Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

Cevap: Adnan Polat Radyospor´a aciklama yapti

Bu adam 3 yılda birbirinin tersi 3 takım kurdu.Nasıl güvenelim.

Yanlışlarının olduğunu söyledim zaten.

Aziz çok başarılı da onu örnek alıyorsun demek, bravo. Ayrıca Aziz her sene başarılı olsa ne yazar, Onun gibi Polat gibi karakterlerin, mentalitelerin başkanlık koltuğunda oturması ne kadar doğru? İlk önce o soruyu sor kendine.

Bütçeleri ile boy ölçüşebiliyormuyuz? Parasal sıkıntıyı çözmek kalkınmanın en önemli adımıdır. Galatasaray kulübünde başkanlık yapan birinin karekterini sorgulamak bana düşmez.

Anlasilan istifa etmeyecek,secim karari alirsa yine secilebilir karsisina cok güclü bir aday cikmazsa,Polat baskanligi döneminde yüzlerce kendine oy atacak kisileri kulübe üye yapti.

Uğur bu arkadaş benim söylemek istediklerime yakın birşey söylemiş. Biraz da bu yönde düşün kardeş. Aziz in karakteri konusunda sana katılıyorum fakat şu anda Galatasaray için başarı daha önemli. Ve Aziz başarılıdır. Sen başarısız olduğunu söylüyorsn eğer, bence hata ediyorsun. Mensubu olduğu kulübe oldukça katkı sağlamıştır.

Futbol aşığı ülkede 25 er milyon taraftarı arkasına almış, yayın gelirleri bir çok avrupa ülkelerinin kat kat üstünde bu klüpler, futboldan holding yönetmekten, kurumsallıktan anladığını sanan gerzek mentaliteler yüzünden dünyada başarıdan başarıya koşuyorlar haklısın.

Ben sana bir papatya vereyim sen herşeyden mutlu olan kişiliğinle çarşı pazar dolaş Rıza kardeşim.

bu forum bana karsi polati koruyanlarin sessiz kalan yada yon degistirmis versiyonlariyla dolu:)

2 senelik bir surec nerdeyse

birlesmedeki alengirlerden baslarim misi olayina kadar gider sonra kurye ile yollanan bilet komedisiyle muhabbeti kapatirim

tartismaya baslamadan once o muhabbetleri okuyun

drogbaya kimse hayir demez sanirim.bence süper ötesi olur.krsnjcar,gervinho,kalou,taiwo,eman gibi adamlar alinmali

isim transferler yapildi ama fayda degil, zararina satildi.elano-misimovic-keita-lincoln gibi

Saygıydı,Ayıptı vs bunları geçeceksin,saygı gösterki saygı göresin ayıp etmeki ayıp edilmesin,kısaca herkes hakettiğini yaşar.

Galatasaray taraftarına birde taraftarlık dersi vermeye çalışan sizler yokmusunuz ah ah neyse,A.Polat klübü satsa büyük başkan diye peşinden koşan sen ve senin gibi şakşakçılar yüzünden bu haldeyiz.Sen ve senin gibiler bu camiada azalmadıkça her hata(sı)nızı yüzüne şamar gibi vuracağız.Ha çokta şeyinizde değil biliyorum ,ağababanız A.Polat'ın yüzüne tükürsek yarabbi şükür diyecek bir karateri var.Umarım sizlere geçmemiştir bu karaktersizlik.

anlamayanlar için özette geçeyim ;

Adnan Polat ŞAK ŞAK ŞAK.

Sen konuyu çok başka yerlere çekiyorsun KARDEŞ-RENKDAŞ. Ben sana ne dedim. Adnan Polat'ı eleştir dedim. Sportif başarı olarak eleştir dedim. Sportif olarak şunları yaptı bunları yapmadı de dedim. Ama senin dediğin gibi yok Özhan başkanın sırtından rant sağlıyo, yok ölmüş adamın mezarına gitmiyo gibi gereksiz sebeplerle adama vurma dedim. Konu bu.

Sen ne dedin. Kulübü satsa arkasını sıvarlarmışım. Çok da bilmemneyimde olmazmış. Sen önce benim sana takındığım üslupla senin bana takındığın üslubun arasındaki farkı ölç. Hangisi Galatasaray taraftarına yakışıyor onu öğren.

Gönderdiğin cevapta ağıza alınamaması gereken bir sürü söz var. Benin sinirimi oldukça zıplattın. Fakat ben seni Galatasaray'a yakışır bir taraftar olmaya davet ediyorum. Eğer sen bana bu daveti gönderecek adam sen değilsin dersen ben de sana gönderdiğin mesajları ve benim gönderdiğim mesajları tekrar okumanı tavsiye ederim.

Tekrar söylüyorum. Adnan'ı eleştir ama Telegoldeki gibi eleştirmek için eleştirme.

İleriyede Hagiyle devam mı Polat bey ???

Devam edilmiyicekse neden hala gönderilmez ???

Neden bi hoca getirip , o na önumuzdeki sezonun takımını kurma fırsatı varken hala Hagi ??

Bu soruların cevaplarını çok merak ediyorum :mad:

Bütçeleri ile boy ölçüşebiliyormuyuz? Parasal sıkıntıyı çözmek kalkınmanın en önemli adımıdır. Galatasaray kulübünde başkanlık yapan birinin karekterini sorgulamak bana düşmez.

Gelecek gelirleri temlik altına alıp, borçları uzun vadeye yaymanın parasal sıkıntıyı aştırdığını düşünüyorsan harika. Valencia şehri ne? Nüfusu, taraftarı ne kadar? Bütçesi ne kadar? Karakterini sorgulama git her başarısızlığında hatasını diğer bir hatayla örten, yalanları bini aşmış, hayal gücü anadolu belediyeleri seviyesinin bile gerisinde olan mentalitesini sorgula o zaman. Yada boş ver gitsin sen hiç kafayı yorma, sal gitsin. Al çekirdek eline diğer klüplerin ŞL maçlarını izle. Yakışır bu zihniyete.

Yahu hala sportif basarisizlik diyorsunuz. Mali anlamda ne basarisi var Adnan Polat´in? Aciklayin da bilelim. Tutturmussunuz bir Riva, stat, birlesme bilmem ne. Yalan arkadaslar. Bunlarin hepsi yalan.

1. Sirket birlesme süreci rahmetli Özhan Canaydin zamaninda Mehmet Helvaci tarafindan baslatildi

2. Riva konusunda beklememiz gerektigini ve 3. köprü ihalesinden sonra bu arazinin degerinin artacagini yine Özhan Canaydin söyledi.

3. Aslantepe yine Özhan Canaydin zamaninda baslatilmistir.

Simdi soruyorum size. Adnan Polat hangi projeyi hayata gecirmistir? Ne yapmistir? Bu proje Adnan Polat´in projesidir dedigimiz hangi proje var? Yapmayin Allah askina ya. Evet biz Özhan Canaydin zamaninda sportif anlamda basarisiz olduk ama böyle rezil olmadik. Kücülmedik. Bu basarisiz dönemde Özhan Canaydin bir cok proje baslatmistir. Adnan Polat hangi projeyi baslatmistir? Her cocugun yapacagi sponsorluk anlasmalarindan baska? Adnan Polat olmasaydi Onur Yilmaz Baskan olsaydi yine Türk Telekom o teklifi yapacakti Galatasaray´a. Dünyanin her yerinde böyle statlara bu teklifler yapilir.

Adnan Polat ne yapmis, anlatin da bilelim

Futbol aşığı ülkede 25 er milyon taraftarı arkasına almış, yayın gelirleri bir çok avrupa ülkelerinin kat kat üstünde bu klüpler, futboldan holding yönetmekten, kurumsallıktan anladığını sanan gerzek mentaliteler yüzünden dünyada başarıdan başarıya koşuyorlar haklısın.

Ben sana bir papatya vereyim sen herşeyden mutlu olan kişiliğinle çarşı pazar dolaş Rıza kardeşim.

Bu mesajdan anladığım kadarıyla Aziz'i başarısız buluyorsun. Bu düşünceni de 25 milyon taraftarıyla ve bu kadar ekonomik imkanıyla Avrupa'da başarıdan başarıya koşamadı diyerek özetliyosun. Az kaldı işte UĞUR. 25 milyon taraftar var, ekonomik imkan var ve ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU GENLERİNDE OLAN BİR GALATASARAY VAR. Diğer gereksiz takımda bu öz-ellik yok.

Fakat Fenrbahçe için Aziz başarılıdır. İki İki daha Dört. Hakkını verelim.

Sen konuyu çok başka yerlere çekiyorsun KARDEŞ-RENKDAŞ. Ben sana ne dedim. Adnan Polat'ı eleştir dedim. Sportif başarı olarak eleştir dedim. Sportif olarak şunları yaptı bunları yapmadı de dedim. Ama senin dediğin gibi yok Özhan başkanın sırtından rant sağlıyo, yok ölmüş adamın mezarına gitmiyo gibi gereksiz sebeplerle adama vurma dedim. Konu bu.

Sen ne dedin. Kulübü satsa arkasını sıvarlarmışım. Çok da bilmemneyimde olmazmış. Sen önce benim sana takındığım üslupla senin bana takındığın üslubun arasındaki farkı ölç. Hangisi Galatasaray taraftarına yakışıyor onu öğren.

Gönderdiğin cevapta ağıza alınamaması gereken bir sürü söz var. Benin sinirimi oldukça zıplattın. Fakat ben seni Galatasaray'a yakışır bir taraftar olmaya davet ediyorum. Eğer sen bana bu daveti gönderecek adam sen değilsin dersen ben de sana gönderdiğin mesajları ve benim gönderdiğim mesajları tekrar okumanı tavsiye ederim.

Tekrar söylüyorum. Adnan'ı eleştir ama Telegoldeki gibi eleştirmek için eleştirme.

Aynı başkanın gibi sinirlendin hemen ,oda sinirlenince;

kuzu değilim aslanım diyor,ağır abiler diyor,arkamdan vurdular diyor,2012 diyor,ışığı gördüm diyor,300 provakatör diyor,Rijkaard'a 67 hafta şans verdim diyor,yani diyor oğlu diyor.

Karakteri olmayan adamın neyini eleştireyim,Braveheart filimindeki W.Wallace'ın iskoç soylulara dediği gibi bu adam da afedersin ama bokun rengine bile karar vermez.Ağzından Allah 1 lafı dışında çıkan hiç birşeye kimse inanmaz şakşakçıları dışında ister alın ister alınma.

Galatasaray'a yakışır bir tarafatar diyen sen değilmiydin Adam gibi Adam konusuna 2-3 günlük arayla başkanı destekleyen ardından desteğini çeken mesaj atan kişi,360 dönen tıpkı başkanın gibi ?

Sizdeki bu azmi gördükçe gözlerim yaşarıyor,Ne mali ne sportif başarı var hala lafonteinden masallar anlatıyorsunuz.Bir gün cesaretiniz(sen ve senin gibi arkadaşlar) varsa açın bi konu siz destekçiler ve biz muhalifler yazsın konuya yapılan iyi işleri ve kötü işleri,hem bundan yıllar sonrada kim şakşakçı kim taraftar görmüş olur.Tabi kendinize güveniyorsanız.

Söz uçar yazı kalır...

Gelecek gelirleri temlik altına alıp, borçları uzun vadeye yaymanın parasal sıkıntıyı aştırdığını düşünüyorsan harika. Valencia şehri ne? Nüfusu, taraftarı ne kadar? Bütçesi ne kadar? Karakterini sorgulama git her başarısızlığında hatasını diğer bir hatayla örten, yalanları bini aşmış, hayal gücü anadolu belediyeleri seviyesinin bile gerisinde olan mentalitesini sorgula o zaman. Yada boş ver gitsin sen hiç kafayı yorma, sal gitsin. Al çekirdek eline diğer klüplerin ŞL maçlarını izle. Yakışır bu zihniyete.

Sen rahat ol Uğur. Ne yapacağıma karar verecek kadar potansiyelim var. Tabiki Polat'ı eleştiriyorum. Herkesin görüşü kendine.

1. Sirket birlesme süreci rahmetli Özhan Canaydin zamaninda Mehmet Helvaci tarafindan baslatildi

2. Riva konusunda beklememiz gerektigini ve 3. köprü ihalesinden sonra bu arazinin degerinin artacagini yine Özhan Canaydin söyledi.

3. Aslantepe yine Özhan Canaydin zamaninda baslatilmistir.

Hepsini Özhan Canaydın başlatmıştır. Dediğin doğru. Buraya yazdığına göre övünülecek olaylar ki bence de öyle. Fakat Adnan Polat devam ettirmiş, arkasında durmuş ve sonlandırmıştır. Değil mi kardeş. Türkiye'de bu zor 3 olayın arkasında durmak ta bir beceridir. Adnan Polat ne dedi 'Galatasaray'ın sportif başarı gözetmeksizin bitirmesi gereken hayati meseleleri var' dedi ve bitirdi. Kimse benden pembe bir tablo beklemesin de dedi. Hakkını verelim.

Hepsini Özhan Canaydın başlatmıştır. Dediğin doğru. Buraya yazdığına göre övünülecek olaylar ki bence de öyle. Fakat Adnan Polat devam ettirmiş, arkasında durmuş ve sonlandırmıştır. Değil mi kardeş. Türkiye'de bu zor 3 olayın arkasında durmak ta bir beceridir. Adnan Polat ne dedi 'Galatasaray'ın sportif başarı gözetmeksizin bitirmesi gereken hayati meseleleri var' dedi ve bitirdi. Kimse benden pembe bir tablo beklemesin de dedi. Hakkını verelim.

Baslayan projelerin tabiki arkasinda duracaksin. Ama bu o kadar da büyük bir marifet degil. Sanki Adnan Polat gece gündüz kosturuyor bu islerin pesinden. 15 tane yöneticisi var, ve her alanla ilgilenen insanlar var orda. Yönetimin isi tabiki baslayan projeleri bitirmektir. Ama bu bir marifet degil.

Adnan Polat´in baslattigi bir proje var mi? Yok. Galatasaray´a kazandirdigi ekstra birsey var mi? Yok. Ve sen Baskansin. Basariliyim diyorsun. Basarili isler yaptim diyorsun. Kusura bakma ama hicbirsey yapmadin Adnan Polat.

e o kadarda yapsin isi ne

ben olsam bende yapardim

basit seyler

GS bir spor klubu

amaci sportif basari, gerisi kimseyi alakadar etmez, o dedigin seyler sportif basari icin yapmalari gereken seyler

ama acikca soyluyorum

sportif basari olsaydida stadimiz olmasaydi bu 3 sene

bunu bu kadar rahat soyluyorum, hicde gocunmuyorum

stad elbet yapilir oyle yada boyle simdi yada 5 sene sonra

barcelonanin nasil borc icinde yuzdugunu biliyormusun?

ne kadar zorda oldujkalrini?

ama salyalarimiz akarak seyrediyoruz, omur boyu unutmayacagiz bu takimi

bana bundan 10 sene sonra bir adam bulamazsin barcelona paralari odeyemiyordu salak herifler ne bicim yonetiyorlarmis diyen

cooookk Adnan polat destekcisi puskurttuk burada

tum silahlarinizla gelin:)

misimiovic transferin son gunu aldik diyip de

kiralamis oldugu ortaya cikan bir

YALANCI dan bahsediyoruz

aklinizi peynir ekmeklemi yediniz?

insAllah baskan, insAllah, güzel, günesli günler yakindir.

umarim hatalarindan ders cikarirsin, cünkü bunlari ne sen hakkediyorsun, nede biz taraftar.

"Geçtiğimiz iki haftadan bu yana futbolun üzerine daha çok düşüyorum ve gelecek yılın transfer planlamasını şimdiden yapıyoruz. Şunu belirtmeliyim ki gelecek sezon Galatasaray taraftarları ve tüm Türkiye bambaşka bir Galatasaray takımı izleyecek. Çünkü bunu hakediyorlar. "

Biz yalanlarını dinlemekten bıktık, sen sıralamaktan bıkmadın. Ben bambaşka bir futbol takımı izlemek istemiyorum. Ben, kendi içinde dağılmadan Galatasaray'ın haklarını ve taraftarını korumak için dimdik ayakta duran bir yönetim görmek istiyorum. Sizle olmayacağını gördük. Lütfen artık gerekeni yapın ve bizleri daha üzmeyin.

Üst Alt