Adnan Polat'tan Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Polat'tan Açıklama

Bugüne kadar Adnan Polat'a karşı herhangi bir kötü düşüncem,önyargım yoktu, hatta severdim sayılır, fakat bugünkü açılışı bir siyasi partinin propagandasına dönüştüren, kendi açılışında Büyük Galatasaray Taraftarını aşağılayan toki denilen ne idüğü belirsiz kurumun başındaki ne idüğü belirsiz adama cevap dahi veremeyen, kendi camiasını savunmaya cüret dahi edemeyen, kendi taraftarına akılsız düşünemeyen koyun sürüsü muamelesi yapanlara tek kelime edemeyen Adnan Polat, rica ediyorum yarın istifanı sun...

Galatasaray biat kültürüne sahip değildir!

Yarın da o stattan ayrılalım, iade edelim, haysiyet dolu! açıklamalar yapan göksel gümüşdağ ibb nin 20 kişilik taraftar grubuyla doldursun orayı bakalım... gerekirse gidip Kadıköyde oynayalım, yemin ediyorum daha az tiksinirim...

3 kuruşluk adamlar Galatasaray'a dil uzatıyor, biz de izliyoruz...

Yazıklar olsun!

Bu adamın başkan kaldığı hergün biz daha da geriye gideceğiz kulüp olarak.Gerekeni yapacağız ne demek arkadaş?RTE putlaştırılmış anasını satayım.Islıklanamazmış,kimsenin haddine değilmiş.Sanırsın adam babasının hayrına stat yaptırmış bize.Mitinge dönüştürdüler stat açılışını,akp reklamı yapıldı resmen.Üstüne o dallamanın konuşması tuz biber ekti taraftar da patladı haklı olarak.

maçın özeti falan yokmu yemişim başbakanı toki başkanını adnan polat ı bana siyaset degil futbol lazım galatasarayım lazım ne halt ederlerse etsinler

Başkan insanları gaza getirip ıslık seli başlatanları tespit et, televizyonlarda ifşa et..Biz de bir yerde rastlarız onlara!

Ama hepsini emniyete tek tek teslim et gerekeni yapar onlar.

Ne yapacakmış Emniyet? Protesto hakkı yok mu insanların? Hollanda da adam gidip bakanın kafasından aşağı boya döktü, yanılmıyorsam bir çevre olayını protesto için, tutuklanmadı bile sadece uzaklaştırıldı. Nedir olay çözemedim?

Başkan insanları gaza getirip ıslık seli başlatanları tespit et, televizyonlarda ifşa et..Biz de bir yerde rastlarız onlara!

Ama hepsini emniyete tek tek teslim et gerekeni yapar onlar.

ıslığın yasada ne gibi bir yaptırımı var merak ediyorum söyler misin?sahaya yabancı madde atılmamış küfür yok taşkınlık yok sadece ıslık var.tespit edilse ne olacak.trollük yapmayın.

ya arkadas eyw hepsi cok destek verdi de keyfiyen mi verdi? mecidiyekoydeki araziye residence dikcek olan ben miyim? ayrıca gs taraftarının cogu stadda degildi.. sadece kombinesini alabilenler gitti.. kaldi ki bi arkadas daha yazmıstı ben tekrarlıyım basbakan hamburg macında da protesto edilmişti.. ki demokratik ulkedeysek makul olculerdeki prostestolara alısık olmalıyız.. bu yonden de taraftara yuklenemeyiz.. herkes birilerini ve yaptıklarını sevcek begencek diye bişi yok.. ama asıl olay o tokicinin yaptıgı konusmadır.. taraftar buna tepkisiz kalamazdı kalmadı da.. yonetimn bunları yemesi de karaktersizligin daniskasıdır.. gs'yi kim asagılayamaz.. eleştirisi varsa gitsin baska yerde yapsın.. acılısta sen eger gs'yi asagılayacak tarzda konusursan protestoya da razı olcaksın arkadas.. 2 hafta once aziz yıldırımın ardaya dediginden kıyamet kopmustu.. asıl kopması gerekn olay budur.. hiç kimse gs ve gs baskanlık makamını asagılayamaz.. taraftarın tepkisi normaldir.. her ne kadr adnanları yonetimde istemesem de bu olayda gs'nin haklarını savunsaydılar sonuna kadar arkalarında olurdum ama nerde o kişilikkk... REZALET..

Ben hayatımda bu kadar ezik, aciz bir başkan görmedim. İstifa et Ednan! O toki başkanını oraya kim çıkardı ulan? O adam ne bok oluyorda söz sahibi oluyor?

Yahu bu adam niye kendine bukadar eziyet cektiriyor, stadi da acti artik. Gönül rahatliyla istifa edebilir.

Polat!

Açıklama artık!

Yeter! Bıktık senin açıklamalarından!

Şuandan itibaren açıklayacagın ilk ve son şey istifan olsun!

Daha da bir şey açıklama!!!

Geçer geçer hepsi geçer gider. Bu gün kendini yarı tanrı sananlar yok olur gider. Mezarlıklar kendini vazgeçilmez sananlarla doludur. Aslolan doğruluktur. Biz doğru duralım eğri belasını bulur.

"Umutsuzluğa düştüğümde tarih boyunca doğruluk ve sevginin her zaman kazandığını hatırlarım. Tiranlar ve katiller olmuştur, hatta bir süre yenilmez sanılmışlardır ancak sonunda her zaman kaybederler."

Gandhi

Cevap: Adnan Polat'dan Açıklama

Başbakan ıslıklanabilir, nasıl Adnan Polat her meydana çıktığında ıslıklanıyor o da ıslıklanır. Demokratik bir ülkede yaşıyoruz sonuçta, ben ıslıklarken önümdekiler alkışlıyordu. Bunda bir sorun yok. Sorun TOKİ başkanının çıkıp stadı sanki başbakan tek başına yapmış gibi konuşup üstüne kulübümüzü aşağılamasıdır.

Adnan Polat ıslıklanır çünkü taraftarların beklentisine cevap verememiştir, dolayısıyla ıslıklmak taraftar için bir haktır diyebiliriz. Başbakanda senin isteklerine cevap verememiştir, adamı sevmezsin de ama onu ıslıklayacağın yer stad değildir. Çık meydanlarda ıslıkla. Senin stadının yapımında az veya çok emeği geçmiş kişiye bunu yapman abesle iştigaldir.

Miting gibi acilis yaptigin icin tebrik ediyoruz seni Adnan Polat. Gercekten spor disinda herseyi düsünmüssün. Müthis bir yagcilik performansi sergiledigin icin kutluyorum seni.

Sorun Protesto değil, protestonun yeri önemli. Böyle giderse hiç kimse hiç bir yere rahat rahat gidemeyecek, rahat rahat konuşamayacak. Birileri kalksa burası özgür bir yerde diye statta Tayyip Erdoğan'a tezahürat yapsa hoşunuza gider mi? Benim gitmez. Tıpkı ıslıklamanın gitmediği gibi. Ama oldu bir kere. Maçta sesi çıkmayanlar kendilerini parçalıyorlardı. Orada hiç mi yoktu Tayyip Erdoğan'ı destekleyen? Adam her iki kişiden birinin oyunu almış. İlla ki orda da birileri buna cevap verebilirdi. Vermediler. Edep Edep Edep..Herşeyin başı.

kimi bulacakmis isliklamak sucmu küfür mü etti ki taraftar gayet dogru bi sekilde islikladilar iyi de yaptilar keske adnan polati da söyle gür bi sekilde isliklasalardi tam güzel olurdu

Toki başkanı aşık olduğum tek kızın akrabası olmasa o kadar ağır küfürler edicem ki. :)

Ben Siyaseti sevmem hatta nefret ederim ne başbakancıyım ne başka birine hayranım benim hayran olduğum insan vardır Ali Sami Yen,Ve aşık olduğum tek takım vardır Galatasaray!!!(Ne Tayyip Erdoğan nede başka birisi beni ilgilendirmez.Beni ilgilendiren tek şey Galatasaraydır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt