ahmet nur çebi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Söyleyene değil, söyletene bakın siz. Yalı çocuğu bunun aracılığıyla gündeme getirmeye çalışıyor olmasın?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin Bugüne Kadar Talepleri.

2019 - Gaziantepspor Maç Tekrarı
2020 - Göztepe Maç Tekrarı
2020 - 86-87 Şampiyonluğu (Teşvik Primi)
2021 - Harcama Limiti Torpili
2022 - TS Maç Tekrarı
2023- Bjk'nin Kaybedip GS kazandığı Maçların Yok Sayılması.

Ahmet Nur Çebi: "Tabloyu önlerine aldılar. Kimler etkileniyor diye baktılar. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın olumlu etkileneceğini düşünerek bu kararı verdiler. Cesaretleri varsa bizim istediğimiz kararı versinler, o zaman görürüz. 5 puanı bize versinler adalet istiyorlarsa!" (de Marke)

Ahmet Nur Çebi: "Aboubakar sakat, raporu var. Sakat oyuncuyu oynatırsanız daha büyük sıkıntılar olur. 1-2 maç oynatabilirsiniz ama sonraki süreç sıkıntıya girer. Afrika'dan bir virüsle geldi, daha sonra antrenmanda ısınırken sakatlandı."

Ahmet Nur Çebi: Beşiktaş sıkıntılı bir süreç yaşıyor. İstemediğimiz, beklemediğimiz sonuçlarla karşılaştık. Tabii ki üzgünüm ancak daha lig bitmedi, zaman içinde takımın nereye geleceğini göreceğiz.

Ahmet Nur Çebi: Mali anlamda çok iyi oturtulmuş bir Beşiktaş bırakacağım. Aldığımda böyle değildi. 13.5 milyon Euro'yu 3 günde bularak, 6 aylık ödemeleri ödeyerek UEFA'dan temiz kağıdı aldık zamanında.

Ahmet Nur Çebi: Transferde hata yaptığımızı düşünmüyorum. Rebic'in, Chamberlain'in geçmişi belli. Rıza hocaya sordum, 'Amartey çok iyi futbolcu' dedi. Onana'nın iyi olup olmadığını görme şansımız olmadı, 102 dakika oynadı. Oynaması lazım, şans bulması lazım.

Ahmet Nur Çebi: Burak Yılmaz konusunda hatalıyım, ona da zarar verdik. Aboubakar'ın ona sarılışını hatırladım, birbirlerine çok yakın olduklarını hatırladım ve ona bir şans verdim ama olmadı. Onun adına da kendi adıma da üzgünüm.

Ahmet Nur Çebi: Fikret Orman ile Beşiktaş başkanlığım bittikten sonra hesaplaşacağımı söylemiştim. Zamanı geldi. Fikret Orman, gittiğinden bu yana benim aleyhimde çalıştı. Hiçbir başkan, bir önceki başkan tarafından bu kadar yıpratılmadı.

Ahmet Nur Çebi: Hasan Arat, biz başkan seçildiğimizde 'Fikret Orman'dan hesap sormak görevin' dedi. Şimdi Hasan Arat, Fikret Orman'ın müdürü ile yan yana. Sosyal medyadan bu işleri beraber yönettiler, kim ne derse desin.

Ahmet Nur Çebi: Ben Fikret Orman'ın aklanmamasını isteyen biri değilim. Camiama karşı alnım ak. Umarım inşallah bir sonuç çıkmaz. Bu davaları ben açıyormuşum gibi algı yapmaya gerek yok. Davaları Beşiktaş açıyor. 1-2 tane davam kaldı onunla, çıkınca göreceğim onları.

Ahmet Nur Çebi: Locası, kombinesi olmayan başkan olur mu? Olabilir tabii. Serdal Bey'in kombinesi var, Hasan Bey'in yok. Hasan Bey dostlarının localarında izliyor genelde maçları, öyle gördüm.

Ahmet Nur Çebi: “Şenol Güneş, Tadic ve Djiku’yu istemedi. Tadic ile işin sonuna gelmiştik. Son anda önümüz kesildi, ‘Hoca istemiyor’ dendi.”

'Halil Dervişoğlu'

Ahmet Nur Çebi: "Facia bir şey. Babası, Şenol Hocaya yalvarıyor. Öbür taraftan 5 milyon TL fazla alıyor diye oraya gidiyor. 'Arttırın fiyatı' diyor. Ben de hoca da 'Biz böyle futbolcu istemiyoruz' dedik. Halil Dervişoğlu, transfer çalımı değildir"

Ahmet Nur Çebi: Serdal Adalı beni zaman zaman arıyor. Bir şeyler soruyor doğal olarak. Hasan Arat ile bir ilişkim yok. Hasan Arat'ın PSG başkanı ile görüşmesi... Herkesin bir yoğurt yiyişi vardır. Bunlar seçim arefesinde olabilecek şeyler.

Ahmet Nur Çebi: Kesinlikle TFF'de başkanlık yapmayı düşünmüyorum. Ben Servet Yardımcı'nın bu görevi daha iyi yapacağını düşündüğüm için Büyükekşi'ye muhalefet ettim. Böyle bir gücü bir daha kendimde bulursam, bunu Beşiktaş'ta kullanmayı tercih ederim.

Ahmet Nur Çebi: Büyükekşi'nin tarz ve tavırları Beşiktaş'a karşı olumsuzdur. Bizim de bu hareketlerinden dolayı tavrımız var. Benim kadar TFF ile çekişme yaşamış bir başkan var mı ki taraftarlarımız bana 'masaya vur' diyor.

Ahmet Nur Çebi: Mehmet Büyükekşi'yi ben başkan kalsaydım tribüne almazdım. Ama bir gerçek var ki o stadyum bizim değil. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait. Ancak gelseydi ağırlamazdım.

Djiku yerine stoper, sağ bek ve ön libero oynadığı için Amartey’i istedi. Daha önce de söylemiştim.

Şenol böyle çok mevki oynayan adamları sever. Beşiktaş istese çoktan almıştı Djiku’yu kısacası.

Üst Alt