Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli"

Cevap: Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli"

lucescu veya gerets bu takımın kurtuluş yoludur .

terimin gelmesi ile pek birşey değişmez bi arda daha iyi oynamaya başlar .

Rijkaard gittiğinde istediğim tek adamdı açıkcası,onun sahanın kenarda oluşu bile beni kaybetmeyeceğimize inandırıyor,o hep gönlümde çok ayrı yerde kalacak,Hagi saha içinde..Fatih Terim kenarda..

Umarım mesajımız iletilmiştir..

Fatih Terim Galatasaray'ı reddederek büyük bir akıbet yarattı. Bence söylenenlerden fazlasını hak ediyor. Eğer görevi kabul etseydi Florya'nın anahtarını isteyecekti ve Adnan Polat denen futbolu aşmış filozof, eleştirilere mali yapıda başardıklarıyla cevap veren bu adam, buna izin vermeyecekti. Sorunlar olacaktı. Kimileri Abdullah Avcı diyor, bakın ona, neden bugün Galatasaray'dan teklif gelse gitmem diyor? Çünkü o da bu kulüpte insanların kandırıldığını biliyor. En iyisi böyle düzgün adamlarla çalışmamak. Bakalım yolumuza.

Adnan Polat sene sonuna kadar bizi kandırmak için Tugay'ı başa geçirir. Sene sonunda da eğer tarihin en rezil başkanı sıfatından kurtulmak isterse Lucescu'yu getirir.

Steve McClaren ile görüşülse ya keşke.

Artik yabancilara kuskuyla bakiyorum. Basarili olmalarini saglayacak ortam yok su anda Türkiye´de. Ilerledigimizi düsünürken her sene geriledik. Bugün dipteyiz bence. Böyle durumlarda en ideal adam herzaman Fatih Terim´dir. Ondan baskasi da bu durumdaki Türkiye´de basarili olamaz. Cok eminim bundan.

lucescu gelse bu kadro bile iş çıkarır adam bu işi resmen bilimsel yapıyor terim ise psikolojik bir teknik adam , taktikle değil presle motiveyle yapıyor hagi ise ikisinin karışımını yapmaya çalışıyor.......

seçim sizlerin arkadaşlar. sizce hangisi başarılı olur......

Önce yönetim, sonra futbol..

Futbol takımını yönetemeyen yöneticiler olduktan sonra kim gelmiş kim gitmiş ne önemi var ki? :)

Olağanüstü kongreden başka şansları kalmadı. Gelen ve gidenin hesabı yok.

Fatih Terim gelirse Adnan Polat o cok sevdigi mali islere yogunlasir iste :) Karisirsa agzini burnunu kirar Polat´in. Ama Türkiye´de calismak istemiyor iste. O yüzden en dogru adami simdiden bulmamiz gerekiyor. 13 hafta zamanlari var. Arayip bulsunlar.

Terim'i sevmem ki gelmesini de istemem. Fakat yeni birseyler yaratacaksa yeni bastan herseyi kurgulayacaksa artik ona bile evet derim ama herseyi yeniden kurgulayacak ve ust uste eklereyek ilerleyeceksek. Yok artik bir daha td hatasi transfer hatasi kaldiramaz bu kulup. Gøruyoruz fark nerelere geldi.

Kim yeniden dønemin getirdigi sartlara gøre yapilanip genc bir kadro kurarak ust uste ekleyerek yapacaksa o gelsin. Terim yapar derseniz o bile gelsin. Artik isler inanilmaz boyuta geliyor dagildik yeteri kadar.

Edit: Terim'i hic istemesem de Terim'in søyle bir avantaji var yazilanlara gøre. Florya'nin anahtarlarini istiyormus. Hani Terim'in futbol bilgisi nerede bizim yønetimin futbol bilgisi nerede. Takim bundan daha beter olmaz aksine kim yønetimi futboldan uzak tutarsa o kadar basarili olur. Terim karistirmaz deniliyorsa ben gectim cogu seyden artik gelsin o gelsin.

Edit: Terim'den varsa farkli bir isim Florya'nin anahtarini isteyen o gelsin. Yoksa bøyle bir isim yønetim her gelene herseye mudahale edecekse Terim gelsin kesin gelsin hemen gelsin :)

Terim'i sevmem ki gelmesini de istemem. Fakat yeni birseyler yaratacaksa yeni bastan herseyi kurgulayacaksa artik ona bile evet derim ama herseyi yeniden kurgulayacak ve ust uste eklereyek ilerleyeceksek. Yok artik bir daha td hatasi transfer hatasi kaldiramaz bu kulup. Gøruyoruz fark nerelere geldi.

Kim yeniden dønemin getirdigi sartlara gøre yapilanip genc bir kadro kurarak ust uste ekleyerek yapacaksa o gelsin. Terim yapar derseniz o bile gelsin. Artik isler inanilmaz boyuta geliyor dagildik yeteri kadar.

Galatasaray´i gectim, Türk futbolu dibe vurdu gercek anlamda. Bu durumdaki Türkiye´de kariyerli bir TD´nin de basarili olma garantisi yok. Yabanciya soguk bakiyorum o yüzden. Türk futbolu futbol degil cünkü. Cok farkli birsey :) Böyle durumlarda basarili olacak tek adam var Türkiye´de. O da Fatih Terim´dir. Ama gelmeyecek iste. Söyledigi sözü yemek istemiyor. En dogru secim ne olur bilemiyorum. Cok iyi düsünmek gerekiyor. Zamanlari da var. Her hafta toplanti yapsinlar bu konuyla ilgili. Isleri ne?

Fatih Terim Galatasaray'ı reddederek büyük bir akıbet yarattı. Bence söylenenlerden fazlasını hak ediyor. Eğer görevi kabul etseydi Florya'nın anahtarını isteyecekti ve Adnan Polat denen futbolu aşmış filozof, eleştirilere mali yapıda başardıklarıyla cevap veren bu adam, buna izin vermeyecekti. Sorunlar olacaktı. Kimileri Abdullah Avcı diyor, bakın ona, neden bugün Galatasaray'dan teklif gelse gitmem diyor? Çünkü o da bu kulüpte insanların kandırıldığını biliyor. En iyisi böyle düzgün adamlarla çalışmamak. Bakalım yolumuza.

Yanlışın var. Abdullah Avcı, sezon ortasında teklif için, muhabirlerin söylediği üzerine, "şu an teklif gelse gider misiniz" Sorusuna, "Şu an kesinlikle gitmem. Sezon sonunda, sağlıklı olarak oturulur görüşülür bu işler." diye cevap vermişti, Rijkaard krizinden sonra.

Taraftar 3 macta Imparator Terim diye bagirsin gelir. Hem yønetim uzerinde hem de Terim uzerinde biraz baski olusur bu sekilde. Terim Florya'nin anahtarini istediyse yønetim vermek zorunda kalir ve Sezgin'i bile saf disi ederler. Terim'de zaten tribunler surekli Imparator diye yankilanirsa zannetmem geri cevirecegini.

Bu saatten sonra bu kulüpten içeri yabancı hoca sokan adamın kafasına sıkarım. Ulan bir de nazi yapıyormuş gibi her getirdikleri teknik adamın arkasından "kimyamız uyuşmadı" diyorlar. Beyler, uyanma vakti. 21. yüzyıl ve Galatasaray Spor Kulübü'ndeyiz. Sizin kimyanızla uyuşacak teknik adam yaratılmadı. Futbolu çok iyi biliyorsanız verirseniz Adnan Sezgin'in eline. Ne de olsa eski menajer. Bu kulüpte bu yönetim oldukça bundan sonra yabancı bir adam hayal etmeyin.

Yanlışın var. Abdullah Avcı, sezon ortasında teklif için, muhabirlerin söylediği üzerine, "şu an teklif gelse gider misiniz" Sorusuna, "Şu an kesinlikle gitmem. Sezon sonunda, sağlıklı olarak oturulur görüşülür bu işler." diye cevap vermişti, Rijkaard krizinden sonra.

Beşiktaş'ı 2-1 mağlup ettikten sonra pazartesi akşamı Ligtv'ye çıktı. Ağzından bizzat net duydum o cümlesini. "Kesinlikle gitmem" dedi. Ve bunun üzerinden 1 ay geçmedi.

Yalniz tabi gazetelere yansimisti bizimkiler gitmisler ve Terimle gørusmusler. Terim td gittikten sonra gørusurum demis. Terim hic gelmeyecek olsaydi ilk bastan direk derdi td gittikten sonra gørusurum falan demezdi herhalde. Bunlar konustu bence Terim sartlarim bu bu dedi bizimkiler olmaz dedi sonra da Terim aileyi bahane etti buyuk ihtimal. Belki de cok akilli birisi anladi direk kendisinin isim olarak øne atilacagini ve basarisizlikta her tepkinin kendine gelecegini o yuzden sezon ortasinda bu sorumlulugu almadi.

Edit: Bu arada ekleyim de dun herhalde Borges'de okumustum. Culio'nun Arjantin basinina yaptigi aciklamalara gøre oyuncularin cogu Hagi'nin sezon sonunda kalmayacagini dusunuyormus. Artik Borges yanlis yazmaz herhalde gazeteler yanlis yazar mi yazmaz mi orasini bilemem.

Yalniz tabi gazetelere yansimisti bizimkiler gitmisler ve Terimle gørusmusler. Terim td gittikten sonra gørusurum demis. Terim hic gelmeyecek olsaydi ilk bastan direk derdi td gittikten sonra gørusurum falan demezdi herhalde. Bunlar konustu bence Terim sartlarim bu bu dedi bizimkiler olmaz dedi sonra da Terim aileyi bahane etti buyuk ihtimal. Belki de cok akilli birisi anladi direk kendisinin isim olarak øne atilacagini ve basarisizlikta her tepkinin kendine gelecegini o yuzden sezon ortasinda bu sorumlulugu almadi.

Terim Rijkaard gittikten sonra Adnan Polat´la bizzat görüsmüs. 1 gün müsaade istemis. Adnan Polat olacak galiba diye düsünmüs hatta. Ertesi gün kusura bakma Baskan, teklifi kabul edemeyecegim, ailem Türkiye´de calismama sicak bakmiyor, cok yipratildigimi düsünüyorlar demis. Olay orda kapanmis.

Terime doğru düzgün ciddi bir teklifle gittiklerini sanmıyorum Terimin şartları herzaman bellidir Floryada tek patron olmak Adnan Sezginin ayak bağı olmaması vs vs ancak Sezginden bir türlü vazgeçilemeyeceği ve o sıralar ortalıkta gerek camia gerekse taraftarın bi bölümünün Terimi çok istediğinden yarım ağızla reddedeceği kesin bir teklif yapıldı oda reddetti.Takım başında hoca varken görüşme olayına gelirsek Fatih Terim 2. gelişinden önce Luce takım başındayekende böyle bir açıklaması olmştu.

Üst Alt