Adnan Sezgin | Sportif Direktör - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Cevap: Adnan Sezgin | Eski Sportif Direktör

bu adamın yeri şanlı Galatasaray tarihi bölümü olmamalı.. silin gitsin yada çöp kutusuna gönderin.

Bundan bir kaç ay önce gitmiş olsaydın şimdi giden Adnan Polat olacaktı.. Bir dahaki sefere artık..

bu zamana kadar yaptığı en iyi hizmet...bu gidişle gs'ye yakışmayan oyuncu transfer mantalitesi de(isimsiz,ucuz,sakat vb.) değişir umarım.

64805.jpg

Büyük adamdi.

sudokumu o boynundaki allah cezani vermesin:)

sanki bir tek 3 u birakmislar oda onu bulmus guluyor:)

Bu Kalp Seni Unuturmu . Yarin Adnan Sezgin icin ozel bir veda klibi yapacam, bu kalp seni unuturmu calacak arkaplanda :D

Açıkcası, Adnan Sezgine kızamıyorum malum ona transfer bütçesini veren ve göreve getiren kişi Adnan Polat

Sırf haksız yere çok fazla üstüne gidildiği için destekliyordum, hâlâ da destekliyorum. Öyle bir noktaya getirildi ki, sanki her şeyin sorumlusu bu adam.

Aslında düşündüm de işini gayet iyi yapıyordu. Haldun Üstünel gibi kulübün parasıyla show da yapmıyordu. Sanırım çok özleyeceğiz kendisi.....

tamam lan bu kadar sallayabildim, fazlası yok.

Şu yoruma çok uyuz oluyorum sanki kendi kafasından yaptı transferleri Haldun Üstünel.Senin için demedim yanlış anlama medyada bazı adamlar var bunu söyleyip duruyorlar.

erken baslamisiz, aslinda bir kac yil sonra hep iyi olmaya basliyordu...

Ayni Skibbe gibi, zamaninda küfür yiyen, bir kac yil sonra birden cok güzel futbol oynatiyordu deyip cikti... cok komik taraftariz

Hahahaha, 6 kez istifasini sunmus :-) Adnan I gitti, sira Adnan II'da.

OH BEEE!

Üst Alt