Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Adnan Sezgin İstifa Etti

Sn. Adnan Polat tek başına camiaya meydan okuyor. Ne duayenler, ne kongre üyeleri, ne de taraftar umrunda değil...Sorun bizdemi acaba!!! 105 yıllık G.Saray Spor Kulübünü temsil eden başkandan onurlu ve erdemli bir duruş göstermesini bekleyerek çokmu şey istiyoruz ondan? Ya biz çok safız, ya da Sn.Polat bizimle gerçekten dalga geçiyor..

Ders alınmadığı belli yaşananlardan. Başkan; "aslında haketmedi, görevinde kalmalıydı" diyor. Sezgin istifasını; "faydam olacaksa istifamı sunayım" diye veriyor.

Ne bozacı ne de şıracı suçu teşhis edemiyor, hatayı görmüyor, kabullenmiyor.

Yönetim istifa etmeli ve edecek, bunun geri dönüşü yok. Ya Karabük bizi yenince edecek, ya sonraki hafta A.Gücü yenince edecek yada bir sonraki hafta Fener yenince edecek. :mad:

Admin hala yenilmelerin ardından birşeyler beklemek Galatasaray için şu aşamadan sonra ne kadar geçerli.

Yenilmek neyi ifade ediyo sizi için su aşamadan sonra ?

Bedel ödenmesi için yenilmenin bir fayda sağlamadığını aksine Galatasaray giderek eridiğini görmüyo muyuz.

Bu adamlar yenilince gitmeyeceğinin hiçbişey olmayacağının hala farkında değiliz.

Adnan Polatın yanında yönetici diye hemen akla gelecek adamda kalmadı,kimileri terketti,kimileri küstürüldü,dışlandı;kalanlar da ya mesafeli duruyor,ya da silik tipler...Sorsan çok başarılı addeder kendisini...Adama sorarlar ''Hepsi kötüyse,nasıl bu kadar yanlış adamı bir araya getirdin?,iyi idilerse niye yanında tutamadın?''...İler tutar yanı yok,ben bu kadar fiyasko bir başkan ve yönetim görmedim...

''Efendim Galatasaray etiğinde,geleneğinde başkan devirmek yok!''

O zaman bu etiği-geleneği sorgulamak gerekmez mi?...Her şey yanlış gidiyor,müsebbibi pişkinliğin kitabını yazıyorsa bunun bir çaresi olmazmı? Padişahlıktan beter bu anlayış...

Adnan Polat ne hedefliyor anlamiyorum. Is hayatini düsünüp böyle rezil olmus, bitmis, kücülmüs, ezilmis halde ayrilmak istemiyor bence. Galatasaray menfaatleriyle uzaktan yakindan alakasi yok cünkü. Yönetim bölünmüs, Adnan Polat´i destekleyen 3-4 kisi kalmis yönetimde, Galatasaray´in itibari 5 paralik olmus ama Adnan Polat hala cirpiniyor koltuk icin. Bunun adi Galatasaray sevgisi degildir, düpedüz menfaattir. Artik Galatasaray degerlerini, kültürünü mültürünü bir kenara birakmamiz gerekiyor. Galatasaray´in gelecegi icin Adnan Polat en kisa zamanda indirilmelidir. Yoksa Galatasaray dönüsü kolay olmayacak bir cöküs yasayacak.

Hagi fener maci öncesi geldi ve gene bir fener maci sonrasi gidecek,bu yil bizim icin bitmistir,tek amacimiz küme düsmemek ve futbolu seneye Fatih Terime emanet etmeliyiz.

Kim ne derse desin,bu takimi Terimden baska kimse eski günlerine getiremez.Bu ruhsuz futbolcularin hakkindan sadece Terim gelir,en azindan yapilan bariz hakem hatalarina karsi kulübede disli bir adamin oldugunu hakemlerin görmesini saglar.

klübün ligden düşmesi istemiyorsak dahada berrbat hallere düşmek istemiyorsak adnan polatın istifası dışında hiç bir cözüm yokdur..

adnan sezgin istifa diyerek arazi olmak yok bay polat, istifa ediniz...

Rahmetli Canaydın'a ne kadar haksızlık etmişiz meğer...Meğer başkanlık makamı ne kadar onurlu bir duruş istermişde biz bilmiyormuşuz..Allah yaptığı herşey için Sn.Özhan başkandan bin kere razı olsun, hakkım bin defa helal olsun..

Adnan Polat ne hedefliyor anlamiyorum. Is hayatini düsünüp böyle rezil olmus, bitmis, kücülmüs, ezilmis halde ayrilmak istemiyor bence. Galatasaray menfaatleriyle uzaktan yakindan alakasi yok cünkü. Yönetim bölünmüs, Adnan Polat´i destekleyen 3-4 kisi kalmis yönetimde, Galatasaray´in itibari 5 paralik olmus ama Adnan Polat hala cirpiniyor koltuk icin. Bunun adi Galatasaray sevgisi degildir, düpedüz menfaattir. Artik Galatasaray degerlerini, kültürünü mültürünü bir kenara birakmamiz gerekiyor. Galatasaray´in gelecegi icin Adnan Polat en kisa zamanda indirilmelidir. Yoksa Galatasaray dönüsü kolay olmayacak bir cöküs yasayacak.

Bu yorumun menfaatle olan kısmı biraz daha yumuşak ifade edilebilir miydi diye düşündüm ama bir şey bulamadım.

4 X 4'lük bir yorum olmuş. Özellikle ikinci cümledeki tespite bayıldım.

Elinize sağlık.

Adnan Polat giderse ve herşey daha kötü olursa ne yapacağız ?

Mehmet Cansun'dan sonra Özhan Canaydın'ın gelmesi gibi...

sayın adnan polat lütfen bırakın şu koltuğu yeter artık verdiğiniz zarar,size öyle şeyler söylemek geliyorki içimden ama ceza almak istemiyorum,defol git defolllll

Üst Alt