Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

Cevap: Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

fb medyası mahkemeyi istiyor..Mahkemeye giderse koca transfer dönemini hocasız ve başkansız geçireceğiz buda onları işine gelir..Medyada yazılan haberlere bakıyorum..Polata gaz vermek için herşey yapılıyor..

Polat yanlız kongreden sonra yaptığı toplantıda mahkemeye gitmeyeceğini söylemiş..Dün bir yönetici söylemişdi.

Aynen öyle. Ayni zamanda Ünal Aysal´in da gelmesini istemiyorlar. Adaylik sürecinde sacma sacma haberler okuyabiliriz Ünal Aysal ile ilgili. Ama ben Adnan Polat´in mahkemeye gidecegini düsünmüyorum.

1. Kongreden önce, ben Galatasaray´i mahkemede süründürmem dedi

2. Dün son konusmasinda, genel kurulun verecegi karar her ne olursa olsun kabulümüzdür dedi

Yani bu kadar da yalanci olamaz herhalde :) Galatasaray´dan dislarlar. Hain ilan ederler. Göze alamaz.

Ahmer Cakar'da dün ben Ünal Aysal'in yerinde olsam aday olmam falan gibi seyler söyledi. Bu adamdan cidden tirsiyor fb'li medya.

"Sizlere futbolda yangın yerine dönmüş ve de yerlerde sürünen Galatasaray için aklıma gelen bir atasözünü yazayım: Arnavutluk'ta bir köyde büyük bir yangın çıkar. Herkes ortalıkta gözükmeyen köyün en güzel kızı Babu'yu arar. Babu yangını umursamaz halde. Köy yanarken o aynanın karşısına geçmiş saçlarını tarar. Anlayacağınız köy yanıyor, Babu taranıyormuş.

Ne dersiniz, Polat'ın da ondan farkı yok galiba..."
ismet tongo'nun yazısından.. umarım buna daha fazla devam etmek için cırpınmaz adnan polat.. boyle bir hakkı var ama istenmedigi yerde de kalmak için kendini yırtmak nasıl mide gerektirir bilmiyorum artık.. sanmıyorum daha fazla zorlucagını..

"Sizlere futbolda yangın yerine dönmüş ve de yerlerde sürünen Galatasaray için aklıma gelen bir atasözünü yazayım: Arnavutluk'ta bir köyde büyük bir yangın çıkar. Herkes ortalıkta gözükmeyen köyün en güzel kızı Babu'yu arar. Babu yangını umursamaz halde. Köy yanarken o aynanın karşısına geçmiş saçlarını tarar. Anlayacağınız köy yanıyor, Babu taranıyormuş.

Ne dersiniz, Polat'ın da ondan farkı yok galiba..."
ismet tongo'nun yazısından.. umarım buna daha fazla devam etmek için cırpınmaz adnan polat.. boyle bir hakkı var ama istenmedigi yerde de kalmak için kendini yırtmak nasıl mide gerektirir bilmiyorum artık.. sanmıyorum daha fazla zorlucagını..

Her firsatta ben cok iyi Galatasarayliyim diyen bir insanin mahkemeye gitmekle eline ne gecebilir ki? Ömür boyu nefret edilen, Galatasaray´a ihanet etmis, gelecegini baltalamis bir insan olarak hatirlanacak. Ama Adnan Polat kötü bir Baskan olsa da o kadar kötü bir Galatasarayli olabilecegini düsünmüyorum, düsünmek istemiyorum. Hersey iyi olacak merak etmeyin

Az önce bir abimiz Polat' a itafen " 3 ay değil 13 ay olsa yinede olmayacaksın bundan sonra " demiş. Galiba konuşuluyor ama zannetmem artık

Aynen öyle. Ayni zamanda Ünal Aysal´in da gelmesini istemiyorlar. Adaylik sürecinde sacma sacma haberler okuyabiliriz Ünal Aysal ile ilgili. Ama ben Adnan Polat´in mahkemeye gidecegini düsünmüyorum.

1. Kongreden önce, ben Galatasaray´i mahkemede süründürmem dedi

2. Dün son konusmasinda, genel kurulun verecegi karar her ne olursa olsun kabulümüzdür dedi

Yani bu kadar da yalanci olamaz herhalde :) Galatasaray´dan dislarlar. Hain ilan ederler. Göze alamaz.

Ekşi sözlükten..Süper.

"Adnan Polat kendisini ibra etmeyen kongre uyelerini tespit etmeye calisiyormus."

Az önce bir abimiz Polat' a itafen " 3 ay değil 13 ay olsa yinede olmayacaksın bundan sonra " demiş. Galiba konuşuluyor ama zannetmem artık

Kim demis bu lafi? Yani mahkeme isi ciddi ciddi konusuluyormuymus? Radyospor da öyle birsey söylemis. Mahkemeye gitmeye hazirlaniyorlar diye. Bekleyelim bakalim. Ben ihtimal vermiyorum. Harcarlar adami. Ömür boyu affedilmez.

Kim demis bu lafi? Yani mahkeme isi ciddi ciddi konusuluyormuymus? Radyospor da öyle birsey söylemis. Mahkemeye gitmeye hazirlaniyorlar diye. Bekleyelim bakalim. Ben ihtimal vermiyorum. Harcarlar adami. Ömür boyu affedilmez.

Onur kardeş, bu duyum dün gece Ahmet Çakar' ın piyasaya sürdüğü bir dedikodudan ibaret olabilir. Ben şahsen gerçek olduğuna inanmıyorum. G.Saray menfaatlerini düşünen biri böyle bir şey yapabilirmi; hele ki bu kişi G.Saray başkanlık makamına seçilmiş bir kişi ise!! Bu ihtimali düşünmek bile beni korkutuyor, şayet Sn.Polat genel kurulun iradesi ile alınmış bir kararı hukuksal yollardan mahkeme kapılarına taşırsa bu iş çığrından çıkabilir...

Onur kardeş, bu duyum dün gece Ahmet Çakar' ın piyasaya sürdüğü bir dedikodudan ibaret olabilir. Ben şahsen gerçek olduğuna inanmıyorum. G.Saray menfaatlerini düşünen biri böyle bir şey yapabilirmi; hele ki bu kişi G.Saray başkanlık makamına seçilmiş bir kişi ise!! Bu ihtimali düşünmek bile beni korkutuyor, şayet Sn.Polat genel kurulun iradesi ile alınmış bir kararı hukuksal yollardan mahkeme kapılarına taşırsa bu iş çığrından çıkabilir...

Yani müthis bir yalanci olmasi gerekir böyle birsey yapmak icin Yasin kardesim. Cünkü evvelden söyledigi hatta dün son konusmasinda söyledigi sözler cok net. Karariniz kabulümdür dedi. Simdi debelenmeye de hic gerek yok. Eline gececegi birsey de yok. Mahkeme ne yapabilir ki? Belki yürütmeyi durdurur ve yeniden kongre yapilmasi karari verir. Peki sonra ne olacak? Üyeler Polat´i kucaklayacak mi? Bu sefer kongrede dayak yeme ihtimali bile olabilir Polat´in, birakin ibra olmayi :)

Yani müthis bir yalanci olmasi gerekir böyle birsey yapmak icin Yasin kardesim. Cünkü evvelden söyledigi hatta dün son konusmasinda söyledigi sözler cok net. Karariniz kabulümdür dedi. Simdi debelenmeye de hic gerek yok. Eline gececegi birsey de yok. Mahkeme ne yapabilir ki? Belki yürütmeyi durdurur ve yeniden kongre yapilmasi karari verir. Peki sonra ne olacak? Üyeler Polat´i kucaklayacak mi? Bu sefer kongrede dayak yeme ihtimali bile olabilir Polat´in, birakin ibra olmayi :)

Peki senin benim düşündüğümü koca G.Saray kulübü başkanı ve Türkiyenin en ünlü işadamlarından biri düşünemiyor olabilirmi???

Peki senin benim düşündüğümü koca G.Saray kulübü başkanı ve Türkiyenin en ünlü işadamlarından biri düşünemiyor olabilirmi???

Biraz gazliyor medya ortaligi cünkü Galatasaray´in bu hareketlenmesi hoslarina gitmiyor. Ünal Aysal Baskanliginda o kadar rahat olamayacaklarini da biliyorlar cünkü birakin Ünal Aysal´i Adnan Öztürk´ün durusu bile yeterlidir. Hoslarina gitmiyor bu degisim. Belki Adnan Polat da bu 1 haftalik sürecte ortaligin biraz gazlanmasini istiyor olabilir, bilemem. 1 ay kacacak degil ya, mutlaka aciklamasini yapacaktir. Herkes görecek.

Polat mahkemeye gidecek!

Galatasaray'da tarihe geçen mali kongrenin yankıları sürüyor...

Galatasaray camiası Adnan Polat'ın yönetim kurulu ile yapacağı toplantı sonrasında seçim tarihini açıklamasını beklerken, Polat'ın başkanlığı bırakmasına karşın hukuk yoluyla, ibra edilmemesine karşı mücadele edeceği öğrenildi.

DHA'nın servis ettiği habere göre Mali Kongre sonrasında yönetici arkadaşları ve yakın çevresi ile saatler süren toplantı yapan Adnan Polat, toplantı sonrası, "Seçime gidilecek. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım tüzük gereği aday olamayacağız. Ama hukuk mücadelesini sürdürüp neden ibra edilmediğimizi öğreneceğiz. Mali olarak ibra edilip, idari olarak ibra edilmemek nasıl olur? Yolsuzluk mu yaptık, kulübün haklarını mı gasp ettik? Sadece yönetici arkadaşlarımı aklamak için hukuk yoluna başvuracağım." diye konuştu.

Öte yandan seçim sürecine doğru yol alan sarı-kırmızılı camiada başkanlık için bir numaralı aday konumunda bulunan Ünal Aysal'ın da hafta içersinde bir basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıklayacağı belirtildi.

Haluk Ulusoy iddiası

Başkan adaylığına kesin gözüyle bakılan Ünal Aysal'ın dışında, sarı-kırmzılı camiada başka aday arayışları da sürüyor. Aysal'ın başkanlığına sıcak bakmayan kesimin Aysal'a karşı güçlü bir rakip çıkarmak istedikleri ve bu ismin Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy olduğu da ileri sürüldü.

Ulusoy'un bu fikre sıcak bakmadığı, ancak buna rağmen Ulusoy'u ikna etmek için girişimlerin sürdürüldüğü de gelen haberler arasında.

Nereye giderse gitsin..! Bize uzak olsun yeter! Ünal Aysal karşısında, Haluk Ulusoy havasını alır. Bu kadar da büyük konuşuyorum!

Anladigim kadariyla aklanmak icin mahkemeye gidiyor,süreci etkilemek icin degil,secim tarihini aciklayacak,bu en tabi hakki.

Üst Alt