Adnan Polat'tan Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Adnan Polat'tan Açıklama

Arkadaşlar ne yazık ki bugün yaşananlar yıllardır kötü yönetilmemizden geldi. Stat yapımını beceremeyip devletten medet umduk. Halbuki son 10 yılda sadece futbolcu transferlerine milyonlarca euro harcayıp parayı çarçur ettik. Avrupadaki başarılarımızı gelire çeviremedik. Klubü kurumsallaştıramadık. En önemlisi de bu işi profesyonellere veremedik.

Arsenal gibi bir küçülmeye gidip kendi statımızı kendimiz yapabilseydik bugün kimsenin ağız kokusunu çekmiyor olacaktık. Toki başkanı gelip o şekilde konuşamayacaktı. Dedim ya devletten medet umdut. Şimdi millet işi gücü bırakıp bizi konuşacak.

Cevap: Adnan Polat'dan Açıklama

Adnan Polat ıslıklanır çünkü taraftarların beklentisine cevap verememiştir, dolayısıyla ıslıklmak taraftar için bir haktır diyebiliriz. Başbakanda senin isteklerine cevap verememiştir, adamı sevmezsin de ama onu ıslıklayacağın yer stad değildir. Çık meydanlarda ıslıkla. Senin stadının yapımında az veya çok emeği geçmiş kişiye bunu yapman abesle iştigaldir.

Elbette geçti ama çok fazla ön plana atıldı son günlerde. Yani haddinden fazla ön plana atılınca bu tepkiler doğdu. Sonuçta orada tek görüşlü insanlar yok. Burada bence herkes suçlu.

ben daha yeni cözdüm bu öfkeyi, bu tepkiyi hahah )))))

ulan, Polat kendisi CHP li degil mi ))))))

yapmayin etmeyin.

adam bu stad icin ugrasmist, Polatta dogal olarak tesekkür etti, davet etti.

ne adamsiniz yeminle ))))

Adnan Polat ıslıklanır çünkü taraftarların beklentisine cevap verememiştir, dolayısıyla ıslıklmak taraftar için bir haktır diyebiliriz. Başbakanda senin isteklerine cevap verememiştir, adamı sevmezsin de ama onu ıslıklayacağın yer stad değildir. Çık meydanlarda ıslıkla. Senin stadının yapımında az veya çok emeği geçmiş kişiye bunu yapman abesle iştigaldir.

Meydanlarda falan işim yok. Ben maç izlemeye gitmişim dakika başı sayın başbakanımız lafını duyuyorum, ıslıklarım tabii. Kimse de karışamaz.

ıslıklayın hocam , takıma küsün gitmeyin maça, hatta digitürkleriniz iptal edin ama gidip o stada zarar vermeyin hevesle beklediğim heyecanla beklediğim stada zarar vermeyin. o minderleri yere atan öküzler defolun fenere gidin.

hiç bir şey galatasaray ın onurundan daha önemli değildir. stat miting alanı değildir.

Konumu itibariyle Başbakan veya Cumhurbaşkanı gibi kişilerden özür dilenmesi normaldir. Bugün stadda yapılanları (siyasi parti mitingi gibi hoparlörlerden verilen sesler, devlet ahalisinin gövde gösterisi yapması gibi) bende doğru bulmuyorum. Ama dediğim gibi kişilerin konumları itibarıyla başkanın veya kulübün özür dilemesi normal karşılanabilir.

Amaaa o toki başkanından yaptığı konuşmanın hesabı sorulmalı. Bütün videoları izleyin adamın konuşmasında kimsenin protesto amacı yok herkes kendi halinde ama söylenenler yenilir yutulur şeyler değil...

Devletin başı konumundaki kişilerden özür dilemek bizden sonuçta birşey götürmez, ama o adamın dedikleri yanına kar kalırsa üstüne birde o sözlere gayet haklı tepkiler gösterildi diye taraftara suç bulunursa yazıklar olsun...

ona yağcılık yapanlarında bu büyük klübü yönetme şansına sahiğ olamaz olmamalıdır. Yaşasın Galatasaray ve Galatasaray lılık.

Protestonun yeri mi olur yahu,böyle birşeyi de ilk defa duydum. Zaten kaç kere görebileceksin adamı hayatında? Şimdi alkışlayayım, yeri gelince ıslıklarım mı denecek?

Neyse bu mevzuu gereksiz, olan oldu. Adnan Polat bu işin altından kalkamadı.

Neden stadın yapımında bize imtiyaz verilmiş gibi konuşuyorsun? Mecidiyeköy'de ova verdik adamlara, zararlı çıktık biz yine de yalakalık yapıyorsun, siyasi propaganda yapmasına izin vermek zorunda kalıyorsun. İş bilmezliğin bu kadarı...

Sorun Protesto değil, protestonun yeri önemli. Böyle giderse hiç kimse hiç bir yere rahat rahat gidemeyecek, rahat rahat konuşamayacak. Birileri kalksa burası özgür bir yerde diye statta Tayyip Erdoğan'a tezahürat yapsa hoşunuza gider mi? Benim gitmez. Tıpkı ıslıklamanın gitmediği gibi. Ama oldu bir kere. Maçta sesi çıkmayanlar kendilerini parçalıyorlardı. Orada hiç mi yoktu Tayyip Erdoğan'ı destekleyen? Adam her iki kişiden birinin oyunu almış. İlla ki orda da birileri buna cevap verebilirdi. Vermediler. Edep Edep Edep..Herşeyin başı.

Her harfine ama önce kalın yaptığım yazılara :005:

Konumu itibariyle Başbakan veya Cumhurbaşkanı gibi kişilerden özür dilenmesi normaldir. Bugün stadda yapılanları (siyasi parti mitingi gibi hoparlörlerden verilen sesler, devlet ahalisinin gövde gösterisi yapması gibi) bende doğru bulmuyorum. Ama dediğim gibi kişilerin konumları itibarıyla başkanın veya kulübün özür dilemesi normal karşılanabilir.

Amaaa o toki başkanından yaptığı konuşmanın hesabı sorulmalı. Bütün videoları izleyin adamın konuşmasında kimsenin protesto amacı yok herkes kendi halinde ama söylenenler yenilir yutulur şeyler değil...

Devletin başı konumundaki kişilerden özür dilemek bizden sonuçta birşey götürmez, ama o adamın dedikleri yanına kar kalırsa üstüne birde o sözlere gayet haklı tepkiler gösterildi diye taraftara suç bulunursa yazıklar olsun...

budur...

Ee ne diyorsunuz reisler Adnan bu olanlardan sonra sarsılır mı, gitme ihtimali var mı bu Hain Adnanın...

Arkadaşlar bizim mecidiyeköydeki arazinin üstünde ne gibi haklarımız vardı. Galiba bu arazinin bir kısmı da bizim kendi arazimizdi. yoksa yanlış mı hatırlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt