Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli"

Cevap: Fatih Terim gelmeli

Niye bu durumda olduğumuz belli oluyor!Uefa kupasını getiren,4 sene üstüste şampiyonluk getiren F.Terim'e nerdeyse küfür edilecek.F.Terim'in gelmesini istemeyebilirsiniz ama adamın T.Direktörlüğünü tartışmayın.

Fatih Terim'i futbol şubesinin başına tam yetkiyle, işine kimse karışamayacak şekilde getireceksin.Hocalık görevinide Tugay Kerimoğlu'na vereceksin bak nasıl oluyor.

Niye durumda olduğumuz belli oluyor!Uefa kupasını getiren,4 sene üstüste şampiyonluk getiren F.Terim'e nerdeyse küfür edilecek.F.Terim'in gelmesini istemeyebilirsiniz ama adamın T.Direktörlüğünü tartışmayın.

Aynen öyle. Bu kendini begenmisligi anlamiyorum ben. Fatih Terim insan degil mi? Bir kere basarisiz olamaz mi? Yanlis kararlar veremez mi? Robot mu bu adam? Fatih Terim disinda hicbir basarisi ve tarihi olmayan Türk futbolunu ne saniyorsunuz siz? Kimler geldi, kimler gitti, kim kalici basari sagladi? Sonuclara bakacaksiniz. Bugüne kadar kac kere sokaga döküldüyseniz, hepsini Fatih Terim´e borclusunuz. Öyle veya böyle. Türk futbolcularla sistem futbolu oynayamayacagini Hiddink sayesinde görüyorsunuz iste. Sizinkisi bos laf. Fatih Terim Türkiye´nin tartismasiz 1 numarasidir. Dünyanin da sayili TD´leri arasindadir. Kendi taraftarindan görmedigi saygiyi yurt disinda görüyor merak etmeyin

fatih terim zamanında şu kadar futbolcu geldi gitti diyorsunuz. peki ondan sonra alınan ve hala oynayan kaç futbolcu var yenilerden kewell-baros başka gerisi geldi gitti. transfer sorumlusu yönetimdir.

fatih terim yerine lucescu da gelebilir. ( yönetimde bazı şeyler değişmezse futbola gerekli yatırımları yapmazsan kim geldiğinde başarılı olurki)

fatih terim diyorum başkada bişey demiyorum..... karakterine sallamayın burdan hatalar vardır elbet....

fatih terimi eleştirmek yerine destek oluncak biri kaç tane adam yetiştiki söyleyin.

taraftarın hatası bu işte, destek olacağımıza hemen eleştiri yapıyoruz. misi ye kaç kere sahip çıkıldı stadta- kendi futbolcumuzu ıslamadıkmı? sonra

başarı bütünleşirsek,inanırsak olur. (bursa-trabzon kadrosu bizden çok mu iyi)

biz inanmıyoruzki futbolcular nasıl inansın.......

fatih terim gelir sistem-disiplin-adam gibi kadro kurar yarım sezonda istediğimiz seviyeye geliriz.

bıktım artık şampiyonlar ligine çıkamamaktan,,, en son çoştuğumuz maç benfica-galatasray maçıdır.

takımın başına gelebilecek tek isim fatih terimdir benim için.

Ahmet dedehayır bi sus,senin de ne olduğunu biliyoruz,çıkmış açıklama yapıyor birde yüzsüz adam.

Burda benim gibi düşünen arkadaşların olması hoş.Fatih Terim öyle kolay harcanacak birisi değil.İnşAllah kendi adıma temenni ediyorum takımın başına tekrar gelir.

fatih terim zamanında şu kadar futbolcu geldi gitti diyorsunuz. peki ondan sonra alınan ve hala oynayan kaç futbolcu var yenilerden kewell-baros başka gerisi geldi gitti. transfer sorumlusu yönetimdir.

fatih terim yerine lucescu da gelebilir. ( yönetimde bazı şeyler değişmezse futbola gerekli yatırımları yapmazsan kim geldiğinde başarılı olurki)

fatih terim diyorum başkada bişey demiyorum..... karakterine sallamayın burdan hatalar vardır elbet....

fatih terimi eleştirmek yerine destek oluncak biri kaç tane adam yetiştiki söyleyin.

taraftarın hatası bu işte, destek olacağımıza hemen eleştiri yapıyoruz. misi ye kaç kere sahip çıkıldı stadta- kendi futbolcumuzu ıslamadıkmı? sonra

başarı bütünleşirsek,inanırsak olur. (bursa-trabzon kadrosu bizden çok mu iyi)

biz inanmıyoruzki futbolcular nasıl inansın.......

fatih terim gelir sistem-disiplin-adam gibi kadro kurar yarım sezonda istediğimiz seviyeye geliriz.

bıktım artık şampiyonlar ligine çıkamamaktan,,, en son çoştuğumuz maç benfica-galatasray maçıdır.

takımın başına gelebilecek tek isim fatih terimdir benim için.

Murat gel oturalim ve dogrulari görüp, dogrulari konusmaktan korkmayalim.

Fatih Terim hicte iyi bir tercih olmaz, Fatih Terim demek, Galatasarayin gelecek 15 yilini - en az - calmak demek.

Bunu yapmaya ne senin hakkin var, nede benim.

fatih terim gelipte hakan baltayı banko oynatırsa görürüm ben terimcileri büyük olasılıklada banko oynatır..

poffff.millet suratımıza tükürse Yarabbi şükür diycez yeter be.adam bizim zor zamanımızda karizmasını çizmesin diye gelmedi.gelmeyi de bi kenara koy,teknik direktörü olan bir kluple görüşmem diyip açık kapı bıraktı sonra da kabul etmedi.kendi egosunu tatmin etti.gelmesin.yetti be.zamanında luce fatih terim yüzünden harcanmasaydı şu anki durumumuzu bir düşünün.geri gelmesi gereken biri varsa o terim degil,lucescudur.

poffff.millet suratımıza tükürse Yarabbi şükür diycez yeter be.adam bizim zor zamanımızda karizmasını çizmesin diye gelmedi.gelmeyi de bi kenara koy,teknik direktörü olan bir kluple görüşmem diyip açık kapı bıraktı sonra da kabul etmedi.kendi egosunu tatmin etti.gelmesin.yetti be.zamanında luce fatih terim yüzünden harcanmasaydı şu anki durumumuzu bir düşünün.geri gelmesi gereken biri varsa o terim degil,lucescudur.

yav kardeş iyi hoş diyorsun,lucescunun yaptıkları hele hele bizden sonrası falan süper ama..

samimi olayım,ben adamın oynattığı futboldan tiksiniyordum be renkdaş..

öyle oynatacaksa yemişim kupasını,şampiyonlar ligine gitmeyi..

yav kardeş iyi hoş diyorsun,lucescunun yaptıkları hele hele bizden sonrası falan süper ama..

samimi olayım,ben adamın oynattığı futboldan tiksiniyordum be renkdaş..

öyle oynatacaksa yemişim kupasını,şampiyonlar ligine gitmeyi..

vay beee o zaman mourinho teknik direktör falan degil.ya bırakın bu işleri.ne futbolu,yemişim futbolunu.barcelonaya nou kamp da gol atarken orgasm oluyordum.gecin bu işleri.büyük takımsan yeneceksin!şimdi herkes bizimle kümeye diye dalga geciyor,o müthiş futbolu bize oynatan terim ve harika futbolla kadıköyden 6 yedik.terim degil başkası 6 yedirseydi bırakın gerigelme ihtimalini adı bile anılmazdı.ben güzel futbol degil,o stadda şampiyonlar ligi maçı izlemek,şampiyon olmak,barcaya,reale kafa tutmak istiyorum.fatih terim alsın futbolunu sigara yapıp klubede içsin!

vay beee o zaman mourinho teknik direktör falan degil.ya bırakın bu işleri.ne futbolu,yemişim futbolunu.barcelonaya nou kamp da gol atarken orgasm oluyordum.gecin bu işleri.büyük takımsan yeneceksin!şimdi herkes bizimle kümeye diye dalga geciyor,o müthiş futbolu bize oynatan terim ve harika futbolla kadıköyden 6 yedik.terim degil başkası 6 yedirseydi bırakın gerigelme ihtimalini adı bile anılmazdı.ben güzel futbol degil,o stadda şampiyonlar ligi maçı izlemek,şampiyon olmak,barcaya,reale kafa tutmak istiyorum.fatih terim alsın futbolunu sigara yapıp klubede içsin!

usluba bak :D

pardon kardeş benden çok biliyormuşsun :)

bu forum kendini ispat forumu mu oldu??

Üst Alt