Adnan Polat'tan Açıklamalar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklamalar

Cevap: Adnan Polat'dan Açıklamalar

Kendi aranda kapatirsin bunu.. Sen GALATASARAYIN baskanisin. Kamu önünde 2. baskanin biletini kesmek neyin nesidir?

Bence yönetimin ne kadar aciz durumda oldugunun göstergesidir..

Polat keni aranda cözmeyi calisti, hatta bunu toplantida dile getirdi ama Helvaci böyle istemedi.

Polatta helvacinin istedigi gibi yapti, madem böyle istiyorsun, al sana cevabim dedi.

Bilip bilmeden konuşmayın şurada boş boş! Sen ne verdin Galatasaray'a? Senin hayatının 3 katı adam Galatasaray'a hizmet etmiş, sen ne diyorsun?

Adnan Polatı dinle o zaman kardeş sen.Madem inan kıraçı eleştirenlerin Galatasaraylılığını sorguluyorsun.Adnan Polatı dinle.Ömrün kadar senedir kulübün içinde olan başkanı..

inan kirac hayatini vermismis.adamin görevini bile bilmiyor konusuyor.adini bile ilk defa tv görmüstür kesin :)

Beyler , Helvacı'yı ve arkadaşlarını neden istifaya davet etti anlamadım ?
Arkasından işler çevirmiş,Dün başkana istifa edelim dedi..Gizliden imza topluyormuş falan filan..Gs başkanı kuzu değil Aslandır dedi..Yumnruğu vurdu,:D

Yönetime yeni birileri alınabilirmi??

Abdürrahim Albayrak'ı alsa keşke.

GALATASARAY Başkanını böyle yollamak bize yakışmaz, doğru olan devam etmesi. Bence güzelde konuştu, Polat'a karşıydım ama bu saaten sonra Adnan Polat'ın yanındayım. Başka doğru söyledi 3 sene önceye kadar kimse başkan olmak istemiyordu GALATASARAY'a, ne zamanki düzlüğe çıktık herkes başkanlık peşinde.

Hiçbir zaman istifasını istemedim.Hatalar olacaktır ancak istifa etmeye gerek yokktu.Endişelerim vardı ancak bugünki konuşmayla da hepsi yerle bir oldu.Geçen seneki video ve haberlere bakın.Helvacı Haldun Üstünel sorulduğunda nasıl cevaplar veriyor.Üstünel'i yollayan da onun fikirleridir.Tam destek Adnan Polat diyorum.

arkadaslar ben baskanın bugunku konusmasından sanki söyle bişey cıkardım yanılıyomuyum :acılıstakı protestolar basbakana ve kulubumuzun yönetimine muhalif olanların duzenledıgı bişe gibi anladıö mesela helvacının yada muhalefet partinin parmagı olabilir mi sizce ?

Üst Alt