Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Adnan Sezgin İstifa Etti

Başkandan müthiş tespit ve analiz geldi; "Topun 5 santim aşağı inmesiyle tur gelecekti ancak top girmeyince tur da gelmedi." Vayyy be, kader işte!!! Gülermisin ağlarmısın ya, şaka gibi...

Başkandan müthiş tespit ve analiz geldi; "Topun 5 santim aşağı inmesiyle tur gelecekti ancak top girmeyince tur da gelmedi." Vayyy be, kader işte!!! Gülermisin ağlarmısın ya, şaka gibi...

Basın toplasında öyle bişey demedi. Kalınlaştırdığım kısım.

Daha kötüsü var;

"Galatasaray'da hedefler bitmez, önümüzde önemli maçlar var. Galatasaray bir noktada Türkiye Ligi'nin şampiyonunu belirleyecek konumda. Şampiyonluk adaylarından 3 tanesi Türk Telekom Arena'ya gelecek."

Daha kötüsü var;

"Galatasaray'da hedefler bitmez, önümüzde önemli maçlar var. Galatasaray bir noktada Türkiye Ligi'nin şampiyonunu belirleyecek konumda. Şampiyonluk adaylarından 3 tanesi Türk Telekom Arena'ya gelecek."

Bahsetiği maçı hepimiz biliyoruz eğer o maçta yenilirsek cidden başkanın dediği çıkacak şampiyonu belirlemiş olacağız.

Sn.Adnan Polat; koskoca camiayı nasılda parmağında oynatıyorsun, hepimizi maymuna çevirdin sana helal olsun..

Ntvspor manşetine bakın !!

Galatasarayda Adnan Sezgin Depremi

Ayy nede üzüldüm,Camia sarsıldı..

Gecesporları başladı..

Hagi'yi niye götürmümiş kendisiyle birlikte? Adnan Polat ve Hagi de gitmeli. Seneye de bu adamlarla devam edersek orta sıraların takımı olur gideriz.

demekki Adnan'lar diyemeyecegiz artik.

yetmezz Adnan baskan. Senin de gitmen lazim. Derhal!!

Mustafa Turgun: Adnan Sezgine Haksızlık yapıldı..Daha üzün süre tutularak yıpratılmasına neden olunulmuş..

Ntvspor açın

Daha kötüsü var;

diger arkadasin dedigi gibi demekki hepsine yenilmeyecegiz yada yenmeyecegiz:)

birilerine satacakmiyiz ne maci:)

Yönetime yeni kişiler şuan için alamıyor diye biliyorum..Anca güven tazelemesi yapıp yeni liste yaparsa oluyor diye biliyorum..O yüzden eksik kadro gidiyorlar..

Üstünel falan hiç yönetime girermi,Üstünel başkasının listesinde olacaktır.Öztürk falan..Bu yönetime kimse gelmez..

adnan polat sezginin istifasını kabul ettiğine göre ayrılmaya hiç niyeti yok yoksa istifasını kabul etmez erken seçim kararı alırlardı giderlerse birlikte giderlerdi.

Gerçi benim için sezginin gitmesi yönetimin değişmesi gibi birşey o kadar boş ve zararlı bir adam.

Menşure dedukleri kiz senmisun,Alemin dilundesin o kadar güzelmisun, Eğdim finduk dalini, gel peşume peşume,Adini bilmeyirum adin olsun Menşure, Finduk toplamak için eğdum finduk dalini, Ben acirum acirum Menşurenin(Adnanimun) halini, bize gölge edeyi finduğun yapraklari, Kiz sana haram olsun Çayeli topraklari Arena Topraklari Cimbombomun yollari Hoba alaşşaa sabah sabah neşem yerine geldi. Darisi Polat Efemdi nin başına.

Üst Alt