Adnan Sezgin | Sportif Direktör - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Cevap: Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Deli Cevat diyor ki;2012 adnan çok yanlış yaptı. adnan sezgin sportif traktör olduysa hagi nin değil selçuk yulaf' ın t.d olması lazımdı. Hem kazı kazandan tır da kazanmalı. Yoksa hububat fiyatları da artar.

Bu yönetim çileden çıkaracak insanı tiksinti geldi yeminle tiksinti.Adamlar geldiğinden beri olumsuzluklar çoğalarak artıyor takımda.:mad:

ALLAH çok buyuk ya bizi bu duruma çağresizliğe umutsuzluğa düşürdüler ya Allahınızdan bulun ayıp be ayıp...

Buna Galatasarayı gerçekten düşünen ve etkisi olabilecek insanlar engel olsun .Resmen adam seneyede transferleri bizzat yapması için görevlendirilmiş.Daha çekiceğimiz çok çile olur bu düzen değişmezse 14 yıl şampiyon olamadığımız yıllara döneriz.

Bu herife bi Petre havası çalınmadan gitmiycek anlasılan o yürekteki taraftarlar susmaz umarım ilk samiyendeki maçta

Ebru Köksal, ECA-Avrupa Kulüpler Birliği yönetim kuruluna bile seçilen yeni müdürümüz tamam buna sevindim.

Ama sen bırak git şu kulübü, yeter artık seni bırakıcakları yok.

Bari sen bırak!

AdnanSezgin_B1661.jpg

Beyfendi(!) yarın (28 ekim) GSTV'de herşeyi yanıtlayacakmış. Şifresiz yayın olacakmış , mış :)

Ne insanlarımız var; geleceği elinde tutup sıksa, suyunu çıkarır. Belki de Dünya'ya yön verir. Ancak bu adam gibi haklı ya da haksızlıkla o koltuğa oturup, fütursuzca ve basiretsizce iş yaparak bir camianın gidişatına ve geleceğine yön veren insanları görünce çıldırıyorum. Daha istifa etmekten aciz, ne idüğü belirsiz olan bu şahsın; ne yaparsa yapsın, üstleri tarafından korunmasını anlamış değilim. Madem artık profesyoneliz, artık bir kurumuz, artık bir dernek değiliz; madem sevilmeyen, işini ciddiye almayan kişilerin işine son verin. Ülkemizde binlerce tane, futbolla ilgisi olan Galatasaraylı profesyonel var. Çok mu aradınız bu adamı? Anlayın işte YA-PA-MI-YOR!

Kendileri bu sezon Serdar-Ali-Batdal-Musa-Çağlar transferleriyle takımın yerli kalitesini hayli yükseltmiştir.

Yok abi Adnans A.Ş. Bizi küme düşme hattına düşürmeden gitmezler. Belkide seneye bankasya da oynayacz bunların yüzünden.

Geleneksel 6. küçük adnan istifası dün gerçekleşmiştir, büyük adnan ''olmaz öyle şey sen bu takımdasın'' demiştir.

Üst Alt