Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Adnan Sezgin İstifa Etti

Adnan Polat diyor ki; "Şampiyonluğu belirleyen takım olacağız" Sanırsın ki Bucaspor başkanı, şaka gibi bir şey bu ya...Vizyonumuz yerlerde sürünüyor, çok yazık çokk..

Koskoca Galatasarayın başkanına bak şampiyonu Galatasaray belirleyecek diyor.Galatasaray şampiyonluğa oynuyor diyecekken.Yazıklar olsun!

Hani "Beni asacaksa taraftar asar" diyordun Sn.Polat...Ne oldu, taraftarıda sallamıyorsun işte..O' da yalanmış demek...

kesin bu sözleri söyleyerek bizle dalga geciyor. ulan git arkadaş git. olmuyo işte nereyi tutsan elinde kalıyor. sen ancak 2. baskan olabliyormussun. 1. baskanlık sana büyük geldi. istifanı ver. ya da genel kurula git.. biraz utanman varsa tabi

Futbol antremanimdan geliyom. BlackBerry'den dogru bir arkadasim mesaj yolladi. Galatasaray'da istifa var diye. Fakat ismini israrla söylemek istemedi (yalaka iste) Gheorghe Hagi oldugunu sanip, bilgisayarimi actim. Adnan Sezgin'in istifa haberini okuduktan sonra, inanilmaz derecede sevindim.

Ama bu istifa kesinlikle yeterli degil. Sezgin ile birlikte sayin Adnan Polat ve yönetimini istifaya davet ediyoruz taraftar olarak.

Hepiniz Mali kongrede sonu gelir gibisine konusuyorsunuz, ne var ki bu 'mali kongrede' tam olarak?

Takke nin düşüp altında kel olup olmadığının görüleceği yerdir mali kongre.

Eğer tablo kötü ise, kimse Adnan Polat 'ı savunamaz artık. Ardından olağanüstü genel kurul ve istifa kararları açıklanabilir.

Hakan Sükür'ün ahi tuttu Polat'a. bu adamin isleri bundan sonra asla iyi gitmez. yol yakinken biraksin.

Adnan polat'ın ruh ve akıl saglıgı yerinde degil burdan gerekli yerlere cagrıda bulunuyorum topluma zararlı bu insanları rehabilitasyon merkezlerine alalım lütfen

Bu Polat'a ne kadar sovsem azdir, insan bu kadar mi yuzsuz olur ya? Adam'in yaptigi aciklamaya bak, resmen dalga geciyor bizimle! Allah seni bildigi gibi yapsin, sen Adnan Sezgin'i holdinglerine al da onlarda batsin Polat efendi. Uyeligini iptal etmek gerek senin.

Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Olağanüstü Toplantı

Böyle bişey yapsalar 1 sene daha dayanabilirim bu yönetime :

Hagiyi yolasınlar , takımın başına Tugay geçsin ,Mustafa,Baris,Ayhan,Aydin,Serkan,Balta,Zapata,Gyokan kadro dışı bırakılsın onların yerine A2 den oyuncular gelsin Tugay onları hazırlasın ve gelecek senenin takımını kuralım ....

Ve tabı Adnan Sezgine yol verelim ....

bencede aynen katılıyorum

Aklı selim kongre üyeleri mutlaka gereğini yapacaktır.26 Mart'ı bekleyelim...

Mr President kendince son sansi Terimi getirmek icin baslamis islere. Beceriksiz olunur da, taraftari bile bile kandirmak nedir ya, insanlarin 'kulüpte ne pis isler dönüyor' düsunmesi bile yönetimin ihaneti'nin ve onursuzlugun göstergesidir.

Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Olağanüstü Toplantı

ben bu adamin bize fazla zarar verdigine inanmiyordum sahsen

polat kovduguna gore simdi daha eminim

Üst Alt