Adnan Sezgin | Sportif Direktör - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Cevap: Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Adnan Sezgin'e kızılmalı, ama abartılmamalı. Çünkü ona bu güveni ve desteği veren Adnan Polat'tır. Sonuçta Adnan Sezgin para ile çalışan bir profesyonel. Yaptığı bütün işleri yönetim dahilinde tanınan imkanlar ve istekler doğrultusunda yapıyor. Ben burada Adnan Sezgin'in avukatı değilim, ama gerçekler bu.

Yönetimin sportif açıdan zihniyeti değişmediği sürece ki değişmeyecek gibi. Artık zorlamanında bir yararı yok. Bence düzlüğe çıkmak için tek yok seçim.

Adnan Sezgin'e kızılmalı, ama abartılmamalı. Çünkü ona bu güveni ve desteği veren Adnan Polat'tır. Sonuçta Adnan Sezgin para ile çalışan bir profesyonel. Yaptığı bütün işleri yönetim dahilinde tanınan imkanlar ve istekler doğrultusunda yapıyor. Ben burada Adnan Sezgin'in avukatı değilim, ama gerçekler bu.

Yönetimin sportif açıdan zihniyeti değişmediği sürece ki değişmeyecek gibi. Artık zorlamanında bir yararı yok. Bence düzlüğe çıkmak için tek yok seçim.

Bende öyle düşünüyorum ama insanda biraz yüz olur.Belli ki başarısızsın sen bırak.Yinede dediğin gibi asıl problem Yönetim zihniyeti.

Ulan bu kadar başarısızlık ortadayken bu sportif direktör neden hala burda???????

Kaç tane TD başını yediniz lan, takım hala b.k gibi.

Başkan bu adamı korumak için koskoca SPOR KÜLÜBÜNÜ harcıyor.

Topyekün defolun.

Bakalım kankan sana kendi holdinginde iş verecekmi? Beleşe Galatasaray'ın parasını yedin aylarca utanmadan sıkılmadan... Şaibeli işlerin de cabası...

Ama senin rezil kepaze olarak gönderilmeni de gördük ya içimiz soğudu bari... Hadi şimdi başka kapıya nerede beleş oraya yerleş...

Cevap: Adnan Sezgin | Eski Sportif Direktör

Aslında düşündüm de işini gayet iyi yapıyordu. Haldun Üstünel gibi kulübün parasıyla show da yapmıyordu. Sanırım çok özleyeceğiz kendisi.....

tamam lan bu kadar sallayabildim, fazlası yok.

Üst Alt