Adnan Sezgin | Sportif Direktör - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Cevap: Adnan Sezgin | Eski Sportif Direktör

Adnan Polat öyle birini getirirki şimdi görev, inanın Adnan Sezgin'i bile mumla ararız.Balık baştan kokar.Başımızdaki zihniyet kökten temizlenmedikçe iki yakamız bir araya gelmez.

Sevimsiz bir insanda, sicakkanli degildi, Hollanda'da takimi 500 km uzakliktan desteklemeye gelen taraftara bile iyi davranmayan, hakaret eden bir insandi... Gitmesi iyi olmus, daha iyisi gelir umarim..

Benim anlamadigim birsey var.. Adnan Sezgin gitti diye, Stancu Messiyemi dönecek? Ayhan, Xavimi olacak? Her sey güllük gülüstanlikmi simdi? Adnan Sezgin ha simdi gitmiz, ha sezon sonu gitmis. Taraftar sanki sampiyon olmus gibi seviniyor istifa etti diye, kisa vadede ne degisecek arkadas? Gelecek sezonun transferleri simdi yapmak zorundayiz, yokas tren kacmis olur ve seneyede husran olur.

Adnan Polat o koltukta oturmak için çok kişinin canını acıtacak.Ama kendiside iyi biliyorki sıra ona geliyor,hemde çok kısa süre içerisinde inşAllah.

Mümkünse gider ayak BA2MH' ıda uçurursa çok makbule geçecek.

Bütün dertlerin sorumlusu teknik direktörlermiş, zerre kadar hatan yokmuş, sen gidince başkan anlattı.

Adnan polat sezgini zaman geçsin taraftarın öfkesi azda olsa dinsin diye böyle yaptı.sezgin 3-4 kere istifa etmiş ama kabul etmemiş şimdi kabul etti nie taraftar sinirli o yüzden sinirin azalması için.amma uyanık bu polat.

Düşmanım bile olsa insanlara acıyorum adnan sezgini gördüm twde istifa sonrası arabaya biniyordu ona bile acıdım yaw adamın yüz ifadesine :eek:

Adnan polat sezgini zaman geçsin taraftarın öfkesi azda olsa dinsin diye böyle yaptı.sezgin 3-4 kere istifa etmiş ama kabul etmemiş şimdi kabul etti nie taraftar sinirli o yüzden sinirin azalması için.amma uyanık bu polat.

Adnan Polat bunu hep yapıyor..Şimdi yeni kurbanlar alacak kulübe..

Üst Alt