Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Adnan Sezgin İstifa Etti

Oooooooo sayin Polatin kendini kurtarma yolundaki kelle alma operasyonu baslamis, hayirli ugrulu olsun. Umarim kendisinin de kellesini alan olur.

Vizyonu genis yöneticiler istiyoruz.

helal olsun bir aralar adnan polat sezgin benle geldi benle gitçek gibi laflar yapmıomuydu ?

Serdar Özkan, Ali Turan, Keita, Misimovic, Elano, Kazım, Leo Franco, De Sanctis, Zapata... Arda'nın hali, stad açılışı sonrası taraftara söyledikleri vs..

Birinin bu kadar hatayı yapması için özel çaba sarfetmesi lazım. Adnan Polat'tan kurtulduğumuz gün asıl bayramı yapacağım. Şimdilik sevincim buruk...

Aziz Yıldırım hatalarından ders çıkara çıkara buralara kadar geldi,Ki Adnan Polat onun başardıklarının çoğunu 2 yılda başarabildi.Diyelim gitti Polat.Gelen başkan da hata yapacak emin ol.Adamın alışması 1 yılını alır senin.Ki nasıl çıkacağınıda garanti veremiyoruz.Geçmiş başkanlara bakalım.

Faruk Süren tam bilemiyorum.İyi diyen var,borçları yapan diyen var.

Mehmet Cansun kötü.

Özhan Canaydın kötü.

Adnan Polat kötü.

Şuan Türkiye'de tek başkan Aziz maalesef.Adam sabrede sabrede,öğrene öğrene buralara geldi.Ben bize yansıyan çerçevede konuşuyorum,Adnan Polat'ın kalmasından yanayım.Futbol nasılsa bir şekilde düzelir,hatalardan ders çıkarılacaktır.Adam benim maddi anlamda geleceğe güvenle bakmama sebep oldu,kusura bakmayın.Görüşüme tepkilerinizi de fazla abartı olmadan yapın.:)

Galatasaray'ın futbolu profesyonelce yönetilmedi. Camianın kimyası gözetilmeksizin futbolcu ve teknik direktör değişikliklerine gidildi. Hedefler hep küçüldü. ŞL finallerinden, ligde 4. olabilme hedefine kadar geriledik. Sürekli tribünlerin gazını alma siyaseti güdüldü. Taraftar bölündü. Birleştirici değil, ayrıştırıcı bir yönetim sergilendi. Efsaneler bir bir ezildi. Futbolla şimdiye kadar ilgilenemedik dedi. Bu kulübü amatörce yönettiğini Başkan itiraf etti. Futbolu yönetemediğini ispatlamış kişileri her pahasına görevde tuttu. Camiayı kırdın Başkan, istifa et.

Birde Adnan Polat´ın sadece futboldaki bu berbat tablo için gönderilmeisi istiyormuşuz gibi bir hava var.Alakası bile yok.Amatör branşlarda birtek Erkek Basketbolda olumlu bir Mahmudi hamlesi yaptık.Yaptık ama rakibimiz ÜLKER sponsorluğu ile EL´de büyük hedefler koyarken biz ULEB´te Cafe Crow´numuz ile dandik takımlarla bile boy ölçüşemiyoruz. Shumpert´ı Türk yapmayı becerememe,Nalga olayı gibi fiyasko işlerde cabası. Bayan basketbol,Bayan voleybol,Erkek voleybol şubeleri desen zaten facia .Fener bayan takımının CL finalini izlemek zorunda kalıyoruz.Atletizm desen bir tane yetenekli sporcumuz yok.Hani Adnan Polat efendi tek rakibimiz Fb diyor ya,işte her alanda yıllardır o tek rakibimizin karşısında bizi ezik konumuna düşürdü.

Özhan Canaydın dönemine bakarsak benim için o branşlar müthiş.Ayrıca her branştada gitgide yükselen bir grafiğimiz var.Fener'in branşları ise örnek alacağımız,Fener o branşlara bizim voleybolcular,basketbolcular kümeye giderken başladı yatırıma.

A.Sezgin benden habersiz hiç birşey yapamaz onun yaptiği herşeyi ben yaptim diyen A.Polat'ında istifa etmesi gerekmez mi? Sorarım size

adnan polat kulübü mali olarak cok iyi yerlere mi getirdi? yapmayin arkadaslar,bu polat degilmi elanoyu zararina satip kar ettik diyen.en son misimovic olayi,stancuya verilen 5 milyon euro,yektaya verilen 3.7 milyon euro, zapata gibi bir kaleciye verilen para say say bitmez.

adnan polat bugün bitti....adnan sezgin için benle geldi benle gider dedi...birlikte geldiği isimlerden bi kaç kişi kaldı...herkes gitti...artık sonun geldi polat...daha büyük kelle istiyoruz!!!!

adnan polat kulübü mali olarak cok iyi yerlere mi getirdi? yapmayin arkadaslar,bu polat degilmi elanoyu zararina satip kar ettik diyen.en son misimovic olayi,stancuya verilen 5 milyon euro,yektaya verilen 3.7 milyon euro, zapata gibi bir kaleciye verilen para say say bitmez.

Vallahi fazla fazla verdik ama ben bunu sponsor parasıyla 1,5 milyon dolarlık Carrusca'yı almaya çabalamaya tercih ederim.:).Hem verdiğin örnekler klübün maddi olarak kötü olduğunu göstermez.

hepsini topla 30 milyon euro...şirketlerin birleşmesi yılda 20 milyon euro gibi bi rakam kar sadece...olayı biraz daha geniş bakmayı dene....hatta biraz daha geniş bak adnan polat yeni hiç bi proje üretmedi hep başlanmış bitmemiş şeyleri bitirdi.sporda başarısız ama mali konularda başarılı biri...

Adnan Polat günü kurtarma politikasını en iyi bilen kişidir..En zora düştüğü anda mutlaka bir yeni taktik geliştirir ve bunun mükafatınıda her zaman almıştır. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. (Not: Provakatörler diyeceğime protestocular dedim yanlışlıkla" diyebilecek kadar da esprili bir başkanımız var...)

Özhan Canaydın dönemine bakarsak benim için o branşlar müthiş.Ayrıca her branştada gitgide yükselen bir grafiğimiz var.Fener'in branşları ise örnek alacağımız,Fener o branşlara bizim voleybolcular,basketbolcular kümeye giderken başladı yatırıma.

Abi eğer gerçekten vizyonu olsaydı,önemseseydi Cafe Crown ile çoktan ilişkiyi kesmişti .Koskoca Galatasaray başka sponsor mu bulamıyor?Cafe Crown ne veriyor?2 milyon dolar transfer bütçesi.Onu Galatasaray kendi kasasındanda rahatlıkla verir. Galatasaray şampiyonluk yarışında her dalda en iyisini hedeflemelidir,Galatasaray EL oynamalıdır .Galatasaray´a yakışan budur.Voleybol şubelerinde ise değişen hiçbir şey kusura bakma .Oraya fazla yatırım yapacaklarını sanmıyorum,gelecek için ışıkta vermiyor o şube.

adnan polat artık istifasını vermeli. bu ne yüzsüzlüktür ya. ulen hala lig devam ediyor diyor herif. kesin kafa yapıyo bizle bu. yahu bi gitte su ugursuzluk basımızdan gitsin. sen geldin geleli belimiz dogrulmadı.

adnan polat sezgini ve hagiyi kendini kurtarmak için sona saklıyordu

onları gönderir kendi kalır

Sonunda beeeeee..

Çok derinlerde biraz olsun haysiyet oldugunu farketmemiştim.. Çok şükür yarabbi..

Başkan ı takdir ediyorum, çok güzel bir strateji belirlemiş, tepkilerin kendisine gelmesine mani olabilmek için 3-4 kademeli bir kalkan oluşturmuş, önce Frank, sonra Hagi, sonra Sezgin ve sonra yine Hagi sıralamasıyla bir yıl daha başkan olarak kalmayı garnatiledi!

Üst Alt