Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

Cevap: Adnan Polat Radyospor´a aciklama yapti

arkadas gelir gider farkindan bahsediyoruz

evet bir

hersey icinde yani

cok para geliyor falan demeyin demekki gidiyorda

hepsi icinde

Yok o adamlar bi şekilde dengede tutar stadları 100 bin kişilik ve her sene en az çeyrek final görüyolar bu seneki gibi. bi şampiyon olsalar aldıkları paranın haddi hesabı yok. Adnan polat kulübü kuruttu resmen, bi kulüp kendi kendini sportif başarısız biraz zor döndürür, kaldıki bizde 3 senedir en ufak bi başarı yok. en azından para gelebilecek bi başarı yok malesef :) bak çapsız bursa bile bi şampiyon oldu dünyanın oyuncusunu aldı.

Yok o adamlar bi şekilde dengede tutar stadları 100 bin kişilik ve her sene en az çeyrek final görüyolar bu seneki gibi. bi şampiyon olsalar aldıkları paranın haddi hesabı yok. Adnan polat kulübü kuruttu resmen, bi kulüp kendi kendini sportif başarısız biraz zor döndürür, kaldıki bizde 3 senedir en ufak bi başarı yok. en azından para gelebilecek bi başarı yok malesef :) bak çapsız bursa bile bi şampiyon oldu dünyanın oyuncusunu aldı.

yok oyle birsey adam gelirimizden cok harcadik simdi 150 milyon kredi cekiyoruz diyor

neden

adam biliyorki klubu klup yapan sportif basaridir

bunun icin ne gerekiyorsa yapacaksin

yok oyle birsey adam gelirimizden cok harcadik simdi 150 milyon kredi cekiyoruz diyor

neden

adam biliyorki klubu klup yapan sportif basaridir

bunun icin ne gerekiyorsa yapacaksin

Tamam orası öylede. Bizde çektik 70 milyon, ama şimdi iste bakalım kim veriyor kredi. Adamların sırf THY'den aldığı para bizim bi senede bütün sponsorlardan aldığımız paradır büyük ihtimal.

Bu adamın ben hiçbir söylediğine inanmam. Transfer yapacağız seneye bambaşka bir takım olacak taraftarın hakettiği falan filan saçmalamış gene. E geçen sene farklı şeyler mi söyledi sanki? Gitti milletin eskisini topladı, adam gibi 2 topçu getirdi onları da son günü de geçtim son saatte getirdi. Ondan sonra da bir gram utanmadan yakışan takımı kurduk transferleri yaptık dedi. Ben şimdi bu adama mı güveneceğim?

Gördük devre arası transferini de bunların yapacağı transferle bu sene olmazsa seneye topu atarız o hayata geçireceğim dediği projelere rağmen 5 sene geriye gideriz bu seferde Riva'yı toptan satsak kurtulamayız...

Bu arada bir stad vardı üzerimize geçirilecek ondan haberi olan var mı?

Tamam orası öylede. Bizde çektik 70 milyon, ama şimdi iste bakalım kim veriyor kredi. Adamların sırf THY'den aldığı para bizim bi senede bütün sponsorlardan aldığımız paradır büyük ihtimal.

Eğer bizde her sezon şampiyon ligine katılsak en az o kadar para alırız.Buda sportif başarıda olur ancak.Kimse kendi liginde 11 sırada olan bir kulübe çuval dolusu para vermez.

Tugay çıksın bu takım kalan çoğu maçını kazanır emin olun.. abi duydum inanamadım son 4 maçın 3 ünü öne geçip vermişiz :)

sırada harcanması muhtemel efsane tugay. yakında rahmetli efsanelerimizi mezardan kaldırıp harcayacaklar.

zuhahaha

su tarisma ustune cuk oturdu

hagi ile ilgili bir kararimzi yok dedi

ve hagi gitmis

dogruysa buyuk komedi

hala ne yuzle buraya gazel atiyorsunuz:)

İstikrar başarı getirir diyorsun sonra dönüp her sene TD değiştiren 13 yıllık mazisinde avrupada sadece 1 kere çeyrek finalin kapısından dönmüş (bunu gerçekleştiren TD de kovdu), 3 kafalı kendi liginde de sadece 4 defa şampiyon olmuş birini başarılı olarak görüyorsun. Ha anladım sen inşaatlardan bahsediyorsun. Doğru haklısın: 1 tane devlet ihalesi kap, 1 tane tesis; 1 tane askeri ihale kap, 1 tesis daha. Çook başarılı mütahit olarak haklısın. Ama başkan olarak? Evet bu 13 sene de ayak oyunlarında uzmanlaştı. Türk futbolunun tüm açıklarını biliyor, her yerde adamı var artık ama ne için: Ayak oyunları. Nerede : Anasının liginde. Nerde futbol? yok. Kurumsallık? yok. Aziz sonrası gör nasıl kaosa girecekler.

Aziz ve Polat gibi zihniyetler bu ülkenin futbolunun güdük kalmasının ana nedenleridir. En büyük zararı verenler onlar, en populer olan yine onlar. Bu populerlik yüzünden koltuğu bırakıp gidemiyorlar. Sen "hakkını" verdikçe bu zihniyet gitmiyecek Rıza kardeşim.

Kurumsallık konusunda yanılıyorsun uğur. Aziz gitse bile artık o kulubun bir sistemi var. Oturmuş bir sistem. fb taraftarı başkanlarına tapıyor. Sen bu yüzden beğenmiyo olmayasın. Onlar başkanlarının devamlı başlarında kalmasını istiyorlar. Neden acaba. Ben bundan 4 sene önce senin düşündüğün gibi düşünürdüm. Aynısı yemin ederim hiç fark yok. Adaşım bir arkadaşla kapışırdık devamlı. O azizi savunur ben aynı senin gibi düşünürdüm. Hep illegal derdim. Kabul edeceksin uğur. Adam başarılı. bir kere kulübe kurumsallık kazandırdı. En büyük başarısı bu. Bırak şampiyonluğu falan. Zaten şimdi şampiyonlukları gelecek. Göreceksin. Göreceğiz.

Sadece 4 şampiyonluk he. Bak bana 11 senede 4 şampiyonluk, iki tane son dakika kaçan şampiyonluk 3 tane ikincilik ve şampiyonlar liginde senin dediğin gibi çeyrek final kapısı değil yarı final kapısından dönebilecek başkan verseler kabul ederim. Şapkayı önüne koy.

Üst Alt