en çok para kazandığı dönemde sahte stad bilmem fizibilitelerine 20 milyon dolar aıg peşkeş bilmem 20 sat 100 allar yanlış borsa girişiyle kaybedilen 1 MİLYAR ( 1 milyar dolarlar ) aleni bi şekilde sürenin 300 milyon dolar iç ettiğinin söylenmesi gibi suçlamalar ortadayken bre süren sen hangi yüzle nasıl bir haysiyetle yine piyasada gezinirsin ? ee tabi icra kalktı Galatasarayda yine para kokusunu alan leş kargaları saklandıkları delikten çıkmaya başladı....

Ben herşeyi bir kenara bırakıyorumda naylon faturadan yakalanmış galatasarayın en çok para kazandığı dönemde sahte stad bilmem fizibilitelerine 20 milyon dolar aıg peşkeş bilmem 20 sat 100 allar yanlış borsa girişiyle kaybedilen 1 MİLYAR ( 1 milyar dolarlar ) aleni bi şekilde sürenin 300 milyon dolar iç ettiğinin söylenmesi gibi suçlamalar ortadayken bre süren sen hangi yüzle nasıl bir haysiyetle yine piyasada gezinirsin ? ee tabi icra kalktı Galatasarayda yine para kokusunu alan leş kargaları saklandıkları delikten çıkmaya başladı....

Sende bi Ünal Aysal´a sallarsin, bi Faruk Süren´e sallarsin, yarin da kesin Adnan Öztürk´e sallarsin. Yorumlarini okuyunca bu adam kesin Adnan Polat diye geciriyorum icimden :) Zaten bi siz akillisiniz ama mahkemeler salak. Faruk Süren o olayda aklandi hatirlatirim sana. Devlet de o kadar aciz ki, adama 300 Milyonu yar edecekler öyle mi? Birakin bu isleri. Sen Adnan Polat icraatlerinden bahset bana

Faruk Süren olmasa, belki sen Galatasaray'lı bile değildin şuan. O yüzden laflarına biraz daha dikkat ederek yaz. İspatlayamayacağın şeyleri yazma.

Sanmıyorum. Adnan Polat'ın bunu yaptığında düşeceği durumu hesap edecek kadar zekası vardır herhalde. Açık açık ben hainim yahut ben koltuk sevdalısıyım dedirtmez. Kendine kuş kondurmaz yani, zaten bu yüzden ibra edilmedi ya neyse...

adnan polat'in ciddi ciddi bir yildir akil tutulmasi yasadigi kanaatine varmak üzereyim. yaptigi sacmaliklar inanilir gibi degil.

Üst Alt