Adnan Polat Seçime Katılabilir mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

Cevap: Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

Sayın doğan hasol 16.30da cnnturkte spor masasına konuk olucakmis izlemek isteyenler varsa diye yazıyim dedim

Mahkemeye gerek yokki. Eger Tüzükte öyle birsey yaziyorsa girsin Adnan Polat Secime. Ne varki bunda. Isteyen seceer istemeyen secmez..?

Bunun neyi tartisiliyor anlamadim..

Şu halkaları bir birine ekleyelim isterseniz, sizce ne çıkıyor??

1- Adnan Polat kongredeki son konuşmasında "bu sonuç inşallah kulübümüzü sıkıntıya sokmaz" diyerek kibarca yeni bir kriz' e kapı açtı...Demek olayı kafasında o an bitirmemişti, apa altından sopa göstererek b planı olduğunu ima etti..!

2- Dün yönetim kurulu olağanüstü toplanmasına rağmen çıkışta İşın Çelebi ; durumu değerlendiriyoruz , 1-2 gün içinde başkanımız açıklama yapacaktır dedi..!!

3- Ahmet Çakar yılların G.Saray kongre üyesi gibi tüzükteki maddeleri tartışmaya açıp olayın seyrini değiştirmeye çabaladı. Bellki ona bu bilgiler bir yerlerden servis edilmişti..!!

4- Bugün saat 16:30 oldu ve hala yönetimden bir açıklama gelmedi..

Bu sessizlik beni çok korkutuyor!! Şayet yönetim tarafından net olarak gereken karar verilseydi "seçim tarihi açıklanacak ve kulübümüz için hayırlı olsun" denecekti. Oysa şu dakikaya kadar ses çıkmaması ve üzerinde hala çalışıldığının açıklanması B planının yolda olduğunu gösteriyor sanki!!

Katılırsa yandaştan öte İnan Kıraç'a tepki olarak oy alabilir yeniden başkan olabilir.Buda Galatasaray için çöküş demek.

Adam eski tüzüğe falan sarılmıyor bırakın.

Tüzük 2011 bitiminde geçerli olacakmış öyle bir madde koymuşlar.

Eski tüzüğe sarılıyor ne lan.Adam kendi koyduğu maddeye sarılıyor.

Bu kulüpte çok medyanın gazına gelen var.Medya Ünal Aysal'ın üzerine oynuyor korkuyorlar çünkü Galatasaray'ın uzun süredir böyle paralı otoriter lobisi yüksek bir başkanı olmamıştı.

ilgili tüzük maddesi çok tehlikeli.3-4 adaylı kongrelerden sonra oluşacak ilk

kongrede küskünler birleşip ibra etmez,kendi aralarında kongre yaparlar...

Kafasina bir ayakkabi yemedigi kaldi yahu ne secimi.

Bir insan anca bukadar yüzsüz olabilir. Yaziklar olsun.

Üst Alt