Adnan Polat ve Yönetime Destek! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat ve Yönetime Destek!

Cevap: Adnan Polat ve Yönetime Destek!

Adnan Polat kendi çıkıp uzun vadeli düşünüyoruz diyor ve bence yaptığı icraatlar da bunu gösteriyor.

İyi de herşeyi neden oraya bağlıyorsunuz anlamıyorum ki ? Düğün çıkışı stada gelmiş,belki stada girerken problem yaşadı yada yolda sorunlar çıktı..vs

Şu takımda yapılanları eleştirmeyi yada küçümsemekten vazgeçtin.İnamoto'lar,Felipe'ler,Bratu'lar,Petre'lerden kurtulup yerine;Kewell,Baros,Elano,Keita gibi yıldızlara kavuştuysak ve başlarına Frank Rijkaard gibi dünyaca ünlü bi' teknik direktör geldiyse herşey bu yönetim sayesinde olmuştur.Artık önümüze bakarken;ışığı görebiliyoruz.

Şartsız,sualsiz bu yönetimi destekliyorum.

Teşekkürler Adnan Polat ve kurmayları..

okuyalim.. ne diyim baska bilmiyorum kisisellestirmeye gerek yok zaten okursan beni hedef almanin gereksiz oldugunu gorursun.

Ohoo renkdaşlar daralttınız ama, biz duyarlı davranalım konu kirliliği yapmayalım diye başkalarının konularının altına tek başına konu olabilecek mesajlar yazıyoruz, fakat kimse oralı değil, takan yok. Ama bakıyorumda azıcık atışma oldumu yada geyik varsa herkes üşüşüyor. Bu nedir ya, hiç kimse yazılanları okumazmı burda, yoksa herkes konunun ilk mesajına bakıp diğer mesajları okumadan yazmaya mı koyuluyor? Öyleyse söyleyin bilelim bizde her fikrimize konu açalım.

https://www.kanalturk.com.tr/tv/telegol/

renkdaşlar gereksiz gelebilir belki ama isteyen oy versin. her yerde biz büyük olduk, buna da devam edelim derim.

saygılar(link sorun ise vazgeçeyim)

Bu Topic de gereksizdi.

Ayrica;

Renkdaslar bu topici yaklasan secime kadar A.Polat a destek amaciyla acmistim ve destek istemistim.

Ne yazik ki bazi arkadaslar sadece konu disinda yorum,mesaj atiyor.

Konuyu M.Helvaci,H.Ustunel sorununa-ki bence yok- cevirmek yerine gelin el ele destegimizi verelim.

Bu Topic de gereksizdi.

Ayrica;

Renkdaslar bu topici yaklasan secime kadar A.Polat a destek amaciyla acmistim ve destek istemistim.

Ne yazik ki bazi arkadaslar sadece konu disinda yorum,mesaj atiyor.

Konuyu M.Helvaci,H.Ustunel sorununa-ki bence yok- cevirmek yerine gelin el ele destegimizi verelim.

Hocam bende seninle aynı noktadayım fakat hiç umutlanma bizim arkadaşlar polemik olmadımı bırak desteği konuyu bile okumuyorlar maalesef. Üzme yorma kendini. Millet post sayısı ve geyik derdinde. Smiley ler havada uçuşsun espiri geyik gırla gitsin vur patlasın çal oynasın...

+1905

Aslinda bu secime giden surecin en onemli 2 basamaginin ilki 21 Agustos`ta belli olacak..

Aslantepe insaata baslandigi gun cok daha mutlu bir baskan izleyecegiz..

Daha sonrasinda gelecek ve tamamlanacak Loca satislari sonrasinda Mart ayina odenecegi taahhut edilen Sirket birlesmesi kaynagi..

Bu 2 sini basardigi gun itibariyle en az 5 yil bu gorevde kalir..

Ama bunlar olmazsa manevi destege ihtiyac duyacagi kesin..Bizde 8 yildir ozledigimiz vizyonu tekrar getiren baskanimiz ve yonetim kurulu uyeleri icin gerekli destegi herzamankinden daha cok vermek zorundayiz..

Liseliler`in tek baktigi sey bilanco ve rakamlar oldugu icin..Bir de pilavin tadi..:rolleyes:Bilancomuzu duzeltmedigimiz takdirde homurdanmalar devam edecektir..

Galatasaray Baskan ve Yonetim Kurulu koltuklarinin altinda `Liseliler`e aittir` yazisi yazmadigini..Hizmet edenin orada kalmasi gerektigini anlamasi lazim uyelerimizin..

Bizim de taraftar olarak anlatmamiz lazim..

Adnan Polat gider arkasindan da Rijkaard ve ekibi giderse..Artik Aslantepe nin koltuklarinda kendi baslarina ellerinde pilav tabagi 3 000 kisi izlerler takimlarini..;)

Yeter Ozhan Canaydin`li donemlere donmek istemiyoruz koltuk sevdaniz icin..

Şuanda yönetimde hiç bir sorun yok, hatta böyle bir zemin hazırlamaya çalışıyorlar ama gerçekten yok. Başkan bunu kendi ağzıyla da söyledi.

Adnan Polat ve ekibinin sonuna kadar yanındayız !

Hocam bende seninle aynı noktadayım fakat hiç umutlanma bizim arkadaşlar polemik olmadımı bırak desteği konuyu bile okumuyorlar maalesef. Üzme yorma kendini. Millet post sayısı ve geyik derdinde. Smiley ler havada uçuşsun espiri geyik gırla gitsin vur patlasın çal oynasın...

Maalesef oyle!

Su anda yaklasik 25 renkdasim sadece desteklerini bildirdi bu baslik altinda.

Tabi bu demek degildir buraya yazmadilar diye,Adnan Polat i desteklemiyorlar.

Umarim bir sinerji yaratabiliriz bu baslik altinda.Cunku gercekten secimde A.Polat cok zorlanicak rakipleri tarafindan.Bu bir gercek!

Açıkça söylüyorum Özhan Canaydın dönemi gibi bir dönemi bir daha asla kaldıramaz by taraftar. Egolaı için kimse Galatasarayımızın geleceğiyle oynamasın.

En Büyük Başkan Adnan Baba

Aziz Yıldırım fenerde nasıl 12 yıldır başkan ise A.Polat ile de bizim 11-12 yıl devam etmemiz lazım.Hatta seçimler bana göre 2 yılda 1 değil,4 yılda bir olması lazım Başkan'ın daha rahat çalışması adına.

Bazı arkadaslarmız konu sabitlensin demiş bende katılıyorum bu fikre. Yönetimi yıpratıp GS yi büyük başarılara giderken rotadan saptırmak istiyorlar. Bunun arkasında FB yanlısı medya ve malesef menfaat peşinde koşan bir grupliseli vardır(Diğer liselileri tenzih ederim). Liseli olmanın avantajını kullanarak seçimde medyanında desteğiyle yönetimi devirmeye çalışacaklardır.Bizlerin bu konudaki cevabı çok net olmalıki herkes haddini bilsin.

Bu nedenle hep destek tam destek!!! Polat'ı yıkanı bizde yıkarız!!!

Üst Alt